Nesakoptā Pilsēta!

krustmateflorence | 18.04.2017, 13:53:56 | 2555x

Skatos un domāju. viena mēslotava Galiņciemā pie mazdārziņiem,pilni grāvi un pļavas pie dzelzceļa ar tukšo taru, arī jūrmalas parks nesakopts , sestdienās un svētdienu rītos pašā pilsētas centrā mētājas uz ielas atkritumi, un šorīt pie Swedbankas vispār kautkas amorāls,uz ielas ieraudziju sieviešu krūšturus.
drausmīgi piegānīta vecā naftas bāzes teritorija netālu no t.c Tobago J

Komentāri (64)

 • -4
  yolo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Pa druskai pašai jāvāc

 • -3
  kaktuss Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Stulbā vecene, vismaz to krūšturi varēji savākt un nepieminēt!!!

 • -1
  Nah Nahs. Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kur pie t.c. Tobago bija kādreiz naftas bāze???

 • -4
  Opaps Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Atkal kādam nepatīk Ventspils.Paskaties internetā ,kādas izskatās ielas Anglijā pēc svētkiem.

 • 0
  Krišs Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Lielā talka tuvojas, tagad vismaz zināsim, kur jāsakopj :D

 • -1
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Salīdzinoši maz vietas nosauci, ja ņem kopējo ielu skaitu un platību. Pēc vēlēšanām šie murgojumi izbeigsies paši no sevis.

 • -4
  keda Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Skaidrs, ka var atrast vietas, kur būtu roka jāpieliek, bet nu šitāda histērija... :)

 • -1
  Pelēkais akmens Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  krustmateflorence, nu gan pārspīlē! Enkuru parku apmeklēju bieži un vienmēr priecājos, kāda tur sakoptība. Meitenes no Galantus strādā pēc sirdsapziņas. Teritorija liela, viss izravēts, košumkrūmi apgriezti, vecās laps savāktas. Prieks pastaigāties!

 • -2
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Varbūt ka tēmas autore vazājas apkārt sapīpējusies un tad jau gļuki ir konkrētie.

 • -3
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  tev ,Novadnieks,ieteiktu aizdedzi pieregulēt.Tu brīžiem sļupsti līdzi tiem,kurus tu pats noliec. tā vis i

 • -5
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Lasu komentārus un domāju, cik nekulturāli var būt daži cilvēki.
  Tālāk par savu pagalmu neredz vai negrib redzēt.
  Lielo laukumu pie viesnīcas Dzintarjūra drīz laikam ar mēli mazgās ,kamēr daudzviet pilsētas nomalēs krājās atkritumu kaudzes ,un kur nu vēl pamestie ēku grausti.Un ja nu kādu dienu ierodas kāds ārzemnieks un paceļo pa visu pilsētu ,ko tad, ar ziedu skulptūrām būs par maz līdzēts.
  Piejūras parks kādreiz bija droša vieta un ļoti sakopta vieta kur ar saviem bērniem atpūsties un priecēt sirdi, tagad vairs ari man tas nav pievilcīgs, un pa kāpām nemaz nerunāsim, tur drazas daudz.
  Pilsētai ar rītdienu ,tāds pavisam noplucis tērps.

 • -6
  Opaps Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Nezinu, vai jūs ( spec . ar mazo burtu,jo savādāk neesat pelnujusi ) esat slima ar galvu vai metru zemāk? Šai slimībai ir daudzas pazīmes-atstāj visā organismā paliekošās sekas.

 • -3
  Kom_Parvalde Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Skaidrojam, ka Ventspils pilsētas administratīvās teritorijas īpašumi dalās - valsts zeme, pašvaldību zeme (ielas, skvēri, parki, skolu un bērnu dārzu teritorijas, slimnīcas un citas pašvaldībai piederošas iestādes un teritorijas), privātpersonu kā arī juridisko personu zeme.
  Ventspils pašvaldība regulāri tīra, uztur un atjauno savu īpašumu un tai piederošās teritorijas, tādēļ nevaram piekrist, ka kāds no pašvaldības piederošajiem zemes gabaliem nebūtu uzturēts.
  Lūdzu diskusijas iesniedzēju precizēt, kuras pašvaldības teritorijas ir nesakoptas. Celtnieku, Tārgales un Robežu ielas regulāri tiek apsekotas un attīrītas. Ventspils Jūrmalas parks tiek regulāri tīrīts un sakopts, katru dienu tur kārtību uztur sētnieks. Pēc labiekārtošanas noteikumiem visas platības tiek tīrītas no rītiem līdz 8.00, bet Jūrmalas parks līdz 9.00.
  P/i "Komunālā pārvalde" aicina diskusijas iesniedzēju ērtā laikā ierasties iestādē, lai norādītu piesārņotās un nesakoptās pašvaldības teritorijas.

 • -1
  Kurmis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Šovakar tieši apmeklēju Piejūras parku, pastaigāju arī pa Reņķa dārzu...ĻOTI cītīgi meklēju, kur tie mēsli un drazas. Tomēr....Nesakoptību un drazas neredzēju. Tas, ka ziemas laikā šur tur piegružots, ir tikai normāli. Iestājoties silam laikam, viss lēnām tiek sakopts. Paldies atbildīgajiem dienestiem.

 • -1
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tu ko,Kurmi?! Tu no Piejūras parka aizrakies līdz Reņķa dārzam? Tu i Varons! Sniegpulkstenīš atpūšas. Šis i jauns Gines rekords pa balt velt! Kurmit- es ceru,tu pa ceļam nevienu elektrokabeli nepargrauzi.

 • -1
  riebīgais Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kautkāds bulšits,slima suņa iedomas,ko jūs ļautiņi klausāties?

 • -3
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  riebīgi slims sunis esi tu!

 • -1
  riebīgais Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  piever muti tizlais kropli

 • -4
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Zivs tāpat kā cilvēks pūst no galvas,diemžēl man jāsecina ,ka arī Ventspilī dažiem cilvēkiem ir garīga rakstura novirzes,bet visam pāri slinkums,izvirtība ,vienaldzība ,un zems kultūras līmenis.

 • -2
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  precīzi noraksturoji sevi.

 • -2
  tā viš i Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jā,krustmateflorence, es tev piekrītu-pilsēta,kopumā,ir ļoti vāji sakopta.Vērtējot pēc 10 ballu skalas,kā pašvaldība sevi slavē,rezultats ir 1,5. Tikai stulbenis neredz,ka spodrināts tieks centralais Domestēvu paklājs.Pilsētas centrs ir no zelta.Aunapieres! Pastaigāiet pa pagalmiem,pa Targales ielu,Robežu ielu,Celtnieku ielas turpinājumu,mazdārziņu virzienā u,t.t. .Zeltainajā pilsetā izradās ir ielas BEZ GĀJEJU IETVES,BEZ APGAISMOJUMA! Aprakstīju tikai daļu no realitates.Izkāpiet no saviem krutiem,5-vietīgiem ratiņkrēsliem un izstaigājiet pilsētu ar kājām,tā lēnām.Paņemiet līdzi fočuku ar jaudīgu atmiņas karti.Redzēsiet-būs ko filmēt arī no cita leņķa.

 • 0
  domāju Pirms 5 dienām

  Vispār jau Celtnieku iela sākas pie Siguldas ielas un beidzas pie Talsu. Un tur nav gaismas? Nesmīdiniet....

 • -1
  Krišs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jā jā, galvenais uz Jūras svētkiem to centru savākt, lai atbrauc viesi un priecājas un tad stāsta citiem, cik smuki ir Ventspilī, par pārējo jau šamējiem nospļauties. :D

 • -1
  prof.Preobraženskis. Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kāpēc nav Ventspils domes attiecīgās atbildīgās institūcijas skaidrojuma par ārkārtas situāciju pašā pilsētas centrā,pie Swedbankas?
  Cik var noprast no tēmas aizsācējas ziņojuma,tur bijusi ārkārtas situācija-mētājušies intīmi sieviešu veļas gabali?
  Vajadzētu sīku atskaiti par paveikto situācijas novēršanā-precīzu krūšturu skaitu,izmēru un krāsu,kā arī,kas atbildīgs par krūšturu aizvākšanu,un kur tie krūšturi pēc tam nonākuši!!

 • -4
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Esmu ASV prezidenta ļoti liela cienītāja,žēl ka viņš nav pie mums,būtu viņam te daudz ko lietas labā paveikt.
  Brīvdienu rītos var uz ielas atrast ne tikai sieviešu krūšturus vien, runa nav par tiem,bet par visas pilsētas sakoptību .
  Lai talkā mums visiem veicas ,lai sirds pa labi padarīto darbu staro,ķersim tos pilsētas piemešlotājus.

 • 0
  Novadnieks Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Ej takš tu trakā vienreiz izgulies .Un beidz visādus draņķus lietot.

 • -3
  Opaps Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Tevis dievinātais ASV Latvijas Nacionālajam teātrim neizsniedza vīzas, lai apmeklētu vietējo latviešu organizētu dziesmas svētkus.Lūk tā.

 • -1
  karlito Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Lai nu kā arī būtu ar tām šmucēm Ventspilī,bet jūrmalas parku nesakoptu es neesmu redzējis,visu cieņu tiem darbarūķiem,kuri to parku kopj,gan ziemā gan vasarā!

 • -3
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  šodien iegāju centrā wc,neatradu ne papīru un iekšā tāda smaka ,ka briesmas,sešos gāju uz darbu pa kuldīgas ielu,uz trotuāra mētājās šļirces un izlietoti prezervatīvi, visu lieko no braucoša auto izmet pa logu uz ielas,saulesbrāļi un saulesmāsas galīgi zaudējuši cieņu.

 • 0
  Kom_Parvalde Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Publiskajai WC Dzirnavu laukumā tīrīšana notiek katru dienu no rītiem,
  p/i "Komunālajai pārvaldei" ir pieeja GPS sistēmai ar kuru aprīkotas automašīnas, ar kurām piebraucot pie WC notiek uzkopšanas darbi un šajā brīdī tiek fiksēts tīrīšanas laiks. Pārbaudot GPS sistēmas datus, WC Dzirnavu laukumā šorīt uzsākta tīrīt 6:53, bet vakar tā tika tīrīta no rīta 6:48.

 • 0
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Florence- atbrauc labāk pie mums uz Muhosransku, te ne to vien ieraudzīsi! Varēsi pēcāk no savas 6.palātas lielākas un labākas atsauksmes rakstīt!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: