Avārija

Lielais Kretīns | 13.03.2024, 09:06:34 | 3867

Nu ko, slavenajā Saules ielas un Lielā prospekta krustojumā atkal notika avārija. izskatās, ka papildsekcijas noņemšana nepalīdzēja. Bet tas jau bija sagaidāms, jo tagad drošības komiteja atkal var patērēt nodokļu maksātāju naudu un varbūt noņemt vēl kādu luksoforu vai ceļa zīmi..

Komentāri (12)

  • -1
    qwerty 13.03.2024, 10:12:57

    Nē, tagad saies kopā un štukos ,kā to papildsekciju vietā atlikt :):):)

  • 0
    qwerty 13.03.2024, 10:18:32

    Par papildsekcijām. Kas tie par standartiem, kad papildsekcija kas attiecināma uz labo pagriezienu (no pirmās joslas) vēl tiek dublēta krustojuma otra pusē, tiem kas brauc taisni vai pa kreisi.Piem.šajā krustojumā, ja es gaidu uz savu zaļo, lai pagrieztu pa kreisi, kam man tā informācija, ka kaut kur tur, no labās joslas ir atļauts labais pagrieziens ar papildsekciju.

  • 0
    evans 23.03.2024, 17:12:51

    Pilnīgi piekrītu. Maldina kreisajā pusē uzliktā papildsekcija. Pilnīgi nevajadzīga.

  • -2
    Kondrāds Karlovičs 13.03.2024, 10:48:32

    Kretīn , Tad raksti , kur vajag noņemt luksoforus un ceļa zīmes

  • -1
    Lielais Kretīns 13.03.2024, 11:18:02

    Nu to jau tik drošības komiteja var izdomāt, ko noņemt nost. Neesmu tas sastāvā, takā būs grūti pateikt.

    Kad orginali noņēma nost to papildsekciju, visiem jau bija skaidrs, ka tas neko neatrisinās, jo problēma krustojumā ir ar to, ka tos luksoforus, īpasi vasarā, ir gūti pamanīt. Esmu dzirdējis daudz stāstus, par to, ka izbrauc to krustojumu pie sarkanā, jo vienkārši nepamana. Tātad pēc loģikas vajadzētu vai nu pievienot kādu luksoforu vai arī padarit esošos redzamākus.

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 14.03.2024, 08:21:09

    Kretīn , raksti konkrēti , kur vajadzīgās izmaiņas , jo forumu lasa , un dienesti atbildēs

  • -1
    Tārps 22.03.2024, 11:41:19

    Ok paskaidrojiet priekš kam ir domāta ceļa zīme braucot no Kurzemes ielas,un gaisa tiltu,braucot gar bijušo kinoteātri Venta.Stāv zīme dodiet ceļu.
    Kam tur lai dod ceļu.
    Ja tie kuri brauc pa Embūtes ielu uz tiltu,nevar nekādi traucēt tiem kuri iet pa Kurzemes ielas puses.
    Priekš kam tur stāv ceļa zīme,kurai tur nav vispār jābūt.
    Un stāv jau gadiem.
    Kur skatās policija.
    Ko tur arī pie stūres brauc auni??

  • 0
    Lielais Kretīns 22.03.2024, 12:05:32

    Ja saprslatu pareizi to vietu.

    Tur doma ļoti vienkārša. Tev braucot augšā uz viaduktu ir jādod ceļš tiem, kas jau brauc par to. Var gadīties, ka kāds tieši maina joslu un sanāk, ka tev ir jādod ceļš tiem, kas to dara. Parasti, jau tā neviens nedara

  • 0
    Tārps 22.03.2024, 16:18:46

    Par kadu domu tu runā aizbrauc uz to vietu un paskaties
    Kādreiz braucot no Embūtes ielas puses jā tur bija divas joslas kuras gājā augšā tiltā,bet pēc rekonstrukcijas palika tikai viena josla,malējo joslu likvidēja.Likvidēja tieši to joslu kura attiecās uz to zīmi.
    Tagad braucot pa to joslu nav iespējams pārkārtoties tā lai tur kādam traucētu.Jo pabraucot garām ,uzreiz pārkārtoties ar ātrumu 50 kmh nav iespējams izdarīt avārijas situācijas

  • -1
    Tārps 23.03.2024, 02:19:03

    Es jau teicu kad šeit forumā sēž idioti,stulbeņi un deģenerāti.

    Rekur ir pierādījums pēc Pedāāšlis komentāra.

    Kur tiek pierādīts kad negrib un pat nevēlas nekko ne mainīt ne uzlabot,ne arī kaut ko pilnveidot.
    Labi kā ir,ko tur ispringt.

    Tāpēc es arī rakstīju kad es atstāju so dalbajobu klubiņu.
    Lai jums veicas.

  • 0
    Andris Emturis 24.03.2024, 07:07:46

    Jataisa apļi kā franču zemē katrā krustojumā un tad vēl būs tā pasaules griba elektrum ekonomija.
    30 km/ stundā būs praktiski visās vietās apli un guļošais policija un būs cikinieka

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: