suņi pie velo novietnēm

šašliks | 25.05.2016, 23:03:30 | 3546

bļin ar šitiem kas suņus pie velo novietnēm sien, tak zini ka vajag uz bodi - neņem suni līdz, ne citiem traucēsi, un suņam arī nav interesanti tevi tur ārā vienatnē gaidīt. piebraucu šovakar pie lielā topa, skatos, piesiets pēc skata draudīgs haskijs, a kur man tagad velo likt? klāt braukt bail, ka nenokož kāju, vienreiz jau tā gadījās. rezultātā sovakar palieku bez vakariņām, paldies.

Komentāri (57)

  • -1
    scooter 30.05.2016, 02:11:54

    pilnigi piekritu panem un sapusti sava lauku skuni un nelien tur kur tev neviens neprasa ... staki novadniek es zinu kas tu tads par kemu esi kas raksta zem si nika taka labak pakluse... tici man ja visa ventspils uzinas kas tu tads par kemu esi tu no sava datora atri piecelsi dirsu un aizmugsi es domaju ka seit komente gribetu redzet tavu pretigo suna gimi... jo galu gala neizskaties ne par mata tiesu labak ka dazs labs piesietais suns pie velonovietnem...

  • -11
    Novadnieks 30.05.2016, 05:39:32

    Tu,scooter,mazāk lieto kaut kādus draņķus,tad naktī nāks miegs un rakstīt arī varēsi sakarīgāk.Iepūst tu man vari ar visu savu Ventspili,jo tava Ventspils sastāv no neadekvātiem radījumiem.

  • -11
    Anita 30.05.2016, 06:10:04

    Labrīt , scooter, var redzēt ka ir bijušas brīvdienas un ir lietots vis kaut kas un pirmdienas rītā vēl dullums nav izgājis , un tu neesi visa Ventspils , tāpēc nerunā tās vārdā, bravūras tev netrūkst , vismaz forumā , bet kā ir dzīvē, kas to lai zin .Tēma bija par suņiem pie velo novietnēm , bet aizgāja riešanās starp komentētājiem, nu žēl , ka nav kur savu žulti izliet , kā tikai forumā.

  • -11
    Novadnieks 30.05.2016, 07:08:53

    Kaut kur, savā alā ielīdis sēž nožēlojams neveiksminieks un pajoliņu komentāriem liek īkšķus uz augšu.

  • 0
    scooter 30.05.2016, 16:56:28

    nu visvair iksku uz augsu jau ir tev taka neruna pajolin.. zini kapec vina vien persona sai foruma tevi nodirs tape ka tu pats esi tads kas rakstit mak tikai interneta dzive pateik nevari neko.. otrais punkts temas kuras tu komente tu nevari vnk pastavet klusu un izteikt savas domas bet tev ir obligati kadam jauzrej ka tadam pie velonovietnem piesietam sunim... vienvardu sakot izsaki savas domas bez citu noriesanas...

  • -11
    Novadnieks 30.05.2016, 17:54:02

    Ne tu ,mudak ,zini manas domas domas.ne tu zini ko es dzīvē varu,tā kā ej tu...Ja tu tik tiešām, zini kas es esmu,tad tu zini, kur es esmu.Brauc ciemos.

  • 0
    scooter 30.05.2016, 18:41:27

    nu zini ka varetu jau bet es ar berniem nespelejos taka samierinies vien ka tu esi zaudejis.... dzives lielais varetajs nevari neko vairak ka foruma kadam uzdirst un sezot pie datora bikses piestumt.,.., lai veicas ka jau saku ar berniem nespelejos tapec varbut nakamreiz par to varesanu nepiemini neko un vienkarsi ja komente izsaki savas domas un parejais lai paliek, jo zini ka nevienam jau ta isti neinterese tas ka maki runat tadiem vardiem tapec labak pakluse jo galu gala ne tu vienigais ta maki runat...

  • -11
    Novadnieks 30.05.2016, 20:04:15

    Tev vienkārši ir jāatbrauc pie manis,vai jāatnāk.Gribi te forumā par mīksto palikt?Pats rakstīji,ka zini,kas es esmu.Un ne tikai to rakstīji,tā kā auzās esi iebraucis.Ja nezini ,kas es esmu,tad tā arī uzraksti un nekad neatlaid no sevis to ,kas tu nekad nebūsi,lai kā gribētos.
    Tu pats kā domā,vai tavi komentāri īpaši kādu interesē vai varbūt tev ir lielummānija?Ik pa laikam te uzrodas forumā kaut kādi defveidīgie.

  • 0
    es 30.05.2016, 22:46:12

    Ko nozīmē ''defveidīgie''? Lūdzu latviski iztulkot!

  • -1
    Ilga 31.05.2016, 03:39:36

    Es kad iet no mājs lauka man vienmēr taša līdz i paunic, vai uz bod, vai uz klūb, vai veš mazgat pilseta, vai a čomenem pastaigat, vienalg kur un ja kāds sāk kvekšķet preti, ta es a paunic kā liek pa galv ka krancs apkrīt aukšpēds!!!

  • -11
    Novadnieks 31.05.2016, 05:48:42

    Ilga,vai tik tev pašai kāds ar kādu paunic nav ievilcis pa galvu?Tāda aizdomīgi jocīga esi.

  • -11
    Anita 31.05.2016, 06:02:29

    Pēc manām domām Defveidīgie ir tāda tipa komentētāji ,kā Victor def, def@ult un arī zem segvārda Ilga darbojas ,kas līdzīgs , jo paskatoties , cikos Ilga raksta komentāru, viņa nav nekāda tantiņa vai nu ļoti veca ,kurai galīgi nenāk miegs , bet tik veca nevarētu būt ,ja mājas nav veļas mazgājamās mašīnas un ,kā pati raksta "veš mazga pilseta".Šiem personāžiem patīk komentāros meklēt kašķi un ja atrod kādu kam uzriet - tad ir ļoti priecīgi. Lai jauka diena un nepārkarstiet karstajā saulē!

  • -11
    Novadnieks 31.05.2016, 06:54:34

    Anita,
    ir tāda cilvēki,kuri uzskata,ka,ja tu neesi ar mani,tad tu esi pret mani.Šeit savākušies ir tādi,kuriem nepatīk suņi,kaķi un varbūt pat sava ēna.
    Protams,ka tāda problēma,kā suņu piesiešana pie velonovietnēm ir jārisina un par to varētu normāli šeit komentāros diskutēt,bet tā vietā cilvēkiem ir jālasa bravurīgu idiotu komentāri.Ar riteni vajag iesist,vajag šaut.Tas nav normāli un man tāda pieeja nepatīk,par ko arī esmu neieredzēts.
    Par tiem defveidīgiem pareizi esi sapratusi un tādi ik pa laikam forumā uzpeld.Tiem vispār vajadzētu savu forumu,lai nelien pie normāliem cilvēkiem.
    Neviens mēs neesam bez grēka,bet visam ir savas normas.

  • -2
    Ilga 31.05.2016, 07:26:41

    MAN I VEĻMAŠĪN!!! Es tikai ekonome elektrīb un ūden!!! Es jums cienitie nau solijs pa galv ko jūs te izdoma visāds pekstiņs mūzdien?! Man tik liekas ka jūs āb i vīrs a siev tā teikt tāds tād atrod,vispār nekāds cieņs pret vecakiem cilvekiem fui!

  • -1
    Riebīgais 31.05.2016, 10:54:48

    Skolēniem brīvlaiks sācies....:D

  • -6
    Novadnieks 31.05.2016, 10:55:23

    Ilga,vai tik tu nav man siev?Ja tas tā ir,tad tu man skaties.Ja nenāksi pie prāta,tad būs ziepes.

  • -9
    Anita 31.05.2016, 11:20:28

    Ilgas kundzei- nesapratu joku ,kas man ir vīrs? Vai tavuprāt visi ,kam nedaudz sakrīt uzskati , tūlīt ir vīrs un sieva vai kā citādi saradojušies, es tikai palasu komentārus un secinu dažus acīmredzamus faktus , bet tikai pa retam atstāju kādu komentāru ,kad redzu ka iet pa traku , bet laikam ar saviem komentāriem esmu kādam ''UZKĀPUSI UZ VARŽACĪM" un tāpēc mani cenšaties saradot ar Novadnieku, kurš cik saprotu daudziem nepatīk ar savu tiešumu un dažkārt asumu nevietā , nevajag censties man jau vīrs ir.Un pa to vešas mazgāšanu- kur tad Ventspilī tā bez maksas mazgā veļu, jeb tas tikai priekš izredzētiem?

  • -2
    Ilga 31.05.2016, 13:58:10

    KUĻI TA TU VĪŅ TIK KARST AISTĀV VISLAIK?!?!?! :-@
    Besi āra jau...

  • -11
    Anita 31.05.2016, 14:38:52

    Nu re - Ilga tomēr nav sieviete gados , bet kaut kāds pusaudzis vai kaut kas līdzīgs. Normāļu cilvēku nekas "nebesi āra"un nelieto tādu dzērāju leksiku ,nu vismaz pie skaidra prāta un publiskā telpā , bet ko var darīt arī tādi ir ,kas skolā nav gājuši un uz ielas samācījušies dažādas rupjības . Un lai būtu skaidrs -es nevienu neaizstāvu , neesmu jau advokāte.

  • -10
    Novadnieks 31.05.2016, 18:53:30

    Ilga,tas ir vienīgais kas tev atlicis-besīties ārā. Un vispār-huļi bļoda netīra?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: