SKDS

Gunārs Pētersons | 12.02.2022, 13:08:50 | 1020

Kā tad tas nākas, ka SKDS zvana, jautā par Ventspils Siltumu un tad uzdod jautājumus par Lemberga apcietinājumu, Vītoliņu, Kristīni L un co? Tad kas tā ir par aptauju un kādēļ jāslēpjas zem Ventspils Siltuma? Kā to apmaksā? KNAB tas patiktu?

Komentāri (17)

  • -1
    Spīdola 12.02.2022, 14:00:22

    Tieši tā. Man arī zvanīja un jautājumu kopums bija, maigi sakot, dīvains. Vairākas reizes gribēja izspiest, tieši kur dzīvoju. Ar "centrā" nederēja, lai precizējot. Teicu, ka, manuprāt, tas neietekmēs atbildes. Tad bija virkne jautājumu par cilvēkiem, kur šobrīd ir tālu no teikšanas..piem Vera Šengelija. Domāju, ka 2/3 bija uzmanības novēršanai no 2 galvenajiem jaut.- 1. Par ko balsos Saeimas vēlēšanās un 2. Vai Lembergam ir jāsēž. Prasīju,kas ir aptaujas pasùtītājs, skaidru atbildi nesaņēmu. Lai gan šis Pasūtītājs komplektā ar Kaktiņa SKDS ir redzams ar neapbruņotu aci, tā teikt.

  • -1
    reku 12.02.2022, 15:18:29

    Tādus aptaujātājus pašus vajag pasūtīt labi tālu...

  • -2
    Elviss22 12.02.2022, 17:58:03

    Pasūtītājs ir skaidri zināms un kaktiņa kantoris ir viņa kabatas firmiņa.Bet tas jautājuma uzdevējs tikai dara savu darbu.

  • -9
    Soross 12.02.2022, 19:57:45

    Labs ir, vienreiz no manas puses praktiska informācija, bez ironizēšanas.
    Sociologi visu mēnesi vāc jautājumus no klientiem, kam kaut ko vajag noskaidrot, un tad saliek no dažādiem pasūtītājiem nākušus jautājumus vienā ikmēneša t.s. "omnibusa" aptaujā. Tāpēc arī vienā aptaujā var būt jautājumi par ledusskapju markas izvēli, komunālo saimniecību un par deputātu kandidātiem. Tas ir lētāk klientiem, vienkāršāk sociologiem un interesentāk pašiem respondentiem. Un, protams, pareizāk ir, ja vismaz socioloģiskā aptaujā kandidāti tiek salikti kopā ar atkritumiem!

  • -1
    Gunārs Pētersons 12.02.2022, 22:47:34

    Jā! Noteikti! Salika 2 aptaujas kopā. :D Laikam tomēr KNAB jāpajautā.

  • -5
    Marta P 14.02.2022, 14:57:47

    Neticēju, ka šāda diena pienāks, bet jāpiekrīt Sorosam, arī man zvanīja aptaujātāja, un bija jautājumi par saeimas vēlēšanām, Covid ierobežojumiem, tad vai esmu vakcinējusies (telefona aptaujā tam noteikti liela nozīme) un tad par Rīgas brīvostu. Nu nekādi neredzu kā Rīgas brīvosta iet kopā ar Covid ierobežojumiem vai manu vakcināciju. Nav sanācis strādāt tādā kantorī, bet nu tās aptaujas vienmēr tik ļoti īpatnējas, pa visām dzīves tēmām kopā, ka neredzu citu izskaidrojumu kā vien tas, ka tiek salikti dažādu klientu jautājumi vienā zvanā.

  • 0
    Gunārs Pētersons 14.02.2022, 22:02:04

    Vecā Marta Pē :) Nemaz i nemēģini - tavs domītes uzdevumiņš neizdosies.Cilvēkiem IR skaidrs kā Ventspilī kliķe vienmēr centusies manipulēt un vienreiz jau par visām reizēm pietiek. Zemie vēlēšanu rezultāti jau pateica visu. Man šādas aptaujas bijušas jau vairākas reizes un VIENMĒR ir tā pati struktūra, VIENMĒR slēpjas aiz kaut kā un pabeidz ar lembergiem. Un NEKAD nav bijis tā, kā tu te mēģini borēt par tēmu dažādību. MELI!

  • -1
    Tā nu ir 12.02.2022, 21:05:22

    Ja man zvana, un tel. nummurs sākas ar 67 vai 62, vai kautkāds importīgs nummurs, nemaz neceļu augšā.

  • -4
    Cita ventspilniece. 13.02.2022, 08:49:06

    Ne visiem telefoniem ir numuru noteicējs.Zvana jau,cik noprotams,uz parastajiem,ne mobilajiem numuriem.

  • -1
    Spīdola 13.02.2022, 17:02:22

    Man zvanīja uz mobilo.

  • -1
    Cita ventspilniece. 13.02.2022, 17:21:00

    Tādā gadījumā-kā pie viņiem nokļuvuši Jūsu dati?
    Nav taču tādas abonentu sarakstu grāmatas,kā fiksētajiemtālruņiem?

  • -1
    Spīdola 13.02.2022, 17:43:01

    Es arī par to padomāju. Žēl, ka nepajautāju, lai gan taisnību jau neteiktu.

  • -1
    Spīdola 13.02.2022, 17:44:14

    Acīmredzot ir sadarbība ar kādu iestādi, kur telefona Nr. ir jāuzrāda. Un tādas ir vai cik.

  • -1
    .Nahs Nahs 13.02.2022, 20:42:50

    Tāpēc vajag lietot tikai un vienīgi priekšapmaksas kartes.Un priekš tādām iestādēm,kur obligāti jāuzrāda telefona numurs,turēt rezervē kādu ikdienā nelietojamu numuru.
    Un vēl-nav zemē metams padoms priekšapmaksu papildināt tikai un vienīgi ar atjaunošanas čekiem,nevis internetbankā.Tā varētu nedaudz samazināt informācijas noplūdi.

  • -1
    A.n.i.t.a 14.02.2022, 06:01:12

    Neko nevar vairs noslēpt, visi esam kā uz delnas, sevišķi jau tie ,kuriem modernie telefoni un tie ,kuri zvana-jau konkrēti jums nezvana , aptaujās izmanto nejaušus numurus, ja reklāmisti , tad gan ir zināms,ka tādi iegūst mūsu datus ar visem telefona numuriem un jūsu vārdiem un adresēm.

  • 0
    Kriska 15.02.2022, 10:24:23

    Nav ko brīnīties. Šajā pašā forumā, lai reģistrētos, jāuzrāda tel.Nr.

  • 0
    Heinrich 15.02.2022, 14:52:39

    Telefona numurs,lai reģistrētos?
    Kur?Kad?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: