Kā katru rudeni, jau no 1986. gada, arī šogad , 2020. gada 5. un 6. septembrī, Ventspils Dzīvnieku Audzētāju Biedrība (Latvijas Kinoloģiskas Federācijas biedrs) , Ventspilī Reņķa dārzā rīko visu šķirņu suņu nacionālo izstādi.

5.septembrī norisināsies izstāde “KURZEMES UZVARĒTĀJS 2020”, bet 6. septembrī izstāde ar nosaukumu “VENTSPILS KAUSS 2020”.

Abās dienās izstādē piedalīsies kopā ap 1100 suņi tikai no COVID drošajām valstīm - Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Latvijas, ar saviem īpašniekiem un ģimenēm.

Izstādei ir pieteikti 146 šķirņu suņi. Dažas šķirnes pārstāvēs tikai viens eksemplārs, bet pasaulē populāros labradorus – retrīverus 22 suņi, Džeka Rasela terjerus 17 suņi, vācu aitu suņus un samojedu suņus – 14 skaistuļi. Jūs arī varēsiet apskatīt tādus retumus un brīnumus, kā norvēģu pelēko aļņu suni, Tenterfildas terjeru, Hokaido, Meksikas kailo suni miniatūro, Holandes aitu suni. Ventspilnieki ar saviem mīluļiem pārstāvēs 32 suņu šķirnes. Suņi tiks eksponēti 6 ringos un katrai šķirnei ir paredzēts savs laiks.

Izstādi tiesās starptautiska FCI (Fédération Cynologique Internationale) ekspertu kolēģija no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Argentīnas.

Bet visjaukākais pārsteigums ir sagatavots izstādes mazajiem apmeklētājiem - abas dienas 12.30 un ap 14.30 (pēc ringu ekspertīžu noslēguma) notiks pasākums “ Slavenais Vinnijs ar draugiem aicina bērnus”, kuru vadīs Ventspils kanisterapijas komanda .

Izstādes laikā apmeklētāji varēs ne tikai apskatīt suņus, bet arī parunāt ar sunīšu saimniekiem par šķirņu īpatnībām , piemērotību, vajadzībām, kopšanu un aktivitātes līmeni. Būs iespēja uzzināt par sportiskām un aktīvām brīvā laika pavadīšanas iespējām kopā ar ģimenes mīluli- suni. Varēsiet iepazīties ar mūsu kluba biedriem, uzzināt par mūsu darbības mērķiem, virzieniem, iespējām un pārliecībām.

Tāpat būs iespēja iegādāties suņu aksesuārus, kopšanas un grūminga preces, kārumus un barību.

Izstādes sākums: 5. septembrī 10.00., 6. septembrī 9.00. Best in Show sākums 15.30.

Ieejas maksa: pirmsskolas vecuma bērniem un invalīdiem bez maksas, skolēniem līdz 12 gadiem un pensionāriem 1 eiro, visiem parējiem 2 eiro.

Informācija par suņu šķirnēm un ringu laikiem:

https://www.ventspilsdog.com/,

https://www.ventspilsdog.com/izstades-shows-2020/ringu-laiki/

https://www.facebook.com/VDZAB/

Lasi vēl