Zilniece Parventa

Liene | 27.06.2016, 10:29:52 | 5263

Sveiki,varbut kads zin zilnieces telefona numuru kura pienjem Parventa? Paldies

Komentāri (37)

  • 0
    Аldis 30.06.2016, 16:12:45

    Ventspilī ir viena it ka zīlniecē it ka juriste it ka ārste...))) Viņa brauc ar tumši pelēkas krāsas mašīnu Skoda kopā ar vīru. Viņai ir gari, tumši mati un ap 40 gadu vecumā. Viņa piedāvā specifisku aprūpi gados veciem cilvēkiem un arī par īpaši izdevīgu cenu apdrošināšanu un pēc pāris dienas pazūd..

  • 0
    Kristīne 30.06.2016, 18:41:52

    telefona numuru nezinu bet skype ir raiaszo.47 Inita

  • 0
    Novadnieks 30.06.2016, 19:50:34

    Brālis Ivars?Izklausās tā kā mūks no klostera.

  • 0
    cits 30.06.2016, 22:00:06

    Te viņš redzams darbībā.29.bilde:
    http://www.ventasbalss.lv/foto/243-bruninieki-pili-foto-aivars-kesteris

  • -2
    Dzintara 30.06.2016, 22:18:48

    šeit nav neviena kam ir vajadzīga zīlniecēs palīdzība ))))) Novadnieks un t.t. izjutis bailes un naidu pret zīlnieces ... Ieklausies visos trokšņos visapkārt...savās sajūtās... izjūti to, ko redz zīlniece/gaišreģe .... ))) Vispirms jāuzsver, ka miesas un dvēseles labklājībai nepieciešami miera, klusuma un aprimšanas brīži . Vajadzīgs arī nošķirties, kad mums jānoskaidro situācija, kurā atrodamies, mūsu domas un izjūtas. Lai gan mēs esam ļoti dažādi, ikvienam ir tiesības tikt atstātam mierā, lai neciestu no runātīgiem cilvēkiem, kas pārāk dedzīgi vēlas palīdzēt un dot padomus. Palīdzība un padomdošana noteikti ir nepieciešamas sabiedriskās dzīves sastāvdaļas, taču tās jāsniedz atkarībā no apstākļiem – tad, kad cilvēkam tās patiešām ir nepieciešamas un viņš patiesi vēlas saņemt šādu palīdzību.
    Novadniekam, droši vien, dvēselē zīlniece ieraudzīja kaut ko sliktu...
    Ja es iejaucos, tiesāju un nosodu, tad es krītu lielākā grēkā nekā otrs. Ja tu to zini, tad nedari neko citu, kā padari savas ausis par kapu un aizver to, līdz tev tiek uzdots būt tiesnesim un sodīt pēc amata.
    Novadnieks, tāvā gadījumā var būt nepieciešama psiholoģiska palīdzība...

  • 0
    Novadnieks 30.06.2016, 23:14:44

    Es pats sev palīdzu psiholoģiski.Man starpnieki nav vajadzīgi,jo neticu nevienam(izņemot sievu un bērnus).Pārāk liela dzīves pieredze.
    Bet tu,Wow,gan padomā par savas dvēseles vibrācijām.Noregulē pareizi un viss būs štokos.

  • -2
    Dominiks 01.07.2016, 10:00:55

    Novadnieks.
    Esmu tā pati Daiga, tikai tagad īstā vārdā,man nav jāslēpjas aiz ,,nika,,.Man prieks, ka tici tikai saviem tuvākajiem.Es arī ticu savam vīram un bērniem,bet esmu savā dzīvē iemācījusies ka jāciena arī cita izteiktais viedoklis, lai tas arī nesaskan ar manējo,nevis kā Jūs slēpjoties aiz ,,nika,, paužat par mani...Daiga,es ticu ka biji pie zīlnieces ,tavi komentāri par to liecina... Un par ko liecina Jūsu komentāri, viss slikts un nepareizs,visus ,,norejat,,.Vai Jūsu sieva lasa Jūsu komentārus,no tiem jau slikti paliek. Wow taisnība - Jums kāds ir nodarījis pāri.

  • -1
    Dzintara 30.06.2016, 23:45:56

    Novadnieks!)))
    Es esmu laimīgs cilvēks! Ne jau tāpēc, ka esmu nelabojama optimiste, bet gan tādēļ, ka esmu iemācījusies kontrolēt savu domāšanu t.t, visā notiekošajā saskatīt labumu sev. Vai tā būtu mācība, pieredze vai vienkārši kāds trūkstošais ķēdes posms manā dzīvē, citiem vārdiem sakot citu attiecībās pa vidu nekad neesmu jaukusies un nejaukšos, tas ir tabu. Es labi jūtu cilvēku spējas un un sakarā ar to nevienam neticu un neticēšu un man šādas problēmas nav.

  • -1
    Jāzeps 01.07.2016, 10:34:02

    Liene, tev ir maska , tad nav ko baidīties. Pastāsti mums par savam aktuālajām problēmām. Es tev varu piedāvāt savu viedokli vai problēmas risinājumu ...

  • -1
    Novadnieks 01.07.2016, 12:19:02

    Nu re,Liene,viens sātana pakalpiņš jau tev pielien.Tu tik izstāsti par savām aktuālām problēmām un tad tas parazīts sāks tās risināt.Kāpēc lai nerisinātu,ja viss pēc tava stāstītā būs zināms Un tev būs liels brīnums par tā cilvēka spējām,jo viņš tak tik labi par tevi ir lietas kursā.Galvenais neaizmirsti visu tai krāpniecei(krāpniekam)izstāstīt.

  • -1
    Jāzeps 01.07.2016, 21:59:03

    Novadniekam
    Čalīt tev ar psihiku viss kārtībā?))))
    Tev visur sapņojas krāpnieki! )))) Man liekas, ka tu esi tāds pats krāpnieks...
    Vai vispār drīkst tīšām aizvainot svešu cilvēku?????
    Vai tev ir tādas tiesības??
    Piedod, bet neesmu es gaišreģe lai zinātu kas Lienes prātā, tāpēc es palūdzu viņu pastāstīt par savu problemu un piedāvāju savu padomu... Kā tev vispār ienāca prātā kā tā var izkrāpt VB forumā sarunas gaitā....????? ))))
    Ja bezcerīgs un bezpalīdzīgs cilvēks meklē zīlnieces palīdzību, ja viņs nemīl sevi vai savus tuviniekus, kas nav apmierināti ar sabiedrību un kam ir negatīva attieksme pret darbu un ētiku, nākas daudz ciest no stresa. Ja cilvēks šos konfliktus nerisina, tie var izpausties ar depresiju.
    Vienkārši Lienei ir jāparunā ar kādu... Atklāti par to jārunā!

  • -1
    Novadnieks 01.07.2016, 22:47:10

    Beidz tu te fleitēt ,svētā nevainība.Atraduši vietu ,kur smagas dvēles lietas kārtot.
    Paņem viņas mobilo vai otrādi un satiekaties.Ja tā nopietni,tad nekas tev te nesanāca.Gudro gribēji parādīt no sevis?Palīdzi labāk sev.Raganu ķēķis hrenova.

  • -1
    Jāzeps 01.07.2016, 22:59:19

    Paldies! Runā vienkārši, un tevi sapratīs! ))) Tu esi malacis un netērē savu laiku atbildot glupiem auniem! ))))

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: