Kompensācija atvaļinājuma vieta ???

некто | 16.04.2021, 12:16:38 | 968

Man jau sen pienāk atvaļinājums Bet priekšnieks nesen piedāvā kompensācijas naudu atvaļinājuma vieta. Sāk ka nav tagad vajadzīgo speciālistu un tad man atvaļinājuma nu nesanāk nekā. Ko tagad darīt? Ņemt naudu vai gaidīt ka varbūt man tomēr iedod atvaļinājumu ? Atpūsties taču arī gribas. Darbs arī nav viegls

Komentāri (12)

  • -6
    sranskis 16.04.2021, 13:27:46

    Piemērs no prakses- ej un prasi atvaļinājumu ar sagatavotu atlūgumu rokās! Manā gadījumā tas nostrādāja.

  • 0
    žurka 16.04.2021, 13:59:33

    to sranskis
    Bet tad esi gatavs, ka to atlūgumu var arī uzreiz parakstīt.

    To @@@
    Nē, kompensācija par atvaļinājumu pienākas tikai tad, kad atbrīvo no darba. Pārējos gadījumos ir jādod atvaļinājums, sevišķi tad, ja jau gads nostrādāts bez atvaļinājuma, tur var līdzēt arī Darba inspekcija.

  • -1
    Alberts koks 16.04.2021, 13:59:36

    Vai tad pilsētā ar rītdienu nespēj padzīvot ar iekrājumiem? Liec mīksto tam šērām un šauj uz Kanārijiem...

  • -1
    tiešām suns 16.04.2021, 20:41:12

    padomājiet kārtīgi,jo speciālisti protams vajadzīgi,bet rezultātā točna paliksiet bez darba...protams gribam taisnību ,bet pilsēta ar rītdienu jūs nesapratīs,parasti cilvēki gan...

  • -2
    некто 17.04.2021, 09:40:14

    Lieta ir tāda ka man to kompensācijas naudu grib pārskaitīt iespiesta kārtā. Un priekšnieks neņem vērā manas argumentus , ka man vajag atpūsties, ka man vajag aizbraukt pie draugiem, pie radiem. Priekšnieks vārdi ir tādi - ja man kaut kas viņu firma nepatīk, var meklēt citu darba vietu.
    Iet uz darba inspekciju nav jēga . Pēc tam priekšnieks vispār nedos normāli strādāt . Ir mums šeit arī tas kas kautkur piecus gadus nesaņem atvaļinājumu, bet tikai naudu. Cilvēks dzīvo viens. Varbūt viņam izdevīgāk tā. Man - ne !

  • 0
    *** 17.04.2021, 18:03:44

    Atvaļinājuma vietā naudu izmaksāt nemaz nevar. Var tikai tad, kad pārtrauc darba attiecības un tad izmaksā kā kompensāciju par neizmantoto atvaļinājumu.

  • -1
    Persona 17.04.2021, 22:29:52

    Vai gadījumā algu, vismaz daļu neizmaksā aploksnē?
    Jo tur, kur visu maksā oficiāli, tur obligāti laiž atvaļinājumos, lai nu kā...
    Bet tur, kur maksā aploksnē, piedāvā nelaist atvaļinājumā un tā vietā aploksnē iedot atvaļinājuma naudu.
    Bet šī ir mana personīgā pieredze

  • -1
    Andris Emturis 18.04.2021, 08:14:53

    Vēl ir variants iedot atvaļinājumu samaksāt naudu un tad oficiāli atsaukt uz darbu un kad varēs tad iedos bezmaksas atvaļinājumu bez likuma pārkāpumu. Es domāju tā varbūt kļūdos

  • -1
    macro-x 18.04.2021, 08:21:11

    Var neiet atvalinajuma protams un nokrist ar nervu sabrukumu !

  • -2
    Tā viš i! 18.04.2021, 09:45:47

    Darba likums nu nekādi neļauj izmaksāt atvaļinājuma naudu bez pašas atpūtas. Atpūta ir obligāta. Ja darba devējs tik nekaunīgs, tad variet pieņemt kompensāciju par viņa nekaunību un tad tomēr doties apmaksātā atvaļinājumā, jo to nekādi Jums atņemt nevar. Un atpūsties, kā bijāt to plānojis! Atpūtas laiku izmaksāt tikai naudā var vien pārtraucot darba attiecības.

  • -3
    Arnis Junge 19.04.2021, 16:43:01

    Tiem, kas piedāvā šādas mahinācijas, darba likums neinteresē. Tā pat kā darbinieka tiesības, veselība un labklājība!

  • -3
    Arnis Junge 19.04.2021, 16:43:01

    Tiem, kas piedāvā šādas mahinācijas, darba likums neinteresē. Tā pat kā darbinieka tiesības, veselība un labklājība!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: