Sabiedrība

 • Sveiks čaklākos lasītājus 0

  Bibliotēku nedēļā, kas Ventspils bibliotēkā norisinās no 23. līdz 30. aprīlim, Galvenā, Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēka, kā ierasts ik gadu, sveiks savus čaklākos lasītājus.

 • Sāks atslēgt apkuri 2

  Ņemot vērā pašreizējos laikapstākļus, Ventspils nekustamo īpašumu apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šodien sāks atslēgt siltumapgādi.

 • Atsāksies būvdarbi Durbes un Kurzemes ielā 3

  Pēc Lieldienu brīvdienām, 23. aprīlī, plānots atsākt Durbes ielas pārbūves darbus un remontdarbus Kurzemes ielā, kas tika pārtraukti aukstajā laikā.

 • Ar velobraucienu atklātas divas jaunas ielas 5

  Satiksmei svinīgi atvērtas divas jaunas ielas – Apļa iela un Rāvas iela –, kas būvētas pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma. Diplomu par dalību ielu atklāšanā varēja saņemt ikviens, kurš bija pietiekami drosmīgs, lai ar savu velo dotos jautrā šķēršļu trasē.

 • Rakstnieka dārzā stādīs jaunus augļu kokus 0

  Jauktajam korim Līvzeme izveidojās tradīcija doties pie rakstnieka Herberta Dorbe un viņa kundzes Valijas ābeļziedu laikā un priecēt dārza laipnos mājas saimniekus ar dziesmām, kas šoreiz tik apvienota ar koku stādīšanas talku.

 • Aicina sievietes rūpēties par veselību 0

  Latvijā darbojas gan krūts vēža, gan dzemdes kakla vēža savlaicīgas atklāšanas programma. Ventspils poliklīnikas ginekologs Sergejs Gurjanovs aicina sievietes būt apzinīgām un izmantot valsts apmaksāto iespēju pārbaudīt savu veselību.

 • Latvijā turpina samazināties jaundzimušo skaits 13

  Jaundzimušo skaits Latvijā turpina samazināties, liecina Centrālās statistikas pārvaldes provizoriskie dati. Šī gada pirmajos trīs mēnešos piedzumuši gandrīz par 300 mazuļiem mazāk, nekā vēl pirms gada.