KĀ DZĪVO SVĒTMOCEKLIS

Zobu Feja | 14.01.2017, 20:12:02 | 1822

No dzeguzes lidojuma redzams kā un kur dzīvo smagos noziegumos apsūdzētais, kā pats sevi sauc, oligarhs un tagadējais Ventspils Domes vadītājs Aivars Lembergs. Teritorija Puzē, protams, ir stingri apsargāta, lai Latvijas iedzīvotāji nekad neredzētu, kā šī persona dzīvo par nodokļu maksātāju naudu. Vai Aivars Lembergs būtu nopelnījis sev miljoniem uz mūsu rēķina, ja nebūtu Ventspils domes vadītājs 26 gadus? Viņš ir amatpersona, politiķis, kuram algu un tagad arī pensiju 6000Eur mēnesī maksā nodokļu maksātāji.

Kāds teiks, ka Ventspils ir sakārtota, tur ir bruģētas ielas un mājas nokrāsotas. Bet, cik tā ir izzagta, cik cilvēkiem tur nav darba un cik iedzīvotāji ir aizbēguši no turienes prom? Cik cilvēki ir iebiedēti un baidās Ventspilī pateikt to, ko domā, jo viņus vai viņu radus atlaidīs no darba? Vai domājat, ka varat atvērt jebkādu biznesu šai pilsētā, nemaksājot šim "krietnajam" saimniekam uz rokas? Tad domājiet tā tālāk. Šeit ir cits skats.

https://youtu.be/6tWtUl4uGIM

Komentāri (68)

  • -6
    keda 16.01.2017, 08:51:03

    1. interesants video, paldies par to. es te domāju, kopā ar komentāriem labi samontēts. Interesanti, vai Kaimiņš pats to režisēja, vai šim ir komanda?
    2. Kārtīgs stulbums ir izmantot to mocekļa nosaukumu, lai gan skaidrs, ka ne jau tas viņam tika piešķirts,bet apbalvojums, kuram ir tāds nosaukums. Tāds lēts gājiens par labu Kaimiņa nerunā.
    3. Vēl interesantāk, vai tiešām Kaimiņš pats bāzīsies Ventspilī, vai tomēr pa priekšu aizies kāds lielāks pipars? Patiesībā, tas ir visinteresantākais

  • -6
    Gunvaldis 16.01.2017, 09:09:04

    Citu acī skabargu saskatu, savā baļķi nē? Ko?
    A.Lemberga kungs nav 100 $ naudas zīme, lai visiem patiktu!!!
    Un Lembergs nevienam nekā ļauna nav darījusi! Es perosnīgi nepazīstu nevienu tādu cilvēku.
    Bet par Šleseru un Šķēle to pašu pateikt nevar! Prasmi tukši un daudz runāt solot neiespējamo Ainārs Šlesers apguva jau skolā! Viņu tak cietums sen jau gaida, ka Šķēle arī!
    Kad atnāks latviešiem tie laiki kad viņiem būs smadzenes?!!! Kad? Tie oligarhi Šlesers ar Šķēli drīz būs gatavi atkal izskalot jums smadzenes! Un citiem vārdiem sakot - jūs visu sagremosiet un joprojām sēdēsiet bez naudas!!!

  • 0
    Anita 16.01.2017, 11:29:27

    Nu jau pavisam skaidri redzams ,ka līdz vēlēšanām palicis mazāk par pusgadu , slavas dziesmas iet vaļā .Nu lai nu pietiek prāta atšķirt graudus no pelavām un ar skaidru galvu iet uz pašvaldības vēlēšanām , lai nesanāk tādas kā Putina vēlēšanas , šeit attiecīgi - Lemberga, ļaujiet tak pensionāram atpūsties , jo neaizvietojamu cilvēku ,kā zināms, nav.

  • -6
    beje 16.01.2017, 09:10:14

    Ko Kaimiņš kā Saeimas deputāts tādu vērtīgu ir izdarījis? Iespējas taču kā deputātam bija. Meklēja tikai ko kritizēt, neviena vērtīga ierosinājuma, klauna lomu pildīja. Paša partija no viņa atteicās. Nomelnot, aprunāt, apsaukāt Lembergu tur jau lielu prātu nevajag. Opozīcija, izdomājiet kaut ko jaunu! Ar savu vienveidību esat apnikuši.
    Arī pašiem vajadzētu atcerēties, ka par meliem būs jāatbild.

  • -4
    Gunvaldis 16.01.2017, 09:11:43

    Viss ir tieši tā!

  • -5
    Lainese 16.01.2017, 09:23:59

    Nu gan būtu , ko apspriest; kas nav braucot garām redzējis to māju, vietu; vai tas tiek slēpts?
    Un par cilvēku iebaidīšanu , ko Kaimiņš min; sakiet, cik esat no kāda iebaidīti?
    Neko citu neredzu kā Kaimiņa gribu tikt par Ventspils galvu; nu tad jūs visi redzēsiet, ko nozīmē dzīvot Latvijā, pagaidām vēl lai kā grūti iet , bet ne tik slikti kā citur, to , ka izbrauc... izbrauc no visām vietām..
    Bet ja salīdzina tad kāpēc Kaimiņš tiešām nerāda Rīgas kungu villas??? tur gan ko redzēt.. bet Lemberga mājās neko tādu , labs uzņēmējs "'krutāk"' dzīvo nekā viņš.

  • -5
    pūka 16.01.2017, 10:04:56

    Nu tiešam tas ir kāds jaunums!!! Kurš no jums te domā ka viņs dzīvo mazā mājiņā. Viņam uz konta ir miljoni un tapēc tikai saprotami ka dzīvo citādāk. Šādus kadrus jau pāris gadus atpakaļ rādīja, vai tiešām jums atmiņa tik īsa.

  • 0
    Novadnieks 16.01.2017, 11:02:14

    Vai vai vai...Vai tik neprasās pēc atvainošanās par visiem tiem komentāriem,kur daža"laba"komentētājprāt tika aizskārts Ventspils pilsētas mērs.
    Šajā tēmā runa iet konkrēti par Lemberga kungu,tā kā Šķēles un citi ir jāatstāj citai tēmai.
    Ozolu Zīļukam ir savs funktieris šajā jautājumā un viņš ik pa laikam uzsāk kādu tēmu par pilsētas vadītāju,izmantojot savu redzējumu.
    Jebkurš Lemberga fans vai aizstāvis var ielikt savu tēmu forumā un celt saulītē savu mīluli.Šāda vienpusēja tēmas uzsākšana aiziet līdz absurdam,ka pat tiek izteikts viedoklis,ka tēmas autoru katru dienu vajag atspārdīt.

  • -4
    Lainese 16.01.2017, 11:55:34

    Novadniek; nav runa par aizstāvjiem ne faniem, bet vienkāršu lietas būtību; kamdēļ šāds raksts parādījies? Vai kāds nezin kur un kā dzīvo Lembergs? Aizbrauciet apskatiet...
    bet šī teksta apakšā ir cits ; kurš kuram vairāk dubļu..
    Nu baigais varoņdarbs šāda veida informācija... es par to runāju.. vai tas kādi Kaimiņu ceļ..

  • 0
    Novadnieks 16.01.2017, 12:49:09

    Zini,tā vienkārši sakot,neņem pierē tādus vai citādus rakstus.Ar nostāšanos kāda pusē var tikai nervus pačakarēt-gan sav gan citiem,jo tu netiksi saprasta tā, kā tu gribētu,lai tevi saprot.Es bieži komentēju forumā un arī citur pļāpāju ar cilvēkiem par dažādām tēmām.Pārsvarā visur pieeju ar ironiju un bieži pat ar ņirgājošu attieksmi pret apkārt notiekošo un to nenožēloju.Ja pāršauju pār strīpu tad atvainojos.
    Kāda starpība ,kur dzīvo Lembergs vai kāds cits sabiedrībā atpazīstams cilvēks vai pēdējais bomzis.Gadus 10 atpakaļ vēl uzvilkos par daudz ko ,kas notiek sabiedrībā,bet tagad ir galīgs "poveri",jo pilnīgi(100%)esmu sapratis kur atrodos un starp ko atrodos.Lembergs,Šķēle,Šlesers vai kāds cits augstāka vai zemāka ranga parazīts nav tā vērts,lai es,diskutējot zaudētu veselo saprātu viņa dēļ un kur nu vēl naudu tērēt(puķes pirkt vai kotletes cept).
    Ir tēmas ,kas ir to vērts,lai par to spriestu un diskutētu,bet ne jau pārdzīvot par kaut kādiem mēsliem.

  • -6
    keda 16.01.2017, 12:00:58

    Algu kā domes priekšsēdētājs viņš taču nesaņem, ne? A lai tiktu pie tādas pensijas, kaut kas arī ir jāsamaksā nodokļos, tā kā kliegšana par 6000 eiro pensiju ir tīrākā demagoģija.

  • 0
    Rihards Krauze 16.01.2017, 23:28:07

    Saņem gan, ieej amatpersonas deklarācijā

  • -6
    laimonis_laimigais 16.01.2017, 13:37:32

    Un cik balts ir pats ziņas autors, drona lidinātājs Kaimiņš? No kurienes viņam līdzekļi šai antikampaņai? Diez vai lielos medijus, kuri publicē tikai Ventspili un Lembergu nomelnojošas ziņas, var uzpirkt par "niecīgo" deputāta atalgojumu?

  • -1
    Novadnieks 16.01.2017, 13:53:07

    Eu,bet ja nu tik tiešām tas Kaimiņš ir vēl lielāks ,nu-tas tur(ļoti rupjš vārds būtu jāraksta)?Ko tad?Tas ,ka tur pārsvarā ir tie tur,to zin visi,bet ka tik daudz!!!

  • -6
    Tas pats 16.01.2017, 15:06:32

    Kaimiņš vienkārši tādā veidā grib kļūt populārāks par Oļegu Popovu vai par Juriju Ņikuļinu.
    Ko tad Kaimiņš neparāda visas tās villas kuras saceltas apkārt visam Baltezeram kur pie paša ezera piekļūt ir sarežģīti. Lemberga māja salīdzinot ar jeb kuru no tām villām ir tikai tāda lauku mājiņa. Bet runa nav jau par Kaimiņu kuram patīk klauna loma. Un ne par Aivaru mums būtu jārunā. Tie kas dzimuši vēl padomju laikos atceras un zina kāda bija mūsu Ventspils un kāda ir tagad. Lai nokaunas tie deputāti kuri pārstāv Rīgu. Tikai viens piemērs; Iebraucot Rīgā no Ventspils puses un braucot pa Ulmaņa Gatvi. Pievērsiet uzmanību ceļa malām. Vai tad tādām nepļautām un piemēslotām jāizskatās Rīgas ceļmalām. Rīgā biju padzīvojis 20 gadus un zinu kāda tā pilsēta izskatās īstenībā.Tīrība tikai tur un labklājība kur dzīvo kāda VIP persona.To ka Mūsu pilsēta Ventspils ir tīra un skaista mēs varam pateikties ne tikai Aivaram, bet paši sev.Tiem strādniekiem kuri liek bruģi mūsu pilsētā,sētniekiem kas rūpējas par tīrību un visiem cilvēkiem kas cenšas sakopt savas mājas un sētas. Pilsētas lepnums esam mēs Ventspilnieki kuri šeit auguši un dzimuši. Un tie kuri runā un nomelno mūsu Domi - viņiem vienkārši skauž. Es nevienu neaizstāvu.Tikai gribu pateikt savas domas.
    Cik valdības ir jau mainījušās.Cik mums vēlētājiem ir solīta labāka dzīve.Priekš manis labāka dzīve nozīmē stabilu labi apmaksātu darbu un stabilu rītdienu manai ģimenei..Priekš mūsu deputātiem es nezinu ko nozīmē solījumi kuri nepildās un ko viņi domā.Ušakovs runā par bezmaksas transportu .Citi vēl kautko.Bet man no viņu solījumiem labāk nav palicis.Lai arī ko nerunātu par Aivaru mēs viņu zinām labi.Vot tad arī padomājiet vai ir vērts mums viņa vietā kādu citu. nu piemēram kādu,tādu kā klauns Kaimiņš.Nedo dievs vēl kādu labāku klaunu.Es neaģitēju balsot par kādu vai nebalsot. Es vienkārši izteicos par to ko domāju, Labāk zīle kokā nekā FIGA rokā.

  • 0
    norge 16.01.2017, 15:21:45

    man vina maja neinterese bet deklaraciju gan paskatijos un neredzeju tur ne kaijanus ne citas glaunas masinas ar ko kungs brauka ka ari sapratu ka uzavas iela 8 ari atrodas firma kura nes lielu pelnu kaut tur atrodas VNI , neskatieties uz maju bet gan uz to ko deklare un ko lieto ikdiena

  • 0
    Rihards Krauze 16.01.2017, 23:33:19

    Apskaties kas to beidrību, ne firmu, finasē, jeb ziedo tai, no klā tā alga tiek maksāta. Offšoru līdzekļu legalizācija, jeb pārliek nofiņīto no savas slepenās kabatas legālā.

  • -6
    Lainese 17.01.2017, 07:53:23

    Vakar lasīju rakstu par šāda veida diskusijām, kad kādu no ""lielajiem "" cauri skata, ko ēd, ko ģērbj, kur dzīvo..."" , bet tad kāds cilvēks ari jautāja komentētājiem; ko darītu jūs, ja pēkšņi tiktu iespēja būt tai vietā , amatā... vai nebūtu tieši tas pats? Meitai mašīnu jaunu, mātei uz mūža galu lai labi padzīvojas, labu namiņu iegādāt un nu cik jau radu par tiem "'padomātu"" , pašam sevi neapdalot... pēc tam jau parādītos draugi, kam ari vajadzība-draugs ari labi atlīdzina par palīdzību... un tā tālāk un tālāk... un visa labā apņemšanās, ka es būšu tur tad gan mainīšu... tas jau sen aizmirsts.. tik jutīsi , ka esi jau no cilvēku puses aprunāts; "" jā, reiz bij labs cilvēks līdz nonāca tai krēslā ""... un tā ieskatiet katrs savā sirdī, kas tik ļoti kādu lamā, ienīst... varbūt tāpēc, ka nav tādas iespējas kā tam, kas sēd augstākā krēslā???

  • -1
    Citizen 17.01.2017, 09:29:08

    Es vienīgais esmu pamanījis, ka mistiski parādas jauni, neredzēti komentētāji ( Lemerga fanu pulciņš) pie šīm tēmām?

    Mazliet vienā tēmā uzraksta un tad pazūd.

    Liekas dīvaini.

  • -1
    norge 17.01.2017, 12:39:32

    kadam tacu ir jaatsrada dota nauda un jaspodrina tels , godigi sakot 1992 gada nesaprotu kapec vai kas izjauca Arkjomam vieglas vinam smiltis likvidet vinu , bet tas ta iz vestures .

  • -8
    Juris 17.01.2017, 14:06:05

    Ozolu Zīļuks, norge, Pilsonis, Novadnieks un vēl daži, nu riktīgi labs cirka direktora, āksta un caurkrituša aktiera Kaimiņa fanu klubs!

  • 0
    Novadnieks 17.01.2017, 14:30:13

    Tev mūsu klubiņā netikt,jo starp mums nav vietas tiem,kuri sūdu neatšķir no apelsīna.

  • 0
    Citizen 17.01.2017, 15:14:13

    Man žēl tevi apbēdināt, bet man viņi abi krīt uz nerviem .

  • 0
    norge 17.01.2017, 14:21:13

    to juris , naksies vien tevi apbedinat nesmu un nebusu neviena fans , un nesmu locijis celus neviena prieksa , un ta pat ar uzkatiem nesmu bijis ne oktobrens ne pionieris ne komjaunietis un ne komunists . un kazoku ari nesmu mainijis ka dazi labi patrioti .

  • -5
    kaimiņiene 17.01.2017, 14:39:14

    Pilsonis, tevi te redzu pirmo reizi. Mistiski parādījies, jo vēlēšanas tuvojās un vajag kaut kā Lembergu pakritizēt? Kā naudu tu atstrādā?

  • 0
    Citizen 17.01.2017, 15:17:16

    Droši paskaties senākas tēmas, arī kas nav saistītas ar papucīti, arī tur mani pamanīsi.

  • 0
    norge 17.01.2017, 14:49:16

    to kaiminiene , paskaties te daudzi paradijusies kas aiztav vitolinu un mazo ja kas un raksta tikai darba laika

  • -4
    Juris 17.01.2017, 14:59:06

    Apelsīnu klubiņš ! Tik patiesi! Vests no tālām zemēm, skābs un appūsts ar nitrātiem, pievilina ar košu krāsu = dzīvībai bīstams.

  • -4
    Juris 17.01.2017, 15:06:47

    to norge, centies kažoku atņemt kam ir , ja? :) Grūti bez kažoka. Ar vienu kažoku visu mūžu ar grūti. Saēd kodes un gaužām švaks paliek. JĀIET LAUPĪT, bet pirms tam Robina Huda maska jāuzliek. :) Ar ko Tu labāks par to, kas Tavuprāt negodīgi pie kažoka ticis?

  • 0
    Novadnieks 17.01.2017, 15:34:44

    Juri,nu būs taču labāk,vai vismaz savādāk,ja ne viena vien politiskā prostitūta atpirdīsies ne tikai centralizētās varas kabinetos ,bet arī pašvaldībās.
    Labi vismaz tas ,ka tu atzīsti ka favorīts pie sava kažoka ir ticis negodīgs būdams.Satraukumam nav pamata ka kāds grib kādam atņemt piebezdētu kažoku.Lai satuntuļojas savā kažokā un mūk prom,kamēr ir tāda iespēja.Arī mūkot var pielikt kāju priekšā un palikt kaut ko apakšā,lai nokrīt tā,ka vairs nepieceļas.Un nepalīdzēs ne balta berete,ne melna.Kaut vienreiz Sātans parautu visus tos,kuri uzskata par labiem esam tos,kas paši zog un citiem dod.Tikai Ventspils variantā dots tiek no nodokļu maksātāju naudas(smieklu asaras).

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: