Mūsdienās jebkas, kas ir kaut cik vērtīgs, tiek glabāts aiz atslēgas. Rezultātā gandrīz katram cilvēkam ir vairākas neaizvietojamas atslēgas – mašīnas, dzīvokļa, mājas, pagraba, vasarnīcas, šķūņa, velo atslēgas un citas.

Atslēgu pazušana ir situācija, no kuras baidāmies mēs visi. Neskatoties uz to, cilvēkiem ne tikai daudzām atslēgām nav dublikātu, bet liela daļa atslēgas bieži tiek glabātas kopā. Rezultātā, ja atslēgas pazūd, problēma ir daudz lielāka kā vienu durvju atslēgšana.

Atslēgu pazušana nav vienīgais veids, kā cilvēks var nonākt situācijā, kad nav iespējams iekļūt savā īpašumā. Durvju atvēršanu liegt var arī bojātas slēdzenes, nolauztas atslēgas, sabojātas atslēgas vai elektronisko slēdzeņu sistēmu problēmas. Neskatoties uz to, kā situācija ir radusies, nepieciešamais risinājums ir vienāds – nepieciešams iekļūt īpašumā un nomainīt slēdzeni.

Kā nevajadzētu rīkoties

Neskatoties uz to, kāda slēdzene ir jāatver, lielākajai daļai cilvēku pirmais instinkts ir mēģināt pašu slēdzeni apiet. Tas ir vai nu izņemt durvis, vai izsist kādu logu, vai tamlīdzīgi. Iespējams, ja jāatver šķūnīša durvis, viegla durvju bojāšana tiešām ir izdevīgs variants. Tomēr, ja nepieciešams tikt cauri ozolkoka mājokļa durvīm vai automašīnas durvīm, jebkuri bojājumi durvīm izmaksās daudz dārgāk, nekā pašas slēdzenes nomaiņa.

Izvēloties pašiem kaut kā mēģināt iekļūt īpašumā, gandrīz vienmēr jārēķinās gan ar slēdzenes nomaiņas izmaksām, gan ar radīto bojājumu labošanu. Tas ne tikai prasīs no jums daudz lieku līdzekļu, bet arī daudz laika un nervu.

Kur saņemt profesionālu palīdzību

Ja esat nokļuvuši situācijā, ka durvju atvēršana nav iespējama, profesionāls slēdzeņu, atslēgu un durvju serviss ir pirmā un vienīgā vieta, kur griezties. SOS Service ir diennakts SOS durvju atvēršanas serviss, kas spēs palīdzēt ar jebkuru slēdzeni, jebkurā vietā Rīgā vai tās apkārtnē.

Šāda veida servisa izmantošana jums ietaupa gan laiku, gan naudu, gan izraisa daudz mazāk stresa. Palīdzību var saņemt sūtot attēlu ar problemātisko slēdzeni uz tālruni +371 26661117, izmantojot aplikāciju WhatsApp. Pēc problēmas izvērtēšanas, SOS Service speciālisti izteikts durvju atvēršanas cenas piedāvājumu un, pēc vienošanās, nekavējoties izbrauks pie jums.

Lasi vēl