Rembo un dome

Kate | 29.01.2017, 22:18:57 | 2901

Ventspils pilsētas dome, "apsveicama" ir jūsu egoistiskā un necilvēcīgā rīcība ar visām iepriekš organizētām un sarunātām pvd pārbaudēm, ar n-tiem tūkstošiem ko esat maksājuši tā "Rembo" koncentrācijas nometnei. Nezinu kāda apgaismība jūs beidzot piemeklējusi, ka beidzot veselais saprāts licis izbeigt sponsorēt šīs koncentrācijas nometnes īpašnieka māju renovāciju, tik skumji un dusmas ka tas notiek tikai tad kad dzīvnieki dēļ jūsu bezatbildīgi idiotiskās rīcības jau miruši.

Komentāri (64)

  • -8
    Kate 29.01.2017, 22:24:01

    Uz šo brīdi bez mājām palikušie var turpināt klaiņot nosalt un mirt uz ielām, jo Ventspilī jau viss kā vienmēr ir kārtībā. Galvenais ka ik pa pāris metriem katrā veikalā ir pa bambino pārtinamam galdiņam un svaigs sazinkādu ķīmiju kokteilis gaisā.
    Aivara faniem - nu lēti jūs var nopirkt, pāris puķudobes un daži km nobruģēta veloceliņu un jūs esat gatavi pievērt acis uz visām necilvēcībām un mahinācijām kuru dēļ tiek nodarīts pāri daudziem.

  • -3
    Novadnieks 30.01.2017, 05:47:28

    Tas ir nožēlojami.Atliek tik cerēt,ka visiem,kas varēja darīt labas lietas,izmantojot dienesta stāvokli,to nedarīja.Tas viss nāks atpakaļ.Ja tas atbilst īstenībai,par to renovēšanu,tad es labprāt ar prieku noskatītos kā atnāk atpakaļ ļaunums tādam cilvēkam,palīdzību nesniegtu.Pie vienas vietas man būtu tas pants par cietušā atstāšanu bez palīdzības.

  • -16
    P SIA "Ventspils reiss" 29.01.2017, 22:29:38

    Un ko darījāt Jūs pati, Kate? Vai atbalstījāt personiski šo patversmi? Vai vedāt staidzināt suņus? Vai ziedojāt pārtiku un citas lietas?
    Vai arī protat tikai nomelnot?
    Vai varbūt Jums skauž, ka pati neesat varējusi tikt klāt tai naudai un renovēt savu māju?
    Liekas,ka esat viena no tām, kas meklē jebkuru iemeslu, lai nomelnotu pašvaldību, kurā pati, visticamāk , dzīvojat un baudāt to labo, kas te ir.

  • -5
    Novadnieks 30.01.2017, 05:48:38

    Kas tu par rozi,ja tāda nelaba smaka nāk?

  • -10
    vai man dieniņ!!! 29.01.2017, 23:00:19

    Cik ģeniāli ir šitie sieviešu emocionālie vājprātu izplūdi - visu samaļ vienā ķīselī - Rembo, dome, bruģis, smakas utt.
    Kate, kad, cik un kā tad dzīvnieki miruši tur?
    Gaidām atbildes, jo tu jau izklausies mums tāda informēta.
    Vai arī vienkārši klasisks dzīvniekmīlis no mazskaitlīgās vājprātīgo kaķ/suņ-sieviešu sektas, kas uzskata, ka dzīvniekam patversmē jādzīvo kā cilvēkam dzīvoklī ar tapetēm, TV un restorāna ēdienu?

  • -2
    Nah nahs 30.01.2017, 05:42:01

    Ja kas,latviešu valodā par dzīvniekiem nav pieņemts teikt-miruši.Parasti lieto vārdu "nobeigušies".Vai "krituši".Nesmukāks vārds-"nosprāguši".

  • -4
    Arta 30.01.2017, 23:15:33

    Kas tev kaiš? Nesaprotu - ar ko dzīvnieks sliktāks par cilvēku, ka vajadzētu tik nievājoši izteikties?

  • -8
    Kate 30.01.2017, 06:59:43

    Roze, cik stulbam jābūt lai runātu par kaut kādu skaušanu?? Kas lai man skaustu??????? Ka dzīvniekiem nav māju?? Ka tā saucamā patversme uz šo nelaimīgo dzīvnieku rēķina iedzīvojas???? Ko gan varu atbildēt ja tu uzdod absolūti neloģiskus jautājumus. Prātiņ nāc mājās, kam te ko skaust!!?
    Nezinu kāda tam nozīme, bet jā es vedu dzīvniekus staigāt.
    Kāpēc pašvaldība būtu jānomelno?? Kur loģika nomelnot pilsētas kur dzīvo vadību?? Bet ja šī pašvaldības vienaldzīgas nolaidīgas rīcības rezultātā ciest sanāk dzīvniekiem, tad jā, man nav vienalg un es to negrasos noklusēt.
    Jā Roze, es katru dienu "baudu" labo gaisu kas te ir.
    Vēl kādi absurdi neloģiski spriedumi tev azotē??

  • -8
    Kate 30.01.2017, 07:04:43

    arprac, nezinu kur tu ņem savus absurdi "loģiskos" vīriešu spriedumus un kāda gan tam nozīme.
    Ir tāda lieta kā internets, kur visa informācija gan par Rembo, gan domi atrodama, iemācies lietot un nebūs vajadzības te atreferēt.
    Runāšana par tām sektām cik esmu novērojusi vispār ir viena no pirmām seklu cilvēku pazīmēm. Ja cilvēks ir ticīgs, tātad ir kādā sektā, ja cilvēkam nav vienalga dzīvnieku liktenis, tātad atkal no kādām sektām. Zini, arprac, tu droši vien esi no kādu atpalikušo sektas, ja pēc tavas loģikas ņemam.

  • -4
    kaimiņiene 30.01.2017, 09:16:30

    Dzirdēju, ka dome tikko lauza līgumu ar Rembo. Tātad viss ir kārtībā. Suņumīļi ir uzklausīti, suņi drošībā. Par ko tagad cepšanās?

  • -9
    Maija Kļaviņa 30.01.2017, 09:18:15

    Meitenes, bet Ventspils suņi un kaķi šajā briesmīgajā vietā vairs nenonāks. Jautājums atrisināts. . Nesaprotu cepšanos par Ventspils domi pēc tam, kad jautājums atrisināts. Un paldies sabiedrībai, kas iestājās par šiem dzīvnieciņiem un pievērsa domes uzmanību tam , kas tur notiek. Bet , ne Ventspils dome izsniedz atļauju patversmes darbībai, ne var to slēgt. Un vienīgā iestāde , kas to var ir PVD, kuras bezzobainums parādījās pa pilnu klapi sarunas laikā domē. Viņi tak joprojām uzskata, ka nekas nav noticis. Arī novada dome nav pārāk kritiska. varbūt , ka jāsāk beidzot pievērst uzmanību PVD darba kritizēšanai.

  • -1
    gats 06.02.2017, 23:23:50

    vai tad tie sunīši tagad dzīvos uz ielas? jeb viņus likvidēs?

  • -8
    keda 30.01.2017, 09:47:25

    Drusku nesaprotu, kāpēc tagad par to sākt runāt, kad kaut kas sāk mainīties pareizā virzienā? Tiesa gan, ka dome varēja enerģiskāk rīkoties pirms tam, jo daudz jau tika rakstīts un ziņots par dīvainajiem notikumiem Rembo, bet kāpēc tagad tādus melnus tekstus rakstīt?

  • -6
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 30.01.2017, 11:02:20

    Informējam, ka pamatojoties uz iedzīvotāju sūdzībām par dzīvnieku labturību dzīvnieku patversmē "Rembo", ar kuru p/i "Komunālā pārvalde" bija noslēgts līgums par dzīvnieku patversmes pakalpojumu izmantošanu 2017. gadā saskaņā ar publiska iepirkuma konkursa rezultātiem, papildus standarta pārbaudēm, ko saskaņā ar līgumu "Komunālā pārvalde" darbinieks veic vienu reizi mēnesī, iestāde janvāra mēnesī izveidoja komisiju 3 darbinieku sastāvā, kas veica papildu pārbaudi patversmē. Komisija sastādīja aktu par konstatēto, kurā norādīti ieteikumi un uzlabojumi, taču būtiski pārkāpumi netika fiksēti.

    Tomēr tā kā normatīvajos aktos noteikts, ka par dzīvnieku labturību patversmēs atbildīgā iestāde ir Pārtikas veterinārais dienests (PVD), objektīva slēdziena iegūšanai p/i "Komunālā pārvalde" š.g. 16.janvārī ar iesniegumu vērsās minētajā iestādē. Vienīgi PVD ir tiesīgs lemt par patversmes darbības ierobežošanu vai pārtraukšanu. Š.g. 18.janvārī bez iepriekšēja brīdinājuma PVD ieradās patversmē "Rembo" un veica pārbaudi, konstatējot vairākas neatbilstības un sastādot aktu par novēršamajiem trūkumiem ar noteiktu termiņu. Ja aktā minētais netiks novērsts termiņā, patversmes īpašniekam tiks piemērots naudas sods.

    Ņemot vērā radušos situāciju, pašlaik uz laiku ir apturēts noslēgtais līgums starp p/i "Komunālā pārvalde" un patversmi "Rembo" līdz lietas pilnīgai izskatīšanai un izteikto aizrādījumu novēršanai. Patversmē esošie no Ventspils pilsētas ievestie dzīvnieki tiks pārvietoti uz tuvākajām dzīvnieku patversmēm Saldū, Talsos vai Liepājā. Rīt, 31.janvārī p/i "Komunālā pārvalde" darbinieki arī klātienē apmeklēs dzīvnieku patversmes minētajās pilsētās.

    Sīkākai informācijai aicinām noskatīties Ekonomikas un budžeta komisijas sēdes tiešraides ierakstu, kurā tika diskutēts par dzīvnieku patversmes "Rembo" pakalpojumu izmantošanu (sākot ar 40:30) : https://www.youtube.com/watch?v=uw4jrnprHWE

  • -4
    Novadnieks 30.01.2017, 12:58:10

    Paldies par komentāru,bet vai tiks pārbaudīts augstāk minētais par patversmes īpašnieka mājas renovāciju,par kādiem līdzekļiem viņš to veic?

  • -1
    domāju 06.02.2017, 13:59:07

    > Novadniekam. Diez vai esat ventspilnieks. Apmēram mēs jau viens otru zinām, kas ar ko nodarbojas. Varētu padomāt, ka Rembo apsaimniekotājam nav nekādu ienākumu, lai nevarētu māju remontēt. Nav ko skatīties svešos maciņos.

  • -6
    Latvija pāri visām! 30.01.2017, 12:22:17

    Interesanti gan, kādas tad tās vairākās neatbilstības un novēršamie trūkumi?

  • -6
    laimonis_laimigais 30.01.2017, 13:38:09

    Kurzemniek, noskaties video: https://www.youtube.com/watch?v=uw4jrnprHWE Sākot ar 40 minūti atradīsi atbildes uz Taviem jautājumiem.

  • -6
    prof.Preobraženskis 30.01.2017, 14:57:43

    Nu ko var ņemties ap to patversmi!
    Vispareizāk būtu atgriezties pie vecās kārtības,kad izķertos klaiņojošos suņus,kam bija kaklasiksnas,turēja vien kādu noteiktu laiku,līdz 2 nedēļām,ja pareizi atceros.Ja šajā termiņā pieteicās īpašnieks,tad varēja savu kustoni saņemt atpakaļ,tikai bja jāsamaksā visi izdevumi,kas saistīti ar noķeršanu,transportēšanu un izmitināšanu Labiekārtošanas kombināta teritorijā.
    Ja saimnieks neuzradās,tad,tāpat kā visus izķertos bezsaimnieka kaķus un suņus bez kaklasiksnām,likvidēja un miers.
    Un nebija nekādu problēmu.Atceros,bija savulaik pat avīzē sludinājums,kur iedzīvotāji tika aicināti par atlīdzību nodot klejojošus suņu un kaķus Labiekārtošanas kombinātam.Vai to nevarētu tagad atjaunot?

  • -10
    Novadnieks 30.01.2017, 16:17:35

    Pilns ar ļaunumu tu esi,profesora kungs un arī ar prātu apdalīts,ja slepkavošanu uzskati par problēmas atrisināšanu.

  • -2
    asd 30.01.2017, 17:16:15

    Novadniekam.
    Ļaunums vai neļaunums,bet tā tiešām kādreiz darīja,arī es tos laikus atceros un visiem likās,ka tā tam jābūt.Un pēc būtības dabas likumi nosaka,ka taisnība stiprākajam.

  • -3
    gats 06.02.2017, 23:25:02

    šis laikam Freimanis no augstskolas

  • -4
    Zane Niedre 30.01.2017, 16:39:58

    Kate, palasi savus tekstus no malas. Šķiet, tev ir problēmas ar dusmām...jāārstējas...
    Bet runājot par cepšanos par kaut kādām renovācijām. Cienītie Kate un Novadniek, pirms apliet kādu, padomājiet, vai jēdzat un pārzināt tēmu, par ko te izsakāt aizdomas un pārmetumus?
    Tiem, kas nav pārāk izglītoti uzņēmējdarbībā un tamlīdzīgās aktivitātēs, paskaidroju. Dome PĒRK PAKALPOJUMU no patversmes, NEVIS PIEŠĶIR FINANSĒJUMU: tiek maksāta nauda par noteikta pakalpojuma sniegšanu. Tas, cik šis pakalpojums ir kvalitatīvs, ir pilnīgi cita opera. Puses ir vienojušās par pakalpojuma maksu. Tāpat, kā jūs cienītie, piemēram, izmantojot interneta pakalpojumus. Mūsu piemērā Interneta provaiders sniedz jums pakalpojumu (jums ir internets...), un saņem par to maksu. Tas, vai saņemto maksu, interneta provaiders iztērē jauniem kabeļiem, iegulda to īpašumos, ko vēlāk varētu pārdot vai iztērē visu darbiniekiem konfektēs, uz jums, kā pakalpojuma saņēmēju NEATTIECAS. Uz jums attiecas pakalpojums. Biedrībai ir tiesības papildus iegādāties īpašumus vai lietas, ko var renovēt un pēc tam pārdot, lai par iegūtajiem līdzekļiem nodrošinātu biedrības pamatdarbību. Ja renovēts tiek biedrības īpašums, tātad, kur vispār problēma? Pat ētiskas dabas....? Vai varat lūdzu nākt klajā ar konkrētiem faktiem par jūsu minētajām nelikumīgajām renovācijām?! Lūdzu, informāciju studijā! Un tā arī rodas baumas. Tāpat, kā pāris dienas atpakaļ kāds komentāros Facebook paziņoja, ka "patversme tiekot slēgta". Tāds pats murgs. Dome uz laiku ir pārtraukusi izmantot šīs patversmes pakalpojumus, nevis patversme (biedrība) ir slēgta. Kādreiz principa pēc vajadzētu kādu no šiem publiskās telpas pļurkstētājiem iesūdzēt tiesā par goda un cieņas aizskaršanu un nepatiesas informācijas publicēšanu.

  • -6
    Gunārs Pētersons 30.01.2017, 17:32:30

    Pilnībā piekrītu! Dezinformācijas troļļi savā vaimanāšanā baumas mēģina pārvērst realitātē radot šaubīgu sabiedrības viedokli. Kārtējo reizi pa lielam vaimanā tie paši (ne)ļaudis, kas citās foruma tēmās. Paldies Zanei, ka tik strukturēti izteicies šajā murgainajā komentāru plūsmā.

  • -5
    Novadnieks 30.01.2017, 19:11:17

    Nezinu kā Kate,bet man laikam būs jāprasa kaimiņtantiņai nomierinoša tēja.Nervi beigti,ka tik neiesūdz tiesā.
    Kur tu,žogmales advokāte,Kates vai manos komentāros saskatīji cieņas aizskaršanu vai nepatiesas informācijas publicēšanu?
    Ja gribēji paspīdēt ar savu komentāru un iegūt atbalstītājus.tad varbūt ka tev būs panākumi(divi jau ir).Tikai iegaumē,ka atbalstu tu nesaņemsi no labiem cilvēkiem.

  • -9
    Maija Kļaviņa 30.01.2017, 18:12:09

    Izskatās, ka Katei vairāk interesē nevis dzīvnieki, bet patversmes īpašnieka materiālais stāvoklis. Zane, visu cieņu loģiskajam viedoklim.

  • -3
    Arta 30.01.2017, 23:09:05

    Kāds labums domei finansēt patversmes īpašnieka personisko māju renovāciju UN vēl pēc tam uzsūtīt PVD? Kur ir loģika? Bet, starp citu, šovakar Gāliņciemā pie Dampeļiem, kā reiz, redzēju 2 klaiņojošus suņus, tā kā kaut kas tīrs tur iespējams nav.

  • -2
    gg65 30.01.2017, 23:29:41

    Es varbūt kaut ko nesaprotu, bet kāpēc patversmes īpašnieks nedrīkst par pāri palikušo naudu algot kaut ielas meitas? Šajā gadījumā, iespējams, patversmes īpašnieks ir visu aprēķinājis no biznesa viedokļa. Dome maksā tik un tik naudas par tādu un tādu pakalpojumu sniegšanu. Īpašnieks var šo pakalpojumu sniegt lētāk un naudu ietaupīt. Tātad ietaupīto naudu var tērēt kaut spaisā. Tāpat arī patversmes īpašniekam ir tiesības savā pakalpojumu cenrādī ieskaitīt peļņas daļu. Esat redzējuši kādreiz, ka, piemēram kāds būvnieks būvē slimnīcu par pašizmaksu? Nē! Būvnieks uzbūvē ko vajag un par pārējo naudu pērk sev privāti ko grib.
    Es neaizstāvu patversmi nekādi un arī man interesē suņu labklājība. Nesaprotu tikai to kāpēc cilvēki uzvelkas par to, ka īpašnieks, iespējams, tērē "patversmes" naudu privātām vajadzībām. Ja īpašnieks izpilda visas labturības prasības pret dzīvniekiem un viņam paliek pāri nauda, tad tā ir peļņas daļa. Nevajag iedomāties, ka patversmes gadījumā domes maksātā nauda 100% aiziet dzīvniekiem un patversmes īpašnieks bez maksas nodrošina visu pārējo.
    Bizness ir bizness. Arī kapu biznesā cilvēki pelna un par to naudu pērk mašīnas, smēķus un t.t.

  • -2
    Anita 31.01.2017, 09:42:38

    Re kā , ja prot ieekonomēt valsts naudu , tad droši var bāzt savā kabatā???Acīmredzot ,pēc tādas formulas dzīvo lielie kungi , sarēķina vienu , bet īstenībā vajag mazāk , starpību iešņauc nāsīs un viss , bet mēs te brīnāmies ,ka valstij nav naudas, no kurienes tai rasties , ja var atklāti zagt , nemaz nav jāatskaitās cik saņemts , kur un cik iztērēts un kas paliek pāri vai pietrūkst.Atklājums , grāmatvedība vispār nav vajadzīga!!! Nu gatavā Leiputrija ne valsts .Nīstajos padomju laikos man nācās rakstīt atskaites , sīki un smalki līdz pēdējai kapeikai , un ja kaut kas nesakrita , kļūdu meklēju kaut visu nakti , un nebija iespēju to kapeiku kaut kā norakstīt kā tagad- var pazaudēt tūkstošus un pat miljonus un neviens aiz restēm nesēž.Kas kaunu neprot, tas badu nemirst!!! Kāds sakars te ar kapu biznesu ???Visi pakalpojumi maksā, bet tas netiek apmaksāts no nodokļu maksātāju naudas, bet gan katrs pats izvēlas apbedīšanas pakalpojumus pēc savām spējām un vēlmes paspīdēt apkārtējo acīs ar greznām bērēm ,jo palicējiem tikai tas ir vajadzīgs ,nelaiķim absolūti nē, un pakalpojumi tiek apmaksāti no pensijām vai algām , kas nu aizgājējam bija.

  • -6
    Ciemiņš 31.01.2017, 09:48:01

    Problēma ar patversmi Rembo ir tā, ka tā knapi un uz robežas izpilda labturības prasības. Atsevišķas zonas pilnībā neatbilst labturības principiem. Tieši tāpēc cilvēki paceļ jautājumu par naudas izlietojumu. Ja patversme būtu sakārtota, tad maz kuru uztrauktu kurā mājā atlikusī nauda tiek grūzta.

  • -1
    Andris Kajaks 31.01.2017, 21:34:18

    Varbut atteikties no jauna gada saluta 29 000 eur vertiba un noziedot to naudu sabiedriska labuma organizacijai Rembo? Ja jau mes par vertibam un iecietibu runajam....

  • -1
    Novadnieks 01.02.2017, 04:33:16

    Par to jau sen tika runāts,bet grūtām galvām jau nepielec.

  • 0
    Anna 09.02.2017, 17:57:45

    Es jums pilniba piekritu !!!

  • -6
    Kate 01.02.2017, 06:50:25

    Zane Niedre, Maija Kļaviņa, nezinu kas jums abām par problēmām ar veselo saprātu, bet mani nekad nav interesējisu nnekad arī neinteresēs neviena cita finansiālais stāvoklis, cik dumjam jābūt lai vispār bāztu degunu cita makā. Šādi te divi interneta troļļi kā jūs arī padra sabiedrību spriestnespējīgu, jo atkal pēc principa - ja problēmu noignorē, tad problēmas nav. Es redz cepoties, nu protams, ja spriestspēja tuvu nullei tad domu izteikšnau tā var saukt.
    Kādus var vajadzēt pierādījumus? - ja ar dzīvnieku labturību nesaistītu daudzdzīvokļa ēku Ventsplī renovē par līdzekļiem kas paredzēti dzīvnieku labturībai, nu ja es tāpēc neesmu normāla un man kas skauž, prātiņ nāc mājās. Protams ja man rūp dzīvnieku liktenis tad neesmu normāla. Pie tā tad arī paliksim, ko tur man vairs diskutēt ar tādām kam salmi galvā.

  • -5
    Zigmārs Kronis 01.02.2017, 08:46:34

    Kate, bet Tu dari tieši to, ko noliedz - lien cita makā. Un tava apsaukāšanās liecina par agresiju un psiholoģiskām vai nervu sistēmas problēmām. Bet varbūt vienkārši par neaudzinātību. Iespējams esi vēl ļoti jauna un nespēj sevi savaldīt un gatava katru, kuram citāds viedoklis apsaukāt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: