Sabiedrība

 • Atbildēs uz jautājumiem par veselības aprūpi 2

  Trešdien, 23. janvārī, plkst. 19 tiešraidē portālā ventspils.lv un portālā ventasbalss.lv, kā arī SIA „SkaTVis” kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā pilsētas domes un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadība atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par veselības aprūpi Ventspilī.

 • Ventspilnieki ar siltumapgādi apmierināti 9

  Ventspils pilsētas pašvaldības darbu siltumapgādes pakalpojumu nodrošināšanā pozitīvi vērtē 72% aptaujāto ventspilnieku, liecina sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS aptaujas rezultāti. Salīdzinājumā ar 2017. gadu ar centralizētās siltumapgādes pakalpojumu kvalitāti apmierināto ventspilnieku skaits pieaudzis par 4,5%.

 • «Jāvārdus» teiks Galvenajā bibliotēkā 0

  Dzimtsarakstu nodaļas Laulību zālē uzsākts kosmētiskais remonts, ko plānots pabeigt līdz februāra beigām. Remontdarbu veikšanai izvēlēti ziemas mēneši, kad ir vismazākais pieteikto laulības reģistrāciju skaits.

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Par mūzikas skolas būvniecības norisi, brīvostas pārvaldes plānotajiem būvdarbiem, palīdzību bezdarbniekiem, ūdensvada izbūvi Priežgalu kapos, par noslēgušos iepirkumu Ostas ielas promenādes kioskiem, ūdens kvalitāti Ventspilī un citām aktualitātēm informē Aivars Lembergs.

 • Par siltuma izmaksām, dzeramo ūdeni un citiem jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par tilta tuvumā būvējamā tirdzniecības centra projektu, par bērnudārzu pedagogu atalgojumu, dzeramā ūdens kvalitāti un citiem iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem.

 • Gaidīšanas rindas uz veselības aprūpes pakalpojumiem ietekmē dažādi faktori 0

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis, skaidrojot pacientu plūsmas tendences un gaidīšanas ilgumu ietekmējošos faktorus, atzīst, ka bieži tiek saņemti iedzīvotāju jautājumi: «Kāpēc gaidīšanas laiks ir tik ilgs? Kas nosaka rindu garumu? Kāpēc nevarat piesaistīt vairāk speciālistu rindu mazināšanai? Ko dod iekārtas, ja nav, kas ar tām strādā? Šādus un vēl citus jautājumus saņemam no iedzīvotāju puses.»

 • Olimpiskajā centrā notiek mācības 0

  Šonedēļ Olimpiskā centra Ventspils sporta un atpūtas bāzēs notiek ugunsdrošības un evakuācijas mācības personālam.

 • Latvijā oficiāli izsludina gripas epidēmiju 1

  Pagājušajā nedēļā Valmierā gripas pacientu skaits sasniedzis epidēmijas slieksni, tāpēc Latvijā tiek izziņots gripas epidēmijas sākums, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).