Sabiedrība

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 13

  Ventspils mērs Aivars Lembergs preses konferencē izsaka viedokli par dažādām aktuālām tēmām Latvijā un pasaulē, tostarp par jauno veselības apdrošināšanas modeli. Mērs uzskata, ka likums pieņemts, nepadomājot par tiem 30 tūkstošiem iedzīvotāju, kas nevarēs atļauties apdrošināšanas maksājumu.

 • Viesosies Ekonomikas ministrs 0

  Piektdien Ventspils Augstskolā (VeA) darba vizītē ieradīsies LR Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

 • Domes darbu pozitīvi vērtē 88% ventspilnieku 19

  Saskaņā ar sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS šī gada augustā veiktās telefonaptaujas rezultātiem 88% aptaujāto Ventspils iedzīvotāju atzinīgi vērtē domes darbību, tajā skaitā 10% aptaujāto norādījuši, ka domes darbību vērtē ļoti pozitīvi.

 • Par sportu, skolām, pilsētas attīstību un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Par veterānu vieglatlētu sportistu panākumiem, šķeldas rezerves veidošanu, domes darbības vērtējumu, 1. pamatskolas labiekārtoto teritoriju, veco ostas darbnīcu pārveidošanu, tūrisma sezonas noslēgšanos, slimnīcas darbību, tās attīstību un citām aktualitātēm informē Ventspils mērs Aivars Lembergs.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 4

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par Biznesa inkubatoru un tajā sniegto atbalstu jaunajiem uzņēmējiem, par iedzīvotāju vēlmi izveidot parku Gāliņciemā un par to, ka mērs šo ideju atbalsta, par balsu pirkšanu vēlēšanās, vietām bērnudārzos un citiem jautājumiem.

 • Tuvojas apkures sezona 5

  Tāpat kā ir svarīgi dārza darbi, kas jāpaveic līdz rudens sākumam, arī mājokļi jāsagatavo jaunajai apkures sezonai, lai ziemā tajos justos mājīgi un komfortabli.

 • Samazinātas cenas 83 dārgajiem medikamentiem 3

  No 1. oktobra par 20% samazinās cenu 83 dārgajiem kompensējamajiem medikamentiem, bet divi pametīs valsts kompensējamo zāļu sarakstu, pastāstīja veselības ministre Anda Čakša.

 • Laivu bāze noslēgusi sezonu 0

  Būšnieku ezera laivu bāze noslēgusi šā gada laivošanas un tūrisma atpūtas sezonu. Šajā sezonā laivu bāzi apmeklēja gandrīz 4000 cilvēku – vietējie iedzīvotāji un makšķernieki, kā arī tūristi no ārzemēm.

 • «Ventspils siltums» piedāvā karjeras pasākumus skolēniem 6

  Sākoties jaunajam mācību gadam, uzņēmums Ventspils siltums arī šoruden iesaistīsies Karjeras nedēļas pasākumos, lai skolu jaunieši varētu iepazīt profesijas un apzināt izglītības iestādes, kurās tās var apgūt.

 • Darbu atsākusi nakts patversme 2

  Pēc vasaras pārtraukuma sestdien Ventspilī darbību atsāka pieaugušo nakts patversme, informē Ventspils pilsētas Sociālā dienesta Sabiedrisko attiecību speciāliste Olga Griķe.