Varbūt kādreiz jūs esat aizdomājieties par to, kā dzīvoja cilvēki bez apgaismojuma pirms 400 gadiem? Daži domā, ka tāda dzīve bija daudz romantiskāka, nekā mūsdienās. Tādas domas nāk prātā daļēji tāpēc, ka tajos laikos tumšā diennakts laikā cilvēki lietoja sveces un ugunskuru kā gaismas avotu.

Tomēr, tika izgudrota elektrība, kas mainīja mūsu dzīvi un padarīja to drošāku, un daudz vienkāršāku. Salīdzinoši nesen bija izgudrotas LED spuldzes, kuras ir jaunās paaudzes apgaismojums. 

Atrast tādu produktu, kurš pilnīgi atbilst visām klienta prasības nav viegli, tāpēc gribam parādīt nelielu špikeri, kurš palīdzēs jums izvēlēties pareizo gaismas noskaņojumu katrai istabai.

LED spuldzes var ne tikai radīt omulīgu un relaksējošu noskaņojumu jūsu istabā, bet arī motivēt treniņam vai mācībām. Tas ir atkarīgs no gaismas krāsas temperatūras, kuru raksturo parametrs Kelvini (K). Piemērām, sveces liesma izstaro 1900K. Tas nozīmē, ka guļamistabā labāk uzstādīt LED spuldzes, kurām ir ne vairāk kā 3000K (saulrieta saule). Tāda gaisma relaksēs un sagatavos miegam. Kabinetā un mājās darba vietā ir ieteicams lietot vēsākas gaismas LED spuldzes no 4000K līdz 6500K, lai jūsu organisms domātu, ka ir diena un vēl vajag stādāt. 

Tāpēc pareizs istabas apgaismojums katru dienu rada jūsu noskaņojumu. Un katrai istabai ir vajadzīgs individuāls gaismas krāsas spektrs. LED spuldzes, visdažādākās ekonomiskas spuldzes un citi elektromateriāli – tas viss var pasūtīt internet-veikalā Elektrika.lv un saņemt Ventspils filiālē!

Kontaktinformācija:

Adrese: Pētera iela 3, LV-3601, Ventspils, Latvija

Tālrunis: +371 63 680 119

+371 29 160 662

E-pasts: ventspils@elektrika.lv

Darba laiks: Pr.-Pk.: 8:30-17:00

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Bormentāls II 14.08.2019, 12:42:23

    Vai nav padārgi?
    Vai te https://www.ledakcijas.lv/ neiznāk lētāk?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: