Depresija!

ZaigaZiga | 02.09.2020, 21:32:47 | 2691

Labdien, iesakiet kadu samera labu psihologu vai psihoterapeitu Ventspili. Soreiz interese kads, ar kuru aprunaties par dzivi, nevis tablesu rakstitaju. Gaidu atsauksmi bez tizliem jokiem. Pladies.

Komentāri (40)

  • -3
    <>^<> 04.09.2020, 18:38:02

    'keda'
    uz savu velosipēdu,
    šorīt
    šķita laimīgāks esam
    par Kurzemniekiem,ar saviem 'krustiem'..

  • -1
    marsis 05.09.2020, 07:52:08

    LĀSMIŅA; ""Par depresiju vajadzētu sākt aizdomāties gadījumos, kad cilvēkam vairāku nedēļu garumā ir nomākts garastāvoklis, norāda ārsts. Viņš uzsver, ka atsevišķās dienās kādu nepatīkamu notikumu vai citu iemeslu dēļ garastāvokļa maiņas iespējamas jebkuram cilvēkam un tas ir tikai normāli, taču, ja tas ir ilgstoši un nepārtraukti, nepieciešams skaidrot iemeslu. Kā norāda ārsts, par depresijas cēloņiem ir daudz dažādu teoriju, taču viens no iemesliem ir izmainīta smadzeņu bioķīmija. «Ir dažādi dzīves notikumi, gan psiholoģiska rakstura, gan arī somatiski jeb fiziska cēloņa izraisīti – piemēram, smadzeņu saslimšanas, traumas, . Tas viss rada izmaiņas smadzenēs, kas bieži vien izpaužas kā garastāvokļa traucējumi,» skaidro Krasovskis, piebilstot, ka šie simptomi ir arī citu saslimšanu gadījumos, līdz ar to diezgan izplatīti. Depresija piemeklē cilvēkus viņu mūža otrajā pusē, taču nereti speciālista kabinetā nonāk arī jaunieši. «Slodze, stress, nesakārtotas attiecības, un lūdzu,»,

  • -1
    marsis 05.09.2020, 07:57:58

    (2) .. pamato psihiatrs. Viņš uzsver, ka ir vesela virkne simptomu, kas definē depresiju. Līdzās nomāktajam garastāvoklim tas ir arī intereses zudums par lietām un nodarbēm, kas savulaik sagādājušas prieku.Ārsts uzsver, ka biežāk cilvēki, kurus skārusi depresija, pie speciālista nonāk novēloti. Gadījumos, kad depresija netiek ārstēta, cilvēku var pārņemt tik nomāktas domas, ka viņš izlemj nedzīvot. Pēc izdarīto pašnāvību skaita Latvija ir trešajā vietā starp Eiropas Savienības (ES) valstīm. «Tā ir diezgan nopietna lieta,» uzsver psihiatrs. Vienlaikus ārsts arī novērojis, ka mūsdienās pret psihiatra kabinetu ir mazliet citāda attieksme, un arvien vairāk ir arī jauniešu, kas nekautrējas meklēt palīdzību. Krasovskis uzsver, ka depresija norit ar saasinājumiem un uzlabojumiem, tāpat iespējama arī atkārtota saslimšana. «Tas nav kā plaušu karsonis – trīs nedēļas un pāriet,» atzīst psihiatrs.

  • -8
    Jeska 05.09.2020, 08:03:43

    Muļķības! Kāda vēl depresija? Ja cilvēkam ir garlaicīgi, ja nav mērķis dzīvē, ja nav normāla ģimene, tā.tas ir cilvēka problēmas Nemāk dzīvot nemāk pa pilno elpot ar dzīves priekiem. Un tad sev "nabadziņam "izdomāja - re .... man ir depresija. Atrunas. Un muļķības. Aizej uz mežu salasīt sēnes, iztīrīt savu dzīvokli, aizej ar bērniem paspēlēt uz bērnu pilsētiņu ....un nebūs tev nekāda depresija

  • -2
    marsis 05.09.2020, 16:04:30

    Jeska; žēl, ka nespēj , saprast, ka ir dažādi cilvēki kā uztver lietas savu tuvinieku zaudējumos, vai kādas citas smagas problēmas piedzīvojuši;
    te netiek runāts, ka aiz garlaicības vai bezdarbības... Tu sūti uz mežu; jā tur arī daudzi aiziet , kam nav spēka ar savu problēmu tikt galā.. tikai no tur neatnāk... bet pasniegt roku, vai esi spējīgs? Nezini, kas dzīvē Tev var notikt.. mēs visi gudri runātāji līdz pašus nekar bēdas vai kas...Iesaku vairāk līdzjūtības, iecietības pret līdzcilvēkiem-nenosodi nevienu.. Tu tak neesi viņa vietā... un nejūti kā viņš jūt...

  • -4
    Zalktis 08.09.2020, 00:50:47

    Lāsmiņ. Neņem vērā ko tie muļķi tur pļurkst. Es labi zinu, ko nozīmē depresija, visās tās izpausmēs. Varu tev ieteikt psihiatri Ilzi Embriku. Cik es esmu bijis pie viņas, mēs esam izrunājušies un ja patiešām ir bijusi nepieciešamība, man ir tikušas izrakstītas zāles. Pielikumā pievienoju linku: https://www.neslimo.lv/medicinas-iestades/embrika-ilze-arsta-prakse-psihiatrija.

  • 0
    nomaļnieks 10.09.2020, 19:10:14

    Depresijai pretstats ir kompresija.

  • -2
    DzinDzin 14.09.2020, 01:40:41

    Ieteiktu, Jolantu Segliņu-Gluškovu. Ja meklē tieši ar ko forši pārunāt. Super sieviete. Satikos ar viņu un nejutos,kā pie ārsta. Vienkārši kafiju vai tēju padzert um forši izrunāt. Ir arī atlaides:)

  • -2
    Vilis Skuja IX 14.09.2020, 04:08:55

    Vai vienkārši šnabīti vai stipro vīnu padzert un forši pameņģēties/\

  • -2
    keda 14.09.2020, 12:55:11

    Psihologs NAV mediķis...

  • -1
    id4455098 18.09.2020, 22:14:51

    Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Kristīni Strazdiņu. Vairāk info viņas mājaslapā - https://www.psihologs-kristine.lv/

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: