Municipāļi

default22 | 25.04.2017, 22:28:38 | 2223

Interesanti būtu zināt, vai tad uz municipāļiem neattiecas smēķēšanas likums? Centrā, pie pašvaldībnieku garāžām visu laiku kāds no muņikiem ārā smēķē (No Raiņa ielas puses). Man, ja jāiet uz iestādēm, garām, vai cauri šim skvēram, tiešām būtu jāelpo viņu izpūstais cigarešu dūmu mākonis???
Lai iet sētā pīpēt, kur nevienam netraucē, nevis tur, kur cilvēkiem jāstaigā!!!

Komentāri (25)

  • -11
    Koshechka 25.04.2017, 23:16:05

    A,kapec nepiegaji un sito visu viniem pasiem nepateici? Nepietika drosmes,ka jaraksta Ventasbalss foruma!

  • -3
    default22 26.04.2017, 00:10:31

    Kāpēc man tas būtu jādara? Kāpēc man policistiem būtu jāskaidro likumi, kuri viņiem pašiem būtu jāpārzina?
    Nu un pieietu, pateiktu, tas mainītu kaut ko? Šaubos.

  • -9
    Koshechka 26.04.2017, 08:11:24

    A seit uzrakstot kautkas mainisies?

  • -1
    Nah Nahs. 26.04.2017, 08:18:43

    Kādreiz teica-vajag izķēzīt pa avīzēm.
    Tagad avīzes lasa mazāk,jo dārgas tapušas.
    Tad vismaz izķēzīt tos municipālkruķus pa internetu!

  • -12
    keda 26.04.2017, 08:20:56

    Def, kad tevi paņems ciet par sienu ķēpāšanu, varēsi, protokolu parakstot, cita starpā noskaidrot arī šo ;)

  • -9
    Batman 26.04.2017, 08:54:32

    A tur stāv kāds aizliegums?

  • -8
    sranskis 26.04.2017, 11:25:10

    Kā man patīk tādi dīvaiņi! Ja nu es zem tava (apzināti ar mazo burtu) nopirdīšos vai kā teica Juhana Smūla varonis "palaidīšu gāzes", tad arī kāds skries un sūdzēsies? Man domāt, ka šajā gadījumā tika ievērots Tabakas aprites likuma 10.pants par 10 metru ierobežojumu. Vienīgi te kāds-kāda atkal gribēja ietirst forumā...
    P.S. Nav tāda smēkēšanas likuma!

  • -9
    Latvija pāri visām! 26.04.2017, 12:11:54

    Atraduši problēmu...

  • -7
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 26.04.2017, 16:02:21

    Pašvaldības policija informē, ka norādītā vieta Ģertrūdes iela 16, kur redzētas smēķējot personas, ir smēķēšanai paredzēta vieta atbilstoši Ugunsdrošības noteikumiem, ievērojot Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumu.

  • 0
    default22 27.04.2017, 18:50:30

    Njā, nemaz citu atbildi no su**em negaidīju. Pasakiet vēl, ka tur drīkst dzert aliņus.
    Ja atstādināts pilsētas mērs var turpināt pildīt savus pienākumus un uz***st visam un visiem, tad nemaz neizbrīna tas, ka domes pakļautībā esošās iestādes arī drīkst darīt visu ko iegribās. Tas jau nekas, ka cilvēkiem traucē!!!

  • 0
    default22 27.04.2017, 18:51:22

    P.S. Vemtas Balss atkal nodarbojas ar komentāru dzēšanu?! :D

  • -1
    šašliks 26.04.2017, 20:55:46

    A tu kaut ko vairāk, labāku gaidīji, no mūsdienu birokrātijas?

  • -3
    o k 26.04.2017, 22:11:23

    Kungiem un varas parstavjiem viss ir kartibaa kungiem vara un nauda ,varas parstavjiem vara un alga.a un komunala parvalde sakarto zimes lai pasiem butu erti,tas nekas ka citiem neerti un rodas avarijas situacija ,piemeram ,pils iela ,par otru vinu kantori nemaz nerunasim,pedeja laika man pat celu policija liekas mazak piekasiga,tomer nekadi nevar saprast kapec nepatrule uz gajeju parejam,gaida nelaimi?

  • -2
    Soft 27.04.2017, 10:47:01

    Piekasīties municipāļiem par to, ka viņi pīpē pie garāžām ir muļķīgi. Tur nu patiešām viņi nevienam netraucē. Šāda sūdzība ir parasta atriebības kāre. Vispār jau būtu cilvēkiem jāsaprot, ka policisti dara savu darbu un,ja nevienu nesodītu un nevienam neaizrādītu, mēs visi dzīvotu ar vilku likumiem.
    Kas attiecas uz Pils ielu, 100% piekrītu. Pilnīgi neskaidrs, kāpēc Labiekārtošanas kombināta darbiniekiem savi auto jānovieto pie pašām durvīm, kaut apkārt ir daudz plašu stāvvietu. Esmu laiku atpakaļ personīgi zvanījusi un par šo situāciju interesējusies, kādēļ neaizliedz auto novietošanu uz Pils ielas pie Labiekārtošanas kombināta, tas reāli sarežģī un apdraud auto kustību tur. It sevišķi tirgus dienās. Ceļu policija sūta pie komunāliem, komunālie pasaka apmēram tā, ja sūdzēsieties, uztaisīsim vienvirziena ielu un nebūs problēmu. Nu tad jau labāk lai paliek kā ir. Tur par šefošanu O.K. taisnība.

  • -4
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 28.04.2017, 12:32:23

    Lūdzu precizēt jautājumu.
    Kurā ielā un kāda ceļa zīme pēc Jūsu domām uzstādīta nepareizi?
    Uz kurām gājēju pārējām būtu nepieciešams vērst pastiprinātu uzmanību?

  • -7
    Opaps 26.04.2017, 23:51:42

    Kur Jūs visi tādi negatīvi ? Atrodāt katru sīku iemeslu ,lai izlādētos,aplejot ar mēsliem visus , kas nav pa prātam. Munipacāļi dara savu darbu , cik ir viņu spēkos kopā ar mums.Ja viņi nebūtu, tad jūs samazgu lējēji būtu aplaupīti un sadauzīti. Pirms verāt muti vaļā, padomājiet ,ja ir smadzenas, kas nav nodzērtas.

  • -2
    šašliks 27.04.2017, 11:36:54

    Ne mēs tādi - dzīve tāda.

  • -1
    default22 28.04.2017, 22:54:41

    Opap, apčurājies tu tur sēdi pie sava TV, vecs un nevarīgs,, ko gan tu vari zināt, kas pilsētā darās? Esi ievācis kādu statistiku - cik sasistu tiek ievesti sl. uzņemšanā un cik bieži, cik policija noķer un savāc, cik aplaupa???? Tev ir pieejami tādi dati, ka vari tik droši apgalvot, ka ne1 te netiek sists un aiztikts, un, ka policija vnmr ir savos uzdevumu augstumos??? Tu runā tā, it kā šeit vispār nekā nenotiek!!! Suņi apturēja vienu aplaupīšanu - vienu.. Bet cik tādas ikdienā notiek pilsētā, par ko Lembergam pietuvinātais Vemtas Balss neraksta un nerakstīs??? Jo mums taču paraugpilsēta, ar paraugvīriņu priekšgalā.. ...

  • -5
    vai man dieniņ!!! 27.04.2017, 09:09:34

    Lūdzu uzraksti, kādu atbildi tu vēlies saņemt.
    Tas ka atbildē nepiekrīt tavam "idiotiskajam, aiz neko darīt" apvainojumam, ir uzreiz nepareizs, birokrātisks utt?

  • -1
    default22 28.04.2017, 22:42:52

    Jeb - jāj ezi.. Atbild atbildēšanas pēc, lai atkratītos no nepatīkamiem jautājumiem... Šis Vemtpils idiotisms, kas velkās jau 25 gadus, un ar gadiem tikai progresē VISIEM IR PIERIEBIES! Pļerkstat tik te bezjēgā, sludinat, slavējat savus komunistus, propagandējat, izlielat pa savāsm smirdīgajām lapelēm vienu gadījumu no 100,, mētājat vnk kkādas nekonkrētas atbildes un ķeburējat kkādus debīlismus - Jūsu sponsoram tīkamākās.. Cenzējat pēc velna, kaut arī Latvijā jau «it kā» 25 gadus pastāvot vārda brīvība un tiesības izteikties.... PSRS arī bija cenzūra, toties toreiz ostā vismaz nāca kuģi un cilvēkiem bija darbs, bija cilvēki pilsētā!, Leiši, kas vasaras mēnešos atbrauc ciemos vēl glābj situāciju..Tūrisms kkāds..
    Ielas skaistas, govis burvīgas, puķes krāšņas, taču apakšā zem šī skaistuma viss pūst - ir nabadzība, noziedzība, vecie cilvēki knapi velk galus kopā, jaunie aizbrauc..

  • -2
    Spīdola 28.04.2017, 23:07:52

    Toties kāds bruğis visā pilsētā!

  • 0
    default22 28.04.2017, 23:41:05

    Jo Lemberga bruģis! :D Normāls asfalts vien piecās ielās, kur pieprasa ES, tās tranzītielas vai hvz kas.. Bet ok, es par to klusēju, citur ir sliktāk. Mums vismaz infrastruktūra ir k-cik savesta kārtībā, kaut arī tas bruģis vietām varētu būt labāks..

  • 0
    aivars 28.04.2017, 23:12:46

    nu gan- sāk ar pīpēšan, beidz ar bruģ; no vien grāv otrā!

  • 0
    Dzērvene 29.04.2017, 00:38:51

    Nu tad tā 3. Jūnijā visi uz vēlēšanām un domājam,domājam par ko balsojam.Mans piedāvājums joprojām aktuāls 30 eiro par manu balsi.
    Piedāvājumus uz manu ēpastu lūdzams.

  • 0
    Ilgа 29.04.2017, 02:10:50

    Tā jau sen zinam likumsakarib-latviec latvietim latviec,menc mencam menc un musars musaram musars.Nu visiem visur kaukād gāl kaukur un katrs mekle sev sāvs labums!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: