Meroni bumba ar laika degli, jeb nekompetences kundze Antāne

Ivčiks | 20.03.2017, 11:59:24 | 671x

Tuvojas pašvaldību vēlēšanas un par pieņemamu samaksu no politiķu mēslaines tiek izvilkti vairāki eksemplāri. 
Kristovskis jau daudz aprunāts un viņa mērķis skaidrs, bet Meroni komandā ir vēl kāda bumba ar laika degli.
Runa ir par Ingu Antāni.
Daudzi par viņu neko nezina, bet atgādinājumam - tā ir tā pati persona, kura jau vienās pašvaldību vēlēšanās kā Rīgas mēra amata kandidāte izgāzās kā veca sēta, Reformu partijai nepārvarot pat 5% barjeru.
Bet nedaudz vēsturei.
Šī kundze, kura vienmēr norūpējusies par valsts un tranzīta problēmām, bija Sprūdža labā roka un vāca materiālus, lai juridiski korekti izmēztu Lembergu no Ventspils. Ar informāciju viņai palīdzēja, tikai no lietas čiks vien sanāca, jo apsūdzība juridiski bija tik šķidra, ka lomu nenospēlēja arī fakti.
Kā jau kārtīga politiķe Antāne paralēli smagajam darbam VARAMā rāvās arī Rīgas Brīvostā. Tikai, ak vai, no pārvaldes budžeta (un ne tikai) viņa nesaprata ne kā melns aiz naga, ciparus analizēja un sagatavoties valdes sēdēm viņai palīdzēja citi. Un kad kundze saņēma dūšu un izteica savas domas, pārējie Rīgas Brīvostas valdes locekļi smējās diezgan atklāti. Starp citu, Antāne pat nesaprata, ka to citiem atstāstīt nevajadzētu. 
Kad Reformu partijas laiki beidzās, beidzās arī labi apmaksātais amats Rīgas Brīvostā un arī VARAMā Antāni  nepaturēja, lai gan visiem stāstīja, cik ir neaizvietojams speciālists un ka bez viņas viss tūlīt, tūlīt sabruks. 
Sākās grūti laiki, Antāne mēģināja strādāt savā juristes profesijā. Bet, neskatoties uz nez kādu super truper diplomu no universitātes, par kuru Antāne runā līdz apnikumam, atgādinot to neskaitāmas reizes arī tiem, kas to dzirdēt nevēlas, ar šo darbu kundzei kaut kā neveicās, jo vairāk par pāris klientiem nesagrabināja. Bijušie partijas biedri staigāja pa Rīgu un lūdzās palīdzību izmisušajai Antānei, kurai lieli kredīti un kapeikas pelnošs vīra restorāns. 
Atradās paziņas, kuri palīdzēja iekārtot kundzi tuvāk Ventspilij. Lai arī Meroni menedžeri pretojās, jo nekādu gudro speciālistu Antānē nesaskatīja, viņu izdevās iestumt BATLā (Meroni pārvaldīto uzņēmumu asociācija) un, lai kundzei būtu skaļš amats (viņas ego gan pieprasa vismaz premjera krēslu), BATL vadītājs tika nosaukts par prezidentu. Arī atalgojuma sarakstā tika veikta reorganizācija, turpmāk algu asociācijas valde vairs nesaņēma, tikai BATL prezidents. 
Likumsakarīgi, ka pagājušā gadā, kad nobrieda Meroni plāns dot nāvējošu triecienu Lemberga ķeizaristei, Antānei samaksa tika paaugstināta, kā nojaušat, līdz standartam - tiem pašiem 5 tūkstošiem eiro kā Kristovskim u.c. darboņiem. Bet tāpat kā Kristovskim arī Antānes tēla spodrināšanai papildus standarta samaksai tiek ieguldītas lielas summas (maksātājs, protams, Ventbunkers), lai kandidāti varētu demonstrēties laikrakstos, radio un TV, radot šķietamu par sajūtu popularitāti. 
Šobrīd Antāne ir uzmetusies par afigenno dzelzceļa speciālistu, visa nozare smejas par to tuftoloģiju, ko šī speciāliste pauž publiskos pasākumos, forumos par viņu iesmejot arī ārzemnieki. Protams, arī dzelzceļa jautājumos speciālisti sagatavo nepieciešamo informāciju, bet kundzei bieži izlaužas savas domas, tāpēc nebeidzami smiekli garantēti. 
Ministrijās esot izveidojies slēdziens, ka BATL nevajag iesaistīt nopietnu jautājumu risināšanā, jo šajā asociācijā toni nosaka jodelētāja Antāne. Viņa gan esot tik nekaunīga, ka lienot iekšā pa logu, kad izmesta pa durvīm. Par to liecina kaut vai kundzes izmisīgie, bet neveiksmīgie centieni izprasīt Latvijas vienoto tranzīta koridora piedāvājumu ķīniešiem. 
Vai ventspilniekiem vajag šādu deputātu? Kundzi, kurai zināšanas salasītas, bet pašas domas vai idejas izsauc vien smieklus.
Meroni komandā ir vēl viena bumba ar laika degli, kura, lai nu ko, bet Ventspils pilsētas attīstību nav nemaz spējīga veicināt. 

Komentāri (34)

 • -18
  Opaps Pirms 2 dienām, 13 stundām

  Interesants raksts. Šī persona bija dzirtēta ,bet kāda tā ir, dzirdu pirmo reizi. Ja tā ir taisnība, tad pilsētai problēmas ir nodrošinātas. Tādas nejēgas arī valsti gremdē - ar šofera kursa diplomiem. Pareizi šajā forumā teica - kāpēc viņi neraujas uz citām pilsētām?

 • -5
  perlemurs Pirms 2 dienām, 12 stundām

  Kur ir kāds fakts? Baigais savārstījums. Bet iegūglējot atrodu, ka šofera kursu diploms gluži nav, bet ir 2 bakalauri un maģistrs no Humbolta universitātes. ja man būtu grāds no Humboltas, es arī ar to plātītos.

  Par Antāni neko daudz nezinu, bet zinu ka nevienā ministrijā tādi idioti nestrādā kas domātu ka asociācijas vadītājam/prezidentam jābūt absolūtajam ekspertam par kautko. Asociācijas taču pamatā ir lobijs, paskatieties uz Būvnieku asociāciju, tur priekšā ir Fromane, kas iepriekš bija ātrajo kredītu asociācijā. Vien ņem cilvēku, kas māk izsist lietas un pārstāvet.

 • -4
  Arnis Pirms 2 dienām, 12 stundām

  Es atkal brìnos par § o tèmu sagatavotäjiem... kur jùs visi tik gudri un kompetenti? Visus jau gandrìz esat paspèjushi noriet... Vai tajä Kristovska sarakstà jùsuprät kàds normäls cilvèks arì ir jeb jùs mmäkat redzèt tiksi negatìvo. Jùdu informäcijai tad maz ticamìbas, jda visi apkàrt melli vien. Viens vienìgs opaps tikai tic tam, ko jùs speçuki te rakstat.

 • -5
  Nah nahs Pirms 2 dienām, 12 stundām

  Gan jau ir sava algota komanda,kas šitos sacer un komentāros slavina.
  Iekš visa tā savārstījuma riktīgi labs ir tikai viens teikums:
  " lai juridiski korekti izmēztu Lembergu no Ventspils".
  Taisni tā - izmēzt no pilsētas,atpakaļ uz Jēkabpili!

 • -7
  spečuks Pirms 2 dienām, 11 stundām

  taisnība kož acīs

 • -9
  Zigmārs Kronis Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Nu Kristovska komanda arī redz Ventspilī tikai negatīvo. Diemžēl šādi cilvēks grib atgriezties, noniecinot visu , kas pēdējos gadus darīts.

 • -1
  Anta Lisere Pirms 2 dienām, 9 stundām

  Tas ka Kristovskis daudz sliktu saka par Ventspili nav loti patikami, jā, bet vismaz kads to dara, jo ir apnicis dzivot neista leiputrija. pilseta ir problemas un ar musu vadibu ir problemas un man patik ka ir vismaz kads kas grib mainit pastavoso lietu kartibu.

 • -19
  Liena Pirms 2 dienām, 12 stundām

  Ratnieks atkal sacepies, komentē uz nebēdu. :D aizies lielā iespēja gar degunu.

 • -2
  Ņurka Pirms 2 dienām, 12 stundām

  Liena Tu esi ratnieks?

 • -2
  Ņurka Pirms 2 dienām, 12 stundām

  Šitajā forumā jau kā Ušakova Rīgā kur visi dievina mēru un tikai ļaunie grib stāties viņam pretīm! :D :D :D :D un ļaunie var būt visi jo tikai jāpiemin meroni vai sliktakaja gadijuma Soross :D :D :D

 • -16
  Liena Pirms 2 dienām, 11 stundām

  Kāda starpība, ko mēs te spriežam, cilvēki izlasīs, salīdzinās ar pieejamiem faktiem un darbiem, tad arī paši izlems

 • -13
  Ivčiks Pirms 2 dienām, 11 stundām

  Šo tantuku pazīstu, taisnība par dzelzceļu. Viņa tā izbraucot arī pret darba devēju, sola un sola, bet rezultātu ka nav, ta nav. par tarifu maiņu solījusi jau pagāšgad. Salda mēle visos laikos bijis labs kapitāls.

 • -1
  Ņurka Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Ivčik, Tu gadījumā neesi Ratnieks?

 • 0
  perlemurs Pirms 2 dienām, 9 stundām

  Tikko pamanīju, Ivčik, Tev aizmirsās nomainīt segvārdu vai arī kāds ir iemesls tam, ka Tu raksti komentārus, kuros piebalso un piekrīti sev? :)

 • -10
  RE! Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Ratnieks ar izdomu slikti - rakstīja ar segvārdu pereplekste, šodien jau perlemeurs. Rīt būs jau kaut kāda perēVista vai perēZoss.

 • -1
  perlemurs Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Eu, eu, eu, eu, klau, man nav Ratnieka kontaktu, lūdzu kāds nododiet viņam ziņu, ka viņa identitāte ir nozagta!!!!!!!! ES NEZINĀJU KA ES ESMU IDENTITĀTES ZAGLIS!!!! Paldies, RE!, esmu tapis apgaismots, un nu zināšu - nevis kā Zatlers - kas es esmu.

  [idiots. ratnieks ir vienīgais cilvēks internetā? spēcīgi glaimi, bet, dārgais RE!, diemžēl šoreiz neesi trāpījis.]

 • -9
  RE! Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Ratnieks nav identitātes zaglis un arī pērļumūris nav identitātes zaglis. Tā ir personības dubultošanās, trīskāršošanās, 4x, 5x, utt.
  Edvarda komunikācijas stils vienkārši spiežas ārā pa visām mālām - visos komentāros. Tā kā nenoslēpsies zem visādiem segvārdiem.

  Ratnieks noteikti nav vienīgais internetā, bet aktīvs gan un viņam nav slinkums sataisīt sev n-tos kontus forumā un radīt masu iespaidu. Un vēl viņam nav slinkums saspiest sev (un saviem saimniekiem) izdevīgu + un - saspiešanu pie komentāriem. Tas arī lai radītu iespaidu.

  Kāpēc nav slinkums? Tāpēc ka cita darba jau nav - no Ventspils Augstskolas prorektora p.i. amata atlaida.

 • 0
  Ņurka Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Mēs visi esam mazliet Ratnieks :DDD

 • 0
  perlemurs Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Mazais, nu Tu šauj greizi. Liec vien galvā savu follija cepuri un slāj tālāk. Varbūt atradīsi Ratnieku.

  Tas laikam tāpat kā gaidīt Godo.

 • -4
  Jolanta Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Skaists stāstījums, bet bez jebkāda pamata!

 • -9
  spečuks Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Neesat slinka, salīdziniet ar publisko informāciju, viss atbilst kā biogrāfijā

 • -10
  spečuks Pirms 2 dienām, 10 stundām

  ha, ha, kaut vai te smuki - BATL bija priekšsēdētājs, Antāne pārkļuva par prezidenti http://nra.lv/latvija/138687-antane-kluvusi-par-prezidenti.htm

 • -3
  Arnis Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Vecis nekad nesmejäs "ha, ha" ...tä smejas tikai domes trolles, kuräm labs skats pa logu Venta. Ä-a

 • -2
  Ņurka Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Tu nopietni NRA, Lemberga sargsuni, izmanto kā savu avotu? :D
  Tas ir tik pat neatkarīgs medijs kā šītepat VB, uz kuru pašvaldība gādīgi pārskaita smukus eirikus un kas gādā lai par vadoni vai nu tikai labu vai neko (bet vairāk labu:)))

  Skaidrs no kurienes vējš pūš. Salasījies marasmātiķus i te pārraksta marasmu.

 • -11
  RE! Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Meronis savācis komandu - katram pa 5000 mēnesī un aiziet vēl publicitāte bonusā. Par Antāni un Kristovski viss skaidrs - naudu vajag, tad arī darīs ko Meronis liks. Bet kādi ir Meroņa mērķi - kādēļ tērēt naudu?
  Zināms fakts, ka Meronis ir afērists un ieroču kontrabandists. Vai šāds personāžs iet kopā ar Kristovska, Antānes un tā saucamo nacionāļu lozungiem par Ventspils izaugsmi?

  Diemžēl šādu cilvēku vadībā pārmaiņas būs tikai uz slikto pusi! Tik dažādi un katram tik milzīgs ego. Deķa vilkšana uz dažādām pusēm neizbēgama. Un piedevām, ja paši nav Ventspilī dzīvojuši un nesaprot ventspilniekus - tad par ko vispār runāt.

 • -3
  Arnis Pirms 2 dienām, 10 stundām

  Spechuk, shità citus nomelnojot tu iedzìvosies kàdà kaitè. ATCERIES TO, kad vakarpusè meklèsi Ibumetinu. Tà bùs pirmà pazìme.
  Vai tu pats esi Antànes mazà pirkstinja vèrts? Verga dvèsele ar sàposhu galvu! Tas tu esi Labàk beidz pèc iespèjas àtràk sho nodarboshanos, kamèr vèl neesi kljuvusi frigìda... jo vecis shàdus mèslus par sievieti nevarètu uzrakstìt.

 • -11
  spečuks Pirms 2 dienām, 10 stundām

  pagaidām mēsli vēl nemaz nav bijuši, tā ka Ibumetinu paņem pats

 • -1
  Anta Lisere Pirms 2 dienām, 9 stundām

  Kad būs iespēja normāli apspriest abu pušu plusus un mīnusus? Vai arī šāda būs tā vēlēšanu kampaņa Ventspilī? Tikai sūdu liešana no vienas un otras puses?

 • -3
  Arnis Pirms 2 dienām, 9 stundām

  Nu spechukene, kaa frigiditaate? Ibumetinu piemineji, bet sho ne...
  Greizsirdiiba, ka Antaane var, bet tu ne... tev savos 47-52 gados nekas nav izdevies, ja jaabaro Opaps ar kjengu info, taa tu apmierini savu nepiepildiito karjeru un seksualitaati, jaa un beerniibaa no maates nesanjemto miilestiibu.... jaa, un mezha kapos aizej vienreiz teeva kapu apkop. VISU par tevi zinu.

 • -3
  Arnis Pirms 2 dienām, 9 stundām

  Nu spechukene, kaa frigiditaate? Ibumetinu piemineji, bet sho ne...
  Greizsirdiiba, ka Antaane var, bet tu ne... tev savos 47-52 gados nekas nav izdevies, ja jaabaro Opaps ar kjengu info, taa tu apmierini savu nepiepildiito karjeru un seksualitaati, jaa un beerniibaa no maates nesanjemto miilestiibu.... jaa, un mezha kapos aizej vienreiz teeva kapu apkop. VISU par tevi zinu.

 • -8
  spečuks Pirms 2 dienām, 9 stundām

  pārcenties, iekopēji 2x un žēl, šoreiz nošāvi pavisam greizi, jo sapratu, ka par mani nezini NEKO. Un kāda ta būtu tā Antānes karjera? No citiem savāktas gudrības pasniegt Meroni kā pašas. Tādus panākumus pat ienaidiekam nenovēlu, būt par Meroni pakalpu.

 • -3
  Liena Pirms 1 dienas, 14 stundām

  Izskatīju mēdijus, 70% faktu atbilst un tad pārējais gan jau ar patiesība, un viņa nemaz nav ventspilniece. Kāpēc nestartē Talsos, kas dzimtā pilsēta vai Rīgā, kur dzīvo? Tur viņai neviens nemaksā 5 tūkstošus un neliek uzņēmumu padomēs?

 • -1
  Opaps Pirms 1 dienas, 12 stundām

  Viņi , Meroni ielikteņi, izdarīs tā , ko savulaik kolonisti Āfrikā , Indijā u.c. dienvidu zemēs- izpumpēs naudu un aizlaidīsies uz citu teritoriju.Kristovskis pļukst vienā laidā, no gaisa pagrābtiem cipariem. Daļa ir šķietama pareiza, Bet jāskatās kontekstā ar visā valstī notiekošo. No Latvijas vidēji izbrauc ap 1000 cilvēku mēnesī, bet cik no Ventspils, to viņš nesaka.Vēl daudzos jautājumos viņš peld . Ir slinkums tik daudz rakstīt, it sevišķ ar vienu pirkstu. Jaunības dienās es viņu nedaudz pazinu , tad jau viņš strādāja ar muti ,nevis izpildīja savus tiešos pienākumus darba vietā.

 • -1
  RE! Pirms 5 stundām, 14 minūtēm

  Kāpēc Meroni ir vajadzīga māžošanās ar vēlēšanām. Skaidrs taču, ka tik kompleksa un vērienīga krusta kara organizēšana izmaksā nevis tūkstošus, bet miljonus. Kāpēc tā jāšķaidās ar naudu? Varbūt sporta pēc, kā liekot likmes žurku skriešanās sacīkstēs? Laikam jau šim kungam vienkārši naudas ir tik briesmīgi daudz, ka to nav, kur likt.

  Antātei kopā ar Kristovski un citiem puskoka lēcējiem uzdevums būs ieguldītos miljonus atgūt, un šoreiz jau no pašvaldības maciņa.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: