Kristovskis pošas par saimnieku!?

Ģeds | 25.02.2017, 13:26:30 | 1670

Lasīju, ka Kristovskis pošas atpakaļ uz Ventspili. Šis 25 gadus bijis prom no Ventspils, izstaigājis cauri piecām partijām, kas vienmēr bijušas valdošās partijas. Kad nu Rīgas un Eiropas siltajās deputātu vietās viņu neviens vairs negrib redzēt un no sarakstiem ir izsvītrojuši, tad nu ir atcerējies par Ventspili, no kuras pats kādreiz aizmucis.
Nekad būdams augstos amatos Latvijā un Eiropā nav ne ar mazo pirkstiņu palīdzējis Ventspils pilsētai. Ar kādiem gan darbiem šis var lepoties ventspilnieku priekšā? Aizmuka kā žurka kad 90-ajos bija lielas problēmas pilsētā. Tagad nu pie klāta galda ... protams!

Komentāri (91)

  • -8
    Ieva 27.02.2017, 10:40:23

    Kad Kristovskis LTV raidījumā Jauna nedēļa paziņoja, ka darbs Rīgas domē nav viņa pamatdarbavieta, bet tikai hobijs, jāsecina, ka iespējams viņš neizprot atšķirību starp sabiedrisku pienākumu jeb darbošanos sabiedrības labā un vaļasprieku. Līdz ar to arī rodas jautājums, vai tie rīdzinieki, kas toreiz pašvaldību vēlēšanās atdeva balsis par Kristovski, balsoja par viņa vaļasprieku? Vai ir garantija, ka Ventspils gadījumā nebūs tāpat?

  • -2
    Austra 27.02.2017, 10:46:31

    Es nesaprotu šo diskusiju - vieni te noliek Kristovski un citi noliek tos kuri noliek. Vismaz kāds varēja pateikt ko labu Kristovska aizstāvībai!

  • 0
    Arājs 27.02.2017, 11:15:46

    Kristovska aizstāvībai-skat.manu komentāru diskusijas sākuma daļā.Tādu komentētāju ka "Kalvis" krievžīdisko viedokli atspēko paša A.Sluča paustais.

  • -9
    Latvija pāri visām! 27.02.2017, 11:18:53

    Atgriezīsimies pie Bībeles projekta un pie tās loģiskās virsotnes: liberāli demokrātiskās ideoloģijas. Priekš kam tika radīts šis projekts?
    ------
    Kāds sakars Bībelei ar liberāli demokrātisko jeb, populāri sauktu - liberastisko ideoloģiju?
    Nekāds!
    Ja Bībelē var atrast kādu sociālu mācību, tad sociāli konservatīvu.
    Parasti šīs lietas sajauc cilvēki,
    kas paši Bībeli nemaz nepazīst, "tulkodami" to no dažādu ezotēriķu ideju pārstāstiem.

    Bet Grigorijs Kļimovs, kas neapšaubāmi ir oriģināls domātājs,
    jālasa ar vēsu galvu,
    atdalot graudus no pelavām -
    viņam ir laba autobiogrāfiska grāmata par dzīvi pēckara Berlīnē,
    dziļš skatījums par deģenerācijas saistību ar tieksmi pēc varas,
    bet jau diezgan primitīvs antisemītisms.
    Rodas iespaids, ka pats ir pārņemts ar uzmācīgu ideju.

  • -4
    Ieva 27.02.2017, 11:23:35

    Kristovskis prot smuki runāt :)

  • -8
    Latvija pāri visām! 27.02.2017, 11:29:36

    Kādā veidā pie saviem miljardiem ir ticis Soross,tas tā īsti nav skaidrs,bet ka multimiljardierim Putinam ir tā nauda,kura pieder Krievijas tautai,tas nav noslēpums.
    ---------
    Acīmredzams ir tas, ka miljardieris Soross aktīvi uztiepj savus liberastiskos sociālpolitiskos eksperimentus veselām tautām un valstīm, arī Latvijai.
    Tāpat acīmredzams,
    ka prezidents Putins ir konservatīvas valsts ideoloģijas piekritējs.
    Tas par viņa mītiskajiem tautas miljardiem ir pliks propagandas sauklis bez pierādījumiem.
    Rusofobijā un putinofobijā jau nozombēti novadnieki norīs jebkuru āķi par šo tēmu.)))
    Tās pašas polittehnoloģijas kā tagad ASV liberastu masu mēdiji zombē jenķus pret Trampu.

  • -2
    Anita 27.02.2017, 11:39:37

    Kurzemniek, tev laikam Kremlis labi maksā par troļļošanu, tāpēc esi iekšā visās tēmās, arī šajā ,kur runa ir par Ģirtu Ķristovski.

  • 0
    domāju 27.02.2017, 11:42:56

    Kāpēc neko nav devis? Kad bija aizsardzības ministrs, sakārtoja tagadējo policijas ēku....

  • -7
    Latvija pāri visām! 27.02.2017, 12:00:25

    Ka esi ievērojusi, paralēli niekiem par Ģirtiņu notiek arī saruna par nopietnām lietām.

  • -1
    Novadnieks 27.02.2017, 12:59:20

    Ir stipras aizdomas,ka Kurzemnieks jau labu laiku tiek turēts gūstā kaut kur pie kremliski noskaņotiem krieviem un ar stobru pie galvas šeit komentē.Normāls latvietis nevarētu no brīvas gribas un ar tādu pārliecību būt tāds savas zemes ienaidnieks.

  • -1
    reku 27.02.2017, 13:09:46

    To,kur palaban atrodas Kurzemnieks,varētu noteikt pēc IP adreses.Varbūt tiesām uzrāda ,ka Krievijas okupētajās Ukrainas teritorijās Donbasā vai Luhanskā.
    Mēs gan pie tādas informācijas netiekam,bet portāla administrātors gan.
    Kā tur ir,Pēter,ar to Kurzemnieku?

  • -6
    Latvija pāri visām! 27.02.2017, 13:17:56

    :)
    Īstens latvietis vēlas dzīvot mierā ar kaimiņiem,
    nevis slimīgi piebalsot naida kurinātājiem pret lielu kaimiņvalsti.
    Kam tas ir izdevīgi? Ne jau Latvijai.

  • -6
    Juris 27.02.2017, 13:32:13

    Ja ienīst krievus ir "pareizi", tad es arī esmu savas tautas ienaidnieks. Manī nav naida pret kādu tautu.

  • 0
    Novadnieks 27.02.2017, 18:29:11

    Kad dzimtene maķ tvaju pavēlēs naidam rasties,tad būs tas naids.

  • -5
    Hiacinte 27.02.2017, 21:45:20

    Tā jau man šķita, ka Kristovskis savā karjerā tā arī neko nav sasniedzis un visticamāk arī nav gribējis nemaz.

  • -4
    Latvija pāri visām! 27.02.2017, 22:24:46

    Tava dzimtene ir Latvijas PSR.
    Ko tā tev vairs var pavēlēt?

  • 0
    Novadnieks 28.02.2017, 05:38:54

    Ja tāds krievu okupants te arī ienāktu (tas ,protams, vairs nekad nenotiks,jo viņu vārdiem sakot-"kiška tonka"),tad varu iedomāties kā Kurzemniekam no eiforijas svētlaimē galva raustītos.Gan jau kaut kur ielīstu par izpildkomitejas priekšsēdētāju un es nebrīnītos,ja čekā par nagu maucēju.

  • -5
    Aka 28.02.2017, 07:02:17

    Jā, pensionieriem nav ko darīt, varbūt iesaistīt sabieriskajos darbos, tad nebūs regulāri jāsēž forumā!!!

  • 0
    Novadnieks 28.02.2017, 07:15:42

    Ej tik vien pati uz tiem sabiedriskiem darbiem,ja vien vispār māki kaut ko darīt.

  • -5
    Latvija pāri visām! 28.02.2017, 10:56:21

    Diez vai man tādā gadījumā būtu sajūsma,
    bet vismaz zinātu,
    ka tas mums dēļ tādu novadnieku pārmērīgā daudzuma sabiedrībā.

  • 0
    Novadnieks 28.02.2017, 11:37:08

    Ak tad šitā gan ko?Ja ienāktu tie okupanti,tad vainīgi būtu tādi kā es.
    Kopš tu te forumā dziedi slavas dziesmas Krievijai un Putinam,kā arī atbalsti Krimas okupāciju un nenormālo situāciju Ukrainas austrumos,kur ar Kremļa svētību saimnieko psihiski slimu cilvēku bandas,ne reizi no tevis nav bijis komentārs,kur tu izteiktos Latvijai par labu.
    Es te bieži nodēvēju tos kabinetos sēdētājus par tautas ienaidniekiem,bet viņu pienesums ar mīnusa zīmi ir sīkums,ja salīdzina tavu žvankstēšanu par Krieviju.

  • -2
    Latvija pāri visām! 28.02.2017, 13:46:51

    Žvanksti pret Krieviju tu.
    Bet viss ir vienkārši.
    Tādi kā tu kurina naidu pret kaimiņvalsti un tādus kā tu pārstāv attiecīgie politiķi un masu mēdiji.
    Manipulatīvi tiek izmantoti citas valsts vēsturiskie pāridarījumi.
    Rusofobija nāk arī no attiecīgajiem ASV un ES politiķiem ar to interesēm, proti, neļaut Krievijai ekonomiski izaugt un sastādīt šiem konkurenci starptautiskajā politikā. Bet šī naidpilnā attieksme daudziem sen pāraugusi pragmatisku piesardzību, paliekot par naidu naida dēļ.
    Bet tas vilciens ir aizgājis, Krievija ir lielvalsts, bet nav pašnāvniece lai tāpat vien okupētu kādas valstis.
    Bet arī šejienes politiskā elite uztur šo sasprindzinājumu ES līmenī.
    Lai arī tas ir iracionāls.
    Ko Krievija iesāktu ar visām tām valstīm, kas tiek mudinātas no tās "baidīties".
    Apburtais loks.
    Latvijai pat grūti pašai ko iesākt lai normalizētu attiecības, dēļ ES absurdās politiskās "vienotības" prasības, kas gan izpaužas vien Briseles un Berlīnes diktātā.
    Rezultātā kaimiņvalsts zina, ka te ir ienaidnieki. Un tas var beigties slikti. Tas nav Latvijas interesēs.
    Es piedāvāju citu, uz draudzību un sadarbību, centrētu attieksmi.

  • -2
    Latvija pāri visām! 28.02.2017, 13:56:53

    Atkārtošos, jā, atbalstu Krimas pašnoteikšanās tiesības atkalapvienoties ar Krieviju.
    Priekšnoteikumus tam radīja Kijevas nacionālisti Maidanā ar valsts apvērsumu.
    Tāpat tam, ka Donbass šādas nelikumīgas varas maiņas rezultātā nevēlējās palikt Ukrainas sastāvā. Kam krievu reģioniem palikt Ukrainas sastāvā, ja pie varas paliek tie paši oligarhi, bet valsts ideoloģija kļūst klaji nacionālistiska.
    Neredzu iemeslu solidarizēties ar Kijevas režīmu viņu politiskajā tuvredzībā un muļķībā.

  • 0
    Freds 02.03.2017, 11:09:25

    Klāu Kurzemniek, kā tu vari spriest par kaut kādu Kijevas režīmu, tu tur dzīvo? Ja tu uzskati, ka ir Kijevas režims, kas ir kaitniecisks kaut kādai cilvēku grupai, tad tev ir jāpieņem, ka ir cilvēki, kas uzskata, ka ir arī Maskavas kaitnieciskais režīms.

  • -1
    Austra 02.03.2017, 11:02:46

    Liene! Iemācies vismaz latviski rakstīt pirms uzbāzies ar savu `aizdevums piedāvājums`

  • 0
    Latvija pāri visām! 02.03.2017, 12:21:07

    Objektīvi.
    Kā citādi ja ne par tuvredzīgu lai nosauc ar teritoriālu zaudējumu riskiem nerēķinoties paveiktā asiņainā valsts apvērsumā izveidotu režīmu?

    Tikpat tuvredzīgs ir ES (tostarp LR) atbalsts šim režīmam uz savu iedzīvotāju ekonomisko interešu rēķina.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: