Ventspils pilsētas svētkos, kas norisināsies no šī gada 1. līdz 4. augustam, pilsētas pašvaldība piešķirs nu jau par tradīciju kļuvušo domes Lielo balvu un Balvu, kuru pretendentu pieteikšana joprojām turpinās.

Pilsētas dome aicina ventspilniekus līdz 21. jūnijam izteikt ierosinājumus par to, kuri cilvēki, amatieru vai profesionālie kolektīvi, kā arī juridiskās personas būtu pelnījuši apbalvojumus.

Lielo balvu piešķir par izciliem un nozīmīgiem sasniegumiem, kas nesuši Ventspils vārdu Latvijā un pasaulē, kā arī par būtiskiem nopelniem Ventspils pilsētas attīstībā, saimnieciskajā, kultūras un sabiedriskajā darbībā vai citās pilsētai nozīmīgās jomās.

Savukārt Ventspils pilsētas domes Balvu piešķir par augstu profesionālu un godprātīgu darbu kādā atsevišķā nozarē, uzņēmējdarbībā, pilsētas vides un vizuālā tēla veidošanā un citās pilsētai nozīmīgās jomās.

Ventspilnieki savu viedokli var izteikt komentāros pie šīs ziņas vai aizpildot anketu, kas publicēta laikrakstā ”Ventas Balss”, un iemetot to domes pastkastēs vai nogādājot to uz domes Vispārējo nodaļu Jūras ielā 36, 23. vai 41. kabinetā, vai uz Iedzīvotāju informācijas centru Tārgales ielā 4.

Speciāli šim nolūkam pilsētā ir izvietotas pastkastes ar aptaujas anketām. Tās atrodas veikalos “TOP” Tārgales ielā 63, Talsu ielā 6 un Poruka ielā 16, tirdzniecības centrā „Tobago” Lielajā prospektā 3/5, Olimpiskajā centrā “Ventspils” Sporta ielā 7/9, Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2 un Pārventas bibliotēkā Tārgales ielā 4. Savu viedokli varat izteikt arī Ventspils pilsētas portālā ventspils.lv, pievienojot komentāru pie ziņas.

Lielās balvas un Balvas pasniegšanas tradīcija tika aizsākta 2000. gadā. Kandidātus šiem apbalvojumiem aicināts izvirzīt ikviens – iedzīvotāji, iestādes, organizācijas vai uzņēmumi.

Lasi vēl

Komentāri (17)

 • -4
  Inga Pozdejeva 16.05.2019, 11:31:55

  Lielai balvai - Ventspils Mūzikas Skolas direktoru Andri Grigali!
  http://vmv.ventspils.lv/par-mums/direktors-andris-grigalis/

 • -8
  Maruse K. 17.05.2019, 05:10:34

  IVARS JANSONS,pensionārs.
  Par drosmi un neatlaidību cīņā ar patvaldību.
  Kaut vairāk tādu ,kā viņš,būtu Ventspilī!

 • -10
  keda 17.05.2019, 09:16:39

  Ivar, tas tu? :)

 • -10
  Marija Antonova Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Daina Paipala -Sporta pārvaldes vadītāja
  Ilga Buntika - sasniegumi sporta, kultūras jomā
  Igors Likovs - SK "Favorits" treneris
  Andris Grigalis - Ventspils mūzikas skolas direktors

 • -1
  еs Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Buntika tiešām ir pelnījusi Balvu.

 • -2
  Pipars Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Andris Valerts-par masveida skriešanas attīstību Ventspilī,sporta ,veselīga dzīvesveida popularizētājs Ventspilī,Ventspils maratona izveidotājs!

 • -7
  Barons.. Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Es ar būt izvirzit Ivar Janson kung.
  Nost ar Patvaldib!!!

 • -2
  Krišs Daugulis Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Un kāds vēl pavelkas uz šo farsu?! Ne nominācijas, ne "balsošanas" rezultātus nevar ietekmēt "ventspilnieks vulgaris". Uz Lielo Balvu regulāri tiek izvirzīts "jaseņeva" k-gs un regulāri izbalsots. Šogad atkal būs?!

 • 0
  judīte sivolova Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Bernu pilsetinas apsargs Janis Ralla -patiesi pelniojis balvu, jo ir cilveks istaja vieta!

 • 0
  Kaija Apfelbauma Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Pārventas vetklīnikas kolektīvam - dakteriem Andrim un Ģirtam Strelēviciem, jo viņi ir īsti profesionāļi, rūpīgi un iejūtīgi mūsu mājdzīvnieku slimošanas laikā

 • 0
  LapinsA Pirms 6 dienām, 18 stundām

  Tur viss kolektīvs ir lielisks!

 • 0
  A.n.i.t.a Pirms 1 dienas, 11 stundām

  Par dakteriem tiešām piekrītu , pat cilvēku dakteris nav ne reizes piezvanījis, lai apjautātos ,kā slimnieks jūtas, bet man par sunīša veselības stāvokli dakteris pēc operācijas piezvanīja un apjautājās, patīkami . Lai dakteriem veicas ikdienas, ne vieglajā ,darbā.

 • 0
  Fanija Pirms 1 dienas, 5 stundām

  Noteikti dakterus Andri un Ģirtu! Super attieksme, rūpība un interese pret savu darbu un rezultātu!

 • 0
  c+ Pirms 4 stundām, 5 minūtēm

  Dakteri abi profesionāli un savā vietā. Naudiņu gan ļoti mīl šķilt, bet kur nu mūsdienās bez tā...

  Tomēr nevajag viņiem nevienu no tām balvām. Vai kādam no to balvu saņēmējiem ir bijusi no tām balvām reāla jēga? Ja nu vienīgi patīkami pasniegšanas brīdī. Bet citādi.... uz to balvu saņēmēju fona 'zīmējas' pilsētas vadība, un ne visai pelnīti. Un neko par to nemaksā. Vai tiešām tas ir vajadzīgs?

 • 0
  Māris Vanags Pirms 15 stundām, 55 minūtēm

  Varetu arī Juri Presņikovu kas daudzus gadus nostrādājis pie pilsetas popularitātes veidošanos

 • 0
  Saulīte no v-pils Pirms 15 stundām, 38 minūtēm

  Andrejs Virbulis. Viņš jau gandrīz 20 gadus atpakaļ nodibināja savu mazu uzņēmumu-stikla plastikas darbnīcu. Viņš visu ir iemācījies no citu valstu meistariem un Ventspils vārdu nes ne tikai Latvijā bet arī ārpus tās robežām. Viņa darbi ir fantastiski un viņš ne tikai braukā pa gadatirgiem bet arī pa skolām un bērnudārziem izglītojot bērnus par šo reto profesiju.

 • 0
  Dee Pirms 11 stundām, 56 minūtēm

  No sirds iesaku dakteri Andri Kārkliņu. Domāju, ka visiem viņa pacientiem būtu daudz labu vārdu, ko pateikt par šo sirsnīgo un profesionālo dakteri.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: