Jau kopš 2016. gada “Berendsen” nomaiņas produktu klāstā ir mikrošķiedras mopi – neaizstājami mitrās telpu uzkopšanas palīgi. Rudens un ziemas periods saistās ne tikai ar nepastāvīgiem laikapstākļiem, dubļiem, smiltīm un gružiem, bet arī dažādiem veselības riskiem, tādēļ mitrā uzkopšana telpās ir jo īpaši svarīga.

Izlasiet mūsu stāstu un uzziniet, kāpēc “Berendsen” mikrošķiedras mopi, kā arī mopu serviss ir tieši tas pakalpojums, kas Jūsu uzņēmumam nepieciešams rudens un ziemas sezonā!

Mitrā telpu uzkopšana – veselības garants

Grīdas ikvienā publiskā telpā ir tā virsma, uz kuras uzkrājas ne tikai gruži, dubļi un citi netīrumi, bet arī vīrusi un baciļi, ko apmeklētāji varētu nest sev līdzi. Grīdu mitrās uzkopšanas priekšrocības:

 • Vīrusu sezonas laikā tiek ierobežota vīrusu izplatība;

 • Mazinās to alerģiju rašanās un aktivizēšanās iespēja, kas rodas no putekļiem un sausa gaisa.

 • Telpās ir patīkamāk uzturēties, kā arī – mazāk putekļu nonāk uz elektroierīcēm.

Ko piedāvā “Berendsen” mopu maiņas serviss

“Berendsen” mopu maiņas serviss ir efektīvs un ekonomisks pakalpojums, kas ļauj ietaupīt laiku, resursus un pūles, vienlaikus ievērojami paaugstinot tīrības līmeni telpā. Mikrošķiedras mopi ir pieprasītākie “Berendsen” produkti grīdu tīrīšanai, jo tie sniedz virkni vērtīgu ieguvumu ikvienam uzņēmumam:

 • Vienmēr tīrs un darbam gatavs uzkopšanas inventārs;

 • Tiek ietaupīti paša uzņēmuma resursi – gan ūdens, gan tīrīšanas līdzekļi;

 • Vairs nekādu neērtību, mazgājot un žāvējot lietotos mopus savās telpās;

 • Nav jāiegulda savi līdzekļi inventāra iegādē un regulārā atjaunošanā;

 • Grīdu segums kalpo ilgāk, jo tas tiek tīrīts ar atbilstošiem līdzekļiem, bez pārmērīga slapjuma;

 • Telpās tiek uzlabota gaisa kvalitāte, jo mopi ļauj veikt pilnvērtīgu uzkopšanu arī ar tīru ūdeni, neizmantojot tīrīšanas līdzekļus.

Kādus produktus piedāvā “Berendsen”

“Berendsen” mopu servisa ietvaros tiek piedāvāti gan dažādi mopi, gan arī ar tiem saistītais papildaprīkojums:

 • Mopi, kas paredzēti mitrajai grīdu uzkopšanai – šie mopi ir zilā krāsā. To viegli abrazīvā struktūra ļauj efektīvi tīrīt grīdas segumu bez ķīmiskiem līdzekļiem, vien ar tīru ūdeni, tādējādi nodrošinot tīrību bez saimniecības līdzekļu izgarojumiem, kas kairina elpceļus.

 • Mopi, kas paredzēti sausajai grīdu uzkopšanai – šie mopi ir zaļā krāsā. Sausā telpu uzkopšana ar mopu ir daudz efektīvāka nekā ar birsti vai slotu, jo putekļi netiek pacelti gaisā. Mopa kāta garums ir pielāgojams Jūsu vajadzībām, tas izvilktā veidā var sasniegt pat 4 m, tādējādi aizsniedzot pat vistālākās vietas un ērti piekļūstot arī griestiem un sienām, kondicionieriem, augstiem plauktiem u.tml. Sausās uzkopšanas mopu var lietot gan pirms mitrās uzkopšanas, lai savāktu lielākos gružus, gan arī pēc mitrās uzkopšanas, lai savāktu mitrumu un palīdzētu grīdām ātrāk nožūt.

 • Ergonomiski kāti – klientu ērtībām “Berendsen” piedāvā arī mopu kātus. Tie ir ergonomiski un ar pielāgojamu garumu, ļauj strādāt ātri un bez piepūles. Kāts ir viegls un pagarināms līdz pat 4 metriem. Mopi pie kāta stiprinās ar līplentēm, tādējādi tos var ātri un vienkārši darba gaitā nomainīt, netērējot lieki laiku un lieki nepieskaroties tiem

 • Speciāls konteiners, kas paredzēts gan mopu sagatavošanai darbam, gan netīro mopu novietošanai darba gaitā, gan citu papildus tīrīšanas līdzekļu novietošanai, piemēram , mikrošķiedras lupatiņām, stiklu tīrīšanas līdzeklim u. tml.

Kā pieteikt “Berendsen” mopu servisu?

Ja vēlaties arī savās uzņēmuma telpās ieviest efektīvu un mūsdienīgu telpu mitrās un sausās uzkopšanas risinājumu, piesakiet “Berendsen” mopu maiņas pakalpojumu jau tūlīt un saņemiet tīrus, svaigus un darbam gatavus mopus sev ērtā piegādes grafikā – reizi nedēļā (vai biežāk) vai reizi divās nedēļās. Ieskatieties tīmekļvietnē Berendsen.lv jau tūlīt un piesakiet savu pakalpojumu!

Lasi vēl