Cilvēkiem mēdz būt divi priekšstati par durvju drošību – svarīgākais ir laba materiāla durvis vai arī svarīgākais ir droša slēdzene. Lai gan taisnība, viens vai otrs būtiski palielina durvju drošību un samazina garnadžu iespēju tās atvērt, par patiesi drošām durvīm var runāt tikai tad, ja ir gan labs durvju materiāls, gan droša un kvalitatīva slēdzene.

Protams, būtiski ir arī tas, kā tās ir ieliktas.

Slēdzene var tikt bojāta dažādu procesu rezultātā. Tā var novecot, sarūsēt, tajā var iestrēgt smiltis. Tāpat to var sabojāt kāds garnadzis vai arī paši varam tajā nejauši nolauzt atslēgu. Potenciālo problēmu ir daudz un pastāv dažādi veidi kā veikt slēdzenes maiņu vai remontu. Viens variants ir mēģināt slēdzeni labot pašam. Paša veikts neprofesionāls remonts var izraisīt to, ka slēdzene tiek nelabojami sabojāta, tā ir nedroša vai arī tiek bojātas durvis.

Slēdzeņu nomaiņu un remontu ieteicams veikts tikai profesionāliem slēdzeņu servisa speciālistiem. Ja nepieciešama palīdzību durvju slēdzenes nomaiņā, aicinām griezties pie speciālistiem no uzņēmuma M-Lux.lv. Šis serviss specializējas dažādu durvju atvēršanas un slēdzeņu sos servisa pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums pēc izsaukuma dodas pie klientiem, gan lai veiktu slēdzeņu maiņu, gan lai veiktu remontu vai citādi palīdzētu steidzami atvērt neatveramas durvis.

Nav slēdzeņu, kuras M-Lux.lv speciālisti nespētu atvērt. Dažādas sarežģītības slēdzenēm var būt dažāds atvēršanas un remonta laiks. Svarīgi ir arī tas, kāda materiāla durvīs un kādā veidā slēdzene tajās ir iestiprināta. Piemēram, slēdzenes nomaiņa metāla durvīm cenas un laika ziņā prasīs vairāk kā mehāniskās automašīnas slēdzenes labošana. Katrs gadījums ir individuāli novērtējams.

M-Lux.lv speciālisti ir sasniedzami, zvanot pa tālruni +371 2666 1117. Zvanot, veiciet īsu problēmas aprakstu un mēģiniet identificēt, kāda tipa slēdzene un kādās durvīs tā ir ievietota. Pēc iepazīšanās ar risināmo uzdevumu, M-Lux.lv servisa speciālisti veiks durvju slēdzenes nomaiņas cenas novērtējumu un piedāvās jums laiku, kādā iespējams problēmu atrisināt. Noslēdzot pozitīvu vienošanos, slēdzeņu servisa pārstāvji dosies pie jums laikā pēc jūsu izvēles.

Lasi vēl