Ja dzīve ir kļuvusi nervoza un nemierīga, tad miegs kļūst īpaši svarīgs. Ja organisms ir stresā, izstrādājas adrenalīns, kas ne tikai pastiprina nervu saspringumu, bet arī samazina miega ilgumu. Viss jūk un brūk! Un kā atkal saņemt sevi rokās un sākt dzīvot mierīgi? Kā panākt labu miegu?

Risinājums ir, par to jau ir parūpējies uzņēmums “Askona” – tā ražotie gultas matrači nodrošina labu miegu. Jo tieši virsma, uz kuras guļam, ietekmē mūsu miega kvalitāti. Bet ja cilvēks ir labi izgulējies, tad stress un nervozitāte pakāpeniski mazināsies…

Uzņēmuma “Askona” matraču un aksesuāru kolekcijas regulāri tiek atjaunotas. Jauno matraču kolekciju pamatā ir modernas zinātniskas izstrādnes, uz kurām balstās “Askona” speciālisti. Viņu mērķis – padarīt jūsu miegu veselīgu un komfortablu. “Askona” speciālisti pēta miega īpatnības, tā ietekmi uz cilvēka kopējo veselību, kā arī organismā notiekošos procesus. Pētījumu rezultātā top gultas matrači, kas ievēro ķermeņa uzbūves individuālās īpatnības. Uzņēmuma “Askona” gultas matrači patīk miljoniem laimīgu lietotāju.

Lasi vēl