Kuldīgas svētki, Ventspils svētki

Āmen | 17.07.2017, 16:07:48 | 2897x

Cepuri nost Kuldīgas svētku organizētājiem - ļoti skaisti svētki.
Kas labs būs Ventspilī?

Komentāri (47)

 • -8
  AN Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kuldīgā svētki ir pasākums Nr.1, Ventspilī visu vasaru notiek dažādi pasākumi, un nebūt ne visiem tie būtu pilsētas galvenas notikums pilsētā.

 • 0
  Seetnieks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Arī Ventspilī ir skaisti svētki, bet nenoliegšu, Kuldīgas svētkos ir atrasta formula kurā ir atgriezeniskā saite ar svētku dalībniekiem. Varbūt kļūdos, bet Ventspilī tie kautkā vairāk iet vienā virzienā - proti krūšukurvja demonstrēšanā.

 • -1
  norge Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  meginaju atrast ventspils svetku programu bet nekur nava , secinajums pasvaldibas kultorgi un to prieksnieki vispar neprotas stradat

 • -2
  Āmen Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ta ko tur meklēt. Ventmalā kartupel pa eiro varēs uzēst, un vakarā Reņk dārzā zilo Kašer varēs klausītīes. Ventspils svētki sevi ir izsmēluši. Paldies komandai, kas organizē šito drāzienu.

 • -7
  zobens Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  kuldiigaa pa naktiim sweetkos ir kautinji nepar ko..neteiktu ka taa ir labaakaa vieta sveetkiem...

 • -2
  Barons Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  To nav nekād īst svētk,ja nav izkauties,le zinat.Un vaig ņemt līdz uz Kuldig kād ontlig palīg-līdzekl-reģisteret Mauser pistol,oder Beizbol nūj,ja nav,ta var vienkārš kārtig Skrūvgriez uz šmirģel noasinat,to neviens par aukst ieroc neatzīs.

 • -3
  norge Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  tas ir normali ka kautini nava ka ventspili vesels bars uz vienu

 • -8
  Puaro Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Man kautkā nepatīk tas skrējiens pa upi. Noskatījos,ka maza meitene iet ar gitāru pa upi,nejausi apkrīt un visiem nenormāli smiekli.Neredzu kas tur smieklīgs,ja lauķu bars iet,bez normāli atstrādāta scenārija...kautko tik pļurkā..Pārejais super svētkos,itsevišķi pie Ventas nakts pasākums.

 • -5
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  tā viš i,Puaro, tagad jau mazus bērnus drīkst ņemt līdzi uz tusiņiem.Kā,piemēram,Reņķa dārzā.Tirlina aliņus pusnaktī ar visiem bērniem.Ģimenes pasākums taču.Vēlāk kož savus elkoņus,kad pašu 12-gadīgie bērni pļumpā aliņus parkos.

 • -3
  zobens Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  tur ir tieshi 12 pret vienu....spaarda pat vecus cilveekus...
  un tur naj shaadi taadi kautinji,tur dur pat ar iesmiem....

 • -2
  norge Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  to zobens. tad tu tikai pumpurinus esi redzejis aizbrauc uz Roju vai Dundagu , Mesragu , tad redzesi ka vicojas viena pilseta pret otru vai divas pret vienu vo tur var izkustinak kaulus un pie reizes ar mietu norauties labakaja gadijuma ;-)) ritigi kurzemnieku baluki un tusini , un galvenais ka neviens uz policiju neskrien rakstit zajavas visiem prieks ir ko acereties

 • -5
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jā,Norge,prieks atcerēties ! debīls Rojā ar grabažu notrieca vīrieti. Vajadzēja klusēt.Droši vien nostučīja iebraucēji.Vietējiem taču prieks,vai ne?

 • -2
  Felchino Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Pilsētas svētku un citu pasākumu ziņā, Ventspils jau sen kā jau sāk atpalikt no citām pilsētām - Kuldīgai, Talsiem, Liepājai, Saldus utt. Piemēram tie paši tikko notikušie pilsētas svētki Kuldīgā - daudz un dažādas bufetes, skatuves ar dažādiem DJ. Tā teikt, svētku gaitā ir ko izvēlēties un ir kur izstaigāties, nevis kā mums katros svētkos - promenāde un Reņķa dārzs, pie tam, par maksu. Pie tam tādām pilsētām kā Kuldīga, Talsi, Saldus - nav tur ostas un entās ražotnes un ar visu to, viņu pasākumi ir tiešām daudzveidīgi un līmenī un bez pilsētas svētkiem spēj noorganizēt arī pat mūzikas festivālus. Liepājai tādā ziņā vispār cepuri nost. Dīvaini, vai Ventspils organizatori baidās pamācīties un paņemt piemēru no citām pilsētām un ir tik ietiepīgi, ka gadu no gada paliek pie vinas un tās pašas apnīkošās programmas?

 • -1
  SIA "Kurzemes filharmonija" Pirms 6 dienām, 3 stundām

  Svētku atmosfēra un norise dažādās Latvijas pilsētās mēdz būt ļoti atšķirīga. Objektīvu apstākļu dēl nav iespējams salīdzināt svētkus Kuldīgā ar svētkiem Ventspilī vai jebkurā citā Latvijas pilsētā. Kā iemesls jāmin gan pilsētvide, gan tradīcijas, gan plānotais apmeklētāju skaits, kas Ventspilī jau daudzus gadus ir nemainīgi augsts, gan arī pašu pilsētnieku vēlme iesaistīties svētku organizēšanā un svinēšanā.
  Vēlamies atzīmēt, ka Pilsētas svētku organizatori vienmēr ir gatavi diskusijai, novērtēs ikvienu iniciatīvu un labprāt uzklausīs ventspilnieku ieteikumus.

 • -1
  norge Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  to tā viš i, ja tu runa pa pedejo tad , tadi brikuli kas ar masinam brauc virsu pa visu latviju daudzi te pat ventspili ari ir bijis , tikai noklusets jo vecaki ienem amatus

 • -2
  zobens Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  nu jaa,nenoliedzu ka citur ir trakaak....bet te jaw runa ir par Ventspili un Kuldiigu...

 • -2
  Anita Pirms 1 nedēļas

  Lai ko te neteiktu Ventspils patrioti , Kuldīgā svētkus prot sarīkot , ne velti ļoti daudzi brauc uz turieni . Tas ,ka ballēs un pēc ballēm kaujas , tas jau nav nekāds jaunums , debīlo jau netrūks ,kam vajag paspīdēt apreibušu skuķu priekšā vai kārtot attiecības ar kulakiem , beisbola nūjām, nažiem vai auto, jo runāt un izskaidroties ar vārdiem debīlajiem ir grūti- zems intelekta līmenis. Dēļ tādiem tiek samaitāti visi svētki ,lai kur tie arī nenotiktu , piedevām vēl labu laiku pēc notikušā ar "varoņdarbiem" lielās , vienīgi tad ,ja "noraujas" paši ,tad gan klusē.

 • -1
  *** Pirms 1 nedēļas

  Kuldīgas pilsētas svētki- fantastiski skaisti!!! Esmu sajūsmā. Pilsētā tiešām bija dzīres! Tur bija tiiik daudz, ko redzēt un dzirdēt, skatīt.... Mūsu pilsētai būtu ko mācīties, diemžēl. Ne velti, Kuldīgā bija tiiiik daudz ventspilnieku. Tur bija dažādām gaumēm, vecumiem, vēlmēm....
  Apskatījos mūsu pilsētas svētku programmu- skumji palika....... :(

 • -2
  *** Pirms 1 nedēļas

  OMG- Reiniks, Roberto Meloni....! Vismaz Vaikules koncerts, paldies tad par to vismaz!

 • -1
  No malas Pirms 1 nedēļas

  Vaikule-diez,vai savu krievisko programmu izpildīs?

 • -9
  SIA "Kurzemes filharmonija" Pirms 1 nedēļas

  Šī gada Ventspils Pilsētas svētku programma publicēta portālā ventspils.lv
  http://www.ventspils.lv/lat/izklaide/127332-ventspils-pilsetas-svetku-programma

 • -1
  Felchino Pirms 1 nedēļas

  Diezgan bēdīgi.

 • -4
  Āmen Pirms 1 nedēļas

  A kur palikuši ārzemju grupas/mūziķi? Kādreiz taču katru gadu uzstājās svētkos. Skatos atkal šie nodrāztie Eilandi un pārējās LV pabiras.

 • 0
  asd. Pirms 1 nedēļas

  Kam tie ārzemnieki?
  Tad vajag,lai taisa diskotēku.
  Būs tev gan Boney-M,gan ABBA,gan Black Sabbath.

 • -2
  keda Pirms 1 nedēļas

  Jā, vot kādu spēcīgu grupu varētu uz svētkiem tiešām atvilkt. Ar muzačku ir kā ir. Jūras svētkos nebija ne vainas, bet pilsētā, šķiet, kaut kas pietrūks.

 • -1
  audi Pirms 1 nedēļas

  Vispār piekrītu tam ka Kuldīgā ir labāki svētki, bet nepiekrītu ka tie tur ir svētki Nr.1 Tur ir vēl daudzi citi pasākumi lieli.
  Un jā liels plus Kuldīgai ka atšķirībā no ventspils nekur nav jāmaksā par balli. Itkā 5 eiro nav daudz bet ja tu vēl gribi kautko uzēst tur, vai ar kādu karuseli izbraukt tad salecas. Bet nu tā ir tajā kūrort Ventspilī.

 • -9
  KRX Pirms 1 nedēļas

  Nu, nabadziņi. Šausmas. Nebūs ne Antess, ne Bon Jovi pilsētas svētkos. Ko nu darīs?
  Jābrauc uz Piltenes svētkiem - tie tik ir pilsētas svētki!

  Starp citu, atrodiet bariņu kuldīdznieku, kuriem ļoti patīk savi svētki! Ir runāts ar neskaitāmiem kuldīdzniekiem un visi runā identiski jums te - Kuldīgā katru gadu viens un tas pats! Lūk, Ventspilī - tie gan ir svētki!

  Tā kā, nav ko nīdēt! Vienmēr ir piena upes un ķīseļu kalni tur, kur mūsu nav.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: