E-veselība

juris700 | 03.01.2024, 15:57:02 | 1660

Kā Jums patīk tagadējā pieslēgšanās eveselībai?

Komentāri (16)

  • 0
    Kondrāds Karlovičs 03.01.2024, 16:35:43

    It sevišķi pensionāri profesionāļi internetā , citiem pat nav , un tie ir liela daļa Latvijas iedzīvotāju ..

  • 0
    Covid 19-24.ventspils.lv 03.01.2024, 16:40:01

    ID karšu lasītājs jāpērk,neko darīt.Un tad var uz bibleni aiziet,gan jau tur palīdzēs.Bibliotekāres parasti ir izpalīdzīgas.Bet čakars tik un tā.

  • 0
    juris700 03.01.2024, 16:49:48

    Vismaz man win11 ar chromu un atslēgtu antvīrusu neļauj pievienoties sistēmai...rēc ka neredz karti...lai gan eparaksts darbojas uz urrā!
    Ideāli kāds sačakarēja ar,,,uzlabojumiem,,visu

  • -1
    Covid 19-24.ventspils.lv 03.01.2024, 17:32:13

    Man Windows 10,Mozilla Firefox,ieslēgti daudzi iespējamie drošības līdzekļi,joka pēc izmēģināju-viss notiek.

  • -1
    žurka 04.01.2024, 09:13:01

    Man bija līdzīga problēma: 1)karte ievietota karšu lasītājā nepareizi (uz bildes bija otrādi), 2)e-parakstam uz datora vajag noteiktu versiju: e-parakstam+jābūt uzinstalētam spraudnim. Ja neiet, noinstalējiet nost veco programmu, palaidiet jauno versiju. 3)Pārbaudiet Chrome Extensions - vai atrod e-paraksta spraudni, ja nav, tad e-parskata mājas lapā virtuālajam asistentam ierakstiet vārdu "spraudnis" un tad lejuplādē pārlūkam vai ieslēdz pēc tam to straudni.
    Čakars ir, ar visu to, ka e-paraksta izstrādātāji lepojas ar savu darbu. Diemžēl es to pašu par viņiem nevaru teikt.

  • -1
    Kondrāds Karlovičs 03.01.2024, 18:33:43

    Jā ,nezinu 80 gadīgus pensionārs kas saprot kas ir Windows , jo saprot podziņu telefonu , bet tāpat akli un kurli ...

  • -4
    Tārps 03.01.2024, 18:52:05

    Pie mums viss tiek darīts lai neviss uzlabotu vai atvieglotu cilvēkiem dzīvi.
    Bet dara visu iespējamo,lai cilvēkam sačakarētu dzīvi
    Un pagaidiet drīz pienāks tā diena
    Ka lai varētu dirš uz pida būs vajadzīga kosmonauta lidošanas atļauja,un ja nebūs,tad neko dirs ekš tō sav biks

  • -1
    Vadims Kevrelis 03.01.2024, 21:04:09

    Ar e- veselību un pieslēgšanās pie tās ar eID un kartes lasītāju viss ir kārtībā,1.janvārī pieslēdzos bez liekām problēmām. Jāgaida kuri būs nākošie valsts portāli pie kuriem varēs pieslēgties.

  • -4
    Tārps 04.01.2024, 00:17:41

    Kreveļa kungs
    Lielākie veselības pateretaji ir gados vecākie cilvēki,kuri ne visi sēž datoros
    Kā būs ar tiem???
    Es saprotu ka jaunatne un internets ir viens vesels.
    Bet piedodiet ne jau jaunieši un jaunā paaudze sastāda lielāko iedzīvotāju skaitu
    ???
    Pienāks diena kad jūs busiet veci
    Un laikam ejot,būs izveidojusies citas tehnoloģijas,ko varēsiet visi tikt visam līdzi
    Lai tā butu

  • -1
    Vadims Kevrelis 04.01.2024, 08:55:11

    Tārps; savā vecumā mēģinu pats apgūt digitālās tehnoloģijas izmantojot pamācības kuras ir pieejamas IT .

  • 0
    Tepatvien 04.01.2024, 14:43:59

    Kas vainas bija pieslēgumam ar bankas autorizāciju? Viņi naudu prasīja un tamdēļ valsts nolēma ietaupīt vai kādam bizness jāuztur, jo karšu lasītāju pieprasījums uzlēks debesīs, varēs atkal tirgot vienīgos "pareizos"?

  • 0
    Māris Seimanovs 05.01.2024, 16:58:07

    Banku autentifikācijas bija pārāk viegli apkrāpt, piemānot cilvēkus un izvilinot no viņiem piekļuves kodus vai arī atverot viņu vārdā bankas kontus. Tāpēc gan bankas, gan valsts iestādes sāk nopietnāk ierobežot piekļuves, lai būtu eid karte, mobilais eparaksts vai Smart-ID (taču pilnais, nevis Basic). Un ir lietas, ko ar mobilo eparakstu nevar izdarīt - piemēram, iegūt pilnvērtīgi verificēto Smart-ID kontu. Tāpēc nāksies vien visiem dabūt to eID karti - vienu reizi saņēmi un miers, visu pēc tam var izdarīt bez visādiem Smart-ID, banku autentifikācijām utt.

  • 0
    Covid 19-24.ventspils.lv 05.01.2024, 17:46:11

    Viens labums ir,salīdzinot ar Smart-ID pielietošanu-nav vajadzīgs tagad modīgais glaudāmais telefons.

  • 0
    Tepatvien 06.01.2024, 16:33:03

    Māris Seimanovs.

    Iesaku apskatīties, cik vienkārši ir atvērt bankas kontu citas personas vārdā.
    Tāpat arī ja gribi pievienoties internetbanka ir vajadzīgi tie paši autentifikācijas rīki kā e-veselībā un vēl daži, bankai specifiski. Tā kā starpība nebūtu nekāda, vai es autorizējos ar smartID tieši e-veselībā vai ar smartID ar bankas palīdzību.
    Un kas tie tādi par superduper svarīgiem datiem tajā e-veselībā, ka tik dūšīgi jāsargā no manis paša vai kaimiņa Žaņa? Un ko Žanis iegājis manā e-veselības kontā redzēs? Kādas man receptes izrakstītas un kad man bijušas slimības lapas? Tas ir kāds noslēpums? Man ir svarīgāk, lai neviens manā internetbankā netiek, nevis ka kāds rokas par vecām receptēm.

  • -1
    Vadims Kevrelis 04.01.2024, 15:08:04

    Es karšu lasītāju pirku Andreja namā 2.stāvā un par eur 10.

  • -4
    visvaldisbalamute 04.01.2024, 15:27:52

    Nezinu, kā jums, bet man jau ir čips d...ā, un viss saslēdzas pats. :D Nākamais līmenis, jums nebūs izvēles.....

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: