Redze pārbaude

Antons | 04.07.2016, 15:02:37 | 3490

Kā var steidzami pārbaudīt redzi gadu vecam bērnam, ja var pierakstīties tikai uz septembri, oktobri, novembri? Varbūt jāstaigā greizām acēm!!! Nelīdz ne nauda, ne blats. Kāpēc tas netiek garantēts? Viss, pietiek! Varbūt kāds atbildēs? Vārbūt jāzvana ministrei?

Komentāri (10)

  • 0
    Novadnieks 04.07.2016, 15:08:22

    Piesoli tai dakterei lielu naudu,uzreiz sāks kustēties.Naudas priekšā pat Hipokrāta zvērests nobāl.

  • 0
    Antons 04.07.2016, 15:17:31

    Kādu dakteri, lai sapiķo?

  • -1
    Pilsēta 04.07.2016, 17:46:39

    Nemuldi un neapmelo.
    Mazi bērni iet bez rindas un bez pieraksta.

  • 0
    Antons 04.07.2016, 20:23:21

    kura vieta ja var pierakstities tikai uz septembri

  • -1
    nicky 05.07.2016, 10:14:54

    Tikai nevajag,kurā vietā mazie bērni iet bez rindas un pieraksta?Mēs zvanījām marta sākumā,bet pie acu ārsta tiekam tikai augustā.Pusgadu bērns gaida rindā lai tiktu pie acu ārsta.
    Jā par maksu var tikt ātrāk,bet kāpēc man cilvēkam kas maksā godīgi nodokļus būtu jāmaksā un vēl pie tam mazam bērnam!?
    Un ko darīt ja ir akūta situācija?Nekur bez maksas netiks pieņemts!
    Šis bardaks netiek sakārtots,bet Veselības ministrija tik uztraucas par bulciņām un pīpētājiem!

  • -1
    Elena 05.07.2016, 12:23:22

    Tur vispār ir nejaukaas pārdevējas. Skatās īgni .

  • 0
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 05.07.2016, 13:43:32

    Garās gaidīšanas rindas pie speciālistiem izveidojušās tieši valsts finansējuma trūkuma dēļ. Pieprasījums pēc acu ārstu konsultācijām ir liels, taču valsts finansējums ir ļoti ierobežots.
    Gaidīšanas rindas garumu, ietekmē arī tas, ka „Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas” sniegtās augstas kvalitātes ārstu konsultācijas novērtē un izvēlas saņemt pacienti no Ventspils tuvākās apkārtnes, piemēram, Ventspils novada, Kuldīgas un Talsiem.
    Jāatzīmē, ka Ventspilī acu ārsta konsultācijas pieejamas ne tikai slimnīcā, bet arī Ventspils poliklīnikā un doktorātā SIA „Kronoss” Pārventā. Ja kādā no iestādēm ir jāgaida rindā uz konsultāciju, tad pacientam ir tiesības interesēties citā iestādē par iespēju saņemt konsultāciju ātrāk. Ja pacients nevēlas gaidīt rindā uz valsts apmaksātu pakalpojumu, viņam ir iespēja vizīti apmaksāt pašam un pie ārsta tikt ātrāk.

  • 0
    Ventspils poliklīnika 05.07.2016, 14:33:44

    Diemžēl iepriekš minētās situācijas ar garajām gaidīšanas rindām ir izveidojušās valsts finansējuma trūkuma dēļ. Ventspils poliklīnika jau vairākkārt ir skaidrojusi, ka katrā konkrētajā pakalpojuma programmā valsts nosaka tā saucamās kvotas – cik cilvēku vizītes pie speciālista valsts apmaksās. Tas nozīmē, ka speciālists, tai skaitā acu ārsts, dienā par valsts naudu var pieņemt ierobežotu pacientu skaitu, kā rezultātā uz valsts apmaksātajiem pakalpojumiem veidojas garas gaidīšanas rindas. Šāda situācija ir visā valstī. Vienlaicīgi ārstniecības iestādes ir spiestas daļu pacientu pieņemt par maksu, jo pieprasījums pēc speciālistu pakalpojumiem ir krietni lielāks nekā apmaksā valsts. Ja cilvēks nav gatavs gaidīt garajā rindā uz valsts apmaksātu pakalpojumu, viņam ir iespēja vizīti apmaksāt pašam un pie ārsta tikt ātrāk.
    Ventspils poliklīnikā profilaktiskās acu ārsta pārbaudes bērniem, kas paredzētas noteiktā vecumā(saskaņā ar likumdošanas normām) – 13 -24 mēnešu vecumā, 3 gadu vecumā un 6 -7 gadu vecumā(pirmsskolas) tiek veiktas ārpus rindas. Pirms vizītes jānoskaidro poliklīnikas reģistratūrā vai pa tālruni 63622131 vēlamā pieņemšanas diena un laiks.

  • -1
    Ina 21.12.2016, 13:03:00

    Pa naudu 21 euro var tikt uzreiz pie acu ārsta pēc 2-3 dienām ,bet attieksme ? ! kabinetā 2-3 klienti visu laiku,katru notupina pie sava aparāta un lai gaida . kam tas vajadzīgs? ja es samaksāju ,tad tas laiks ,kas man norādīts ,tad dakterim jāvelta uzmanība tikai man. jautāju vai tad acu spiedienu nepārbaudīs ,tad daktere teica ,nu māsiņa aizmirsa, tad pārbaudīja ,katrai acij bija savādāks ,bet kurš mērījums kurai nepateica ,tikai ,ka norma.biju 21.12.2016,kaut kādu rezumē jau arī nepateica,mērījumus pielipināja kādā lapiņā man neko nedeva,mans ģimenes ārsts ir Elitē ,tur vispār neviena datora nav. kā var zināt tos ciparus. es maksāju naudu ,vai tad informācija man nepienākas? tie tikai FIBAM vai kam ?
    Elitē dakteriem vispār nav datori! vai tad tas ir normāli ,kad tagad grib ieviest e medicīnu? esmu pie 70 ,strādāju par grāmatvedi ,bet ar datoru jau no 1998.gada strādāju ,jo sapratu ,ka bez datora nekur, un tik labi ka ir programmas kas atvieglo darbu ! kā dakteriem var nebūt dators! katrā mazā bodelē ir jābūt kases aparātam ,tad domāju ,ka ja grib par dakteri tad jābūt un jāmāk arī strādāt ar datoru ,ja dakteris nav progresīvs ,tad jau švaks viņš ir vispār,ko viņš zin par jauniem sasniegumiem zālēm? ko domājat Jūs? nu ja bet ja jau dakteri nesaprot ,to ka ja nauda nav pacientiem ,tad nav arī viņiem ,tad ko runāt!

  • 0
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 06.01.2017, 09:00:30

    Šādos gadījumos, kā piemērā ar acu ārstu, lūgums ir vērsties pie konkrētās iestādes vadības, lai problēmsituācijas būtu iespējams risināt un varētu pieņemt tālākos mērus.

    Doktorāts Elite nav pašvaldības iestāde, līdz ar to par iekārtu nodrošinājumu parūpējas pati iestāde. Neskaidrību gadījumos, lūgums sazināties ar konkrēto iestādi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: