Čigāni....Brīdinājums...

KaijaMaija | 02.10.2017, 15:35:48 | 7475

Gribu vienkārši, pabrīdināt bērnus, viņu vecākus un protams pārējos arī!
Jau iepriekš kāds šeit rakstīja,ka šīs tautas pārstāvji saradušies centrā daudz. Es arī to esmu novērojusi! Šorīt netālu no spēļu automātiem,kur sētā ved tunelis, viņi stūrī bija iespieduši kādu puisi,skolnieku, ar riteni. Katrā ziņā labi neizskatījās,labi, ka vīrietis ar slotu viņus izdzenāja! Gan jau gribēja viņu apzagt! Citu, diemžēl, šīs klaiņojošās tautas indivīdi,neprot un negrib darīt! Lūgums policijai, pašvaldības policijai pasekot centra rajonam, kur viņi siro visvairāk! Vēl viņi "ČUPOJAS" Kuldīgas ielas 23 sētā. Oj, par to sētu vispār murgs! Tur pulcējas dažādas kompānijas, parasti gan vakaros! Bērni, skolnieki skrien pīpēt un tas ir katru dienu, bet neviens jau viņus tur netramda, tādēļ jau tik brīvi viņi tur var uzvesties pīpēt, dzert un čurāt krūmos pašā pilsētas centrā!

Komentāri (109)

  • -9
    ATVARS&KAMILLA Pauchi 15.10.2017, 05:43:23

    es pats esmu tirs cigans un ventspili izaugu bet pedejos 6 gadus savu kaju negribu tur spert. tur vairak nedzivo cigani jo vinus ta nevar nosaukt tur dzivo mezonu bars bezkaunas zinu ka ari latviesi un krievi tur nav nekadi labinie bet salidzinot ar tiem zveriem (ciganiem) kas tur dzivo nu tad sorry vini ir balti un pukaini...man patik ventspils loti bet esmu cigans un berni mani cigani bet negribu lai starp tadiem zveriem mani berni izaug...

  • -11
    ATVARS&KAMILLA Pauchi 15.10.2017, 05:54:00

    ps. ja iet runa par narkotiku pardosanu tad nu cigans nav vainigs. kapec?
    JA CIGANAM LATVIETS VAI KRIEVS NEDOS TO NARKOTIKU PARDOT TAD ARI VINAN NEBUS KO PARDOT.. bet spiests to darit jo grib uzturet sevi un savu gimeni tapec ka latvija ciganus darba nenem kaut ar desmit profesijam un augstskolam.

  • 0
    Milda Kušš 15.10.2017, 18:58:48

    vakar redzēj kā čāv dabuj biete pa gopīšan..:)

  • -13
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 16.10.2017, 08:53:36

    Pašvaldības policija ir izskatījusi I. Fedotovas sniegto informāciju par bērnu drošību ap Mākslas skolu un citām bērnu nodarbību vietām pēc nodarbībām. Līdz šim brīdim ne Pašvaldības, ne Valsts policijas rīcībā nav informācijas iepriekš aprakstītajiem notikumiem, vai konkrētu liecību par uzbrukumiem bērniem, turklāt grupveida. Sazinoties ar Mākslas skolas vadību, noskaidrots, ka arī viņu rīcībā nav informācijas par šādiem gadījumiem. Ja rakstītājam ir šāda informācija, tad tā nekavējoties jāsniedz policijai. Ja rakstītājs šādu informāciju ir dzirdējis, tad lūgums bērnu vecākiem, kuru bērni ir cietuši aprakstītajā situācijā, vērsties policijā ar informāciju par notikušo. Ja nav iespējams ierasties, var informāciju nodot telefoniski, zvanot uz Pašvaldības policijas tālruņu numuriem: darba laikā 26549918, diennakts laikā 63680808, 28680808.

  • -12
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 16.10.2017, 08:54:12

    Pašvaldības policija informē, ka, sākoties jaunajam mācību gadam, policijas patruļgrupas regulāri apseko, uzrauga bērnu nodarbību vietas, īpaši tumšajā diennakts laikā, t.sk., veicot profilakses darbu ar aizdomīgām personām, kuras uzturas mācību iestāžu vai nodarbību vietu piegulošajās teritorijās. Pašvaldības policija regulāri informē atbildīgos dienestus par apgaismojuma bojājumiem visā pilsētā, t.sk., mācību iestāžu un bērnu nodarbību vietu apkārtnē. Pašvaldības policija ļoti vēlas, lai visi bērni pilsētā justos droši, un savas kompetences, un iespēju robežās darīsim maksimāli visu, lai to nodrošinātu. Vienlaikus lūgums vecākiem - pārrunājiet ar saviem bērniem par uzvedību uz ielas, satiksmes drošību un rīcību situācijās, kad bērni no kaut kā sabīstas, jūtas nedroši. Ieprogrammējiet bērnu telefonā Pašvaldības policijas tālr. Nr. 28680808, 63680808, kā arī vecāku telefona ātrās sazvanīšanas numuru.

  • -11
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 16.10.2017, 08:54:53

    Pašvaldības policija informē, ka šajā jaunajā mācību gadā Pašvaldības policijā neesam saņēmuši nevienu zvanu par apdraudējuma situācijām pret bērniem ārpusskolas nodarbību vietu apkārtnē. Arī turpmāk Pašvaldības policijas patruļgrupas, t.sk., patrulējot kājām, apsekos mācību iestāžu vietas, kurās notiek interešu izglītības nodarbības, t.sk., ap Mākslas skolu, Digitālo centru, Jaunrades namu, Mūzikas skolu, OC “Ventspils”, kā arī Pārventas bibliotēku un citām publiskām vietām. Esam ieinteresēti sadarboties ar bērnu vecākiem, pedagogiem u.c. personām, lai uzklausītu informāciju vai ierosinājumus par aktuālām lietām, jo vienmēr rīkosimies nekavējoties un aktīvi problēmsituāciju atrisināšanā.

  • -1
    Riebīgais 16.10.2017, 19:41:50

    Es arī esmu ieinteresēts ar jums sadarboties,man pat neko daudz nevajadzētu,trafarēto mašīnu,pāris pistoles un neierobežoru skaitu ar patronām uuuun labu alibi.:)

  • -1
    KaijaMaija 16.10.2017, 09:16:29

    Malači!!! Prieks par Jūsu komentāru!

  • -1
    KaijaMaija 16.10.2017, 18:39:16

    mjaaa...

  • 0
    asd. 17.10.2017, 05:11:11

    Garš un izvērsts pašvaldības policijas skaidrojums.Tikai ne ar vārdu nav pieminēti tieši ČIGĀNI!Kas tiek darīts,tā sacīt,profilaksei,lai šīs sugas pārstāvji pārstātu baudīt visatļautību un uz ielām nejustos kā karaļi?

  • -8
    Novadnieks 17.10.2017, 12:40:29

    Nu ja jau tik traki ir ar tiem čigāniem,tad vajag rīkot valstī referendumu par čigānu ,kaut kāda administratīvā apgabala izveidošanu,ar nosaukumu,nu piemēram-Čavija.Arī sava nauda viņiem varētu būt-čavis.Kāpēc ne,ja Ventspilij ir vents?Vispār Ventspilī jau vajadzēja naudu saukt par lembjiem.

  • 0
    kdvo 17.10.2017, 18:22:38

    Policija vispar neko nedar, ja kaut kas saistits at ciganiem

  • -11
    yolo 17.10.2017, 22:10:23

    dara pietiekoši. nečīksti

  • 0
    kdvo 18.10.2017, 06:11:46

    Brauc garam?

  • 0
    tas pats psihopāts 18.10.2017, 15:50:37

    Man jau patīk šamējais Novadnieks! Vismaz laiž ar prikolu te.

  • 0
    Brīvā Latvija 18.10.2017, 22:19:09

    Šovakar, kā parasti, pa Bērzu - Vītolu ielu ķērkdams skraidīja čigāneļu pulciņš. Pēc viņiem skatos - sagrābtie lapu maisi saspārdīti un saplēsti, atkritumu tvertne apgāzta. Un tie kas aizstāv čigānus lai nāk un vāc pēc viņiem. Par ko mēs te nogrēkojušies.
    Šeit foto:
    https://www.failiem.lv/u/7kpssytt

  • 0
    Novadnieks 19.10.2017, 07:58:00

    Nu tad vajadzēja pēc tam izspārdīt tos čigāneļus.

  • -11
    ATVARS&KAMILLA Pauchi 19.10.2017, 22:45:58

    ir tur ari normalie chigani tapec ari policija reage uz vairak bik par minimalo uzmanibu tieshi chiganiem...bet iesaku vairak baidities no parventas indianiem:D

  • -11
    ATVARS&KAMILLA Pauchi 19.10.2017, 22:54:01

    es aceros kadus gadus 8 atpakal kad dzivoju ventspili, nu tad bija ta ka chigani bija divas dalas. bija ka mes pilsetas chigani nelaidam parventas chiganus pie mums tapec ka vini abzaga vecos un mazos bernus nu vina kkada cita rasa chiganu ir mes ar viniem pat neaveicinajamies un ja satikam tad dabuja pizdi un atpakal uz parvent...pat policija zinaja kas ir pilsetnieki un parventnieki...bija ta ka mes pilsetnieki pastaigajamies pa parventu, pekshni piebrauca policija prasija ,vai pilsetnieki? mes radi ‘ja’ a nu tad labi mudigi majas... bet tagad mes normalie vissi izbraucam no ventspils un tad tur viss arii sakas. nu parventa un pilseta palika par vienu zveru baru...un mes normalie tur nekad neatgriezisimies del tiem zveriem ..zeel ka taa.

  • -17
    -_- 19.10.2017, 23:24:54

    Parcik pēdējā laikā daudz ko dzēš ārā,tad Cien.Ventas Balss,kāpēc šī tēma nav izdzēsta? Tēmas nosaukumā,tās mērķī,ierakstos tiek diskriminēti čigāni,tā ir tauta. Ja būtu virsraksts "Brīdinājums,melnādainie "vai tas netiktu zibenīgi izdzēsts? Dzēšat āra komentārus ar rupjākiem vārdiem,bet kad vesala rase tiek diskriminēta,tad neliekaties ne zinis. Dīvaina Jums tā pieeja.

  • 0
    Rihtīgs Lops 19.10.2017, 23:29:31

    Tēma ir reāli aktuāla, jo no tiem lupatlašņām tiešām nav miera. Ja VB vēl šo izdzēsīs, tad tiešām lai visi nelabie viņus sasper un nosvilina to ūķi.

  • -15
    -_- 19.10.2017, 23:31:51

    Tēma ir aktuāla un pat dizgan patiesa. Mans komentārs vairāk ie par to,ka būtībā tēmas virsraksts un saturs diskriminē,aizskar visu viņu rasi. To Ventas Balss nedzēš,bet komentāru ar kādu rupjāku vārdu,kas nav attiecināms uz nevienu personu gan izdzēš. Kur loģika?

  • 0
    Rihtīgs Lops 19.10.2017, 23:40:33

    Konkrēti šinī gadījumā - labi vien ir, ka loģikas nav.

  • 0
    IlgaTainkina 23.10.2017, 20:15:19

    Pieminētie Centra čig;ani ir labi zināmi. Mazgadīgi, nekaunīgi zaglēni. Ieskrien veikalā barā pa 5-7, izjūk uz visām pusēm un stūķē pilnas kabatas. Un neko izdarīt viņiem nevar. Likumi ir viņu pusē, jo nepilngadīģi, bet viņi zog un nebaidās. Pēdējā laikā sāka to darīt atklāti un ņirgājoties.

  • 0
    Opaps 30.10.2017, 22:52:57

    Uzskatu ,ka bez fiziskās iedarbības nekas nemainīsies.Vajag iedot pa ausiīm tā ,ka vīņš kādu laiku nevar kaklu pagriezt. No sava tēva pēdējo siksnas pērienu dabūju 5.klasē tā, ka dienu nevarēju pasēdēt. Pagājis 56 gadi ,bet to atceros. Uzskatu , ka to biju pelnījis ,jo viņš bija uztraucies par to , varēju vētras laikā noslīkt. Par to līdz šim neesmu apvainojies. Par labāko audzišanas metodi uzskatu -siksna. Bet vajag ar mēru. Rietumkultūra lai kakāt.

  • -14
    ATVARS&KAMILLA Pauchi 30.10.2017, 09:42:56

    No tevis milda nav brīnums tādus komentārus lasīt.:D

  • -1
    Opaps 30.10.2017, 16:05:57

    Mūsu čigāni,viena daļa,mācās no melnajiem Eiropā.Tur viņi darās ,kas ienāk prātā-laupa,dedzina,izvaro un valdība skatās uz viņu izdarībām caur pirkstiem,jo ir rīkojums melnos neaiztikt. Tādēļ arī mušu čigāni paliek nekaunīgi. Atkārtoju-tikai daļa viņu ir sūdi, bet paliek ar vien vairāk.

  • -4
    ATVARS&KAMILLA Pauchi 30.10.2017, 22:13:21

    Pilnīgi piekrītu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: