Skolas sākums ir nozīmīgs laiks ikviena bērna dzīvē, taču tas nozīmē ne tikai jaunus draugus, zināšanas un piedzīvojumus, bet arī papildus izdevumus vecākiem. Kā veiksmīgāk un labāk sagatavot bērnu skolai, neradot robu ģimenes budžetā?

Veido uzkrājumus

Tā kā bērna sagatavošana skolai nav neparedzēts izdevums, naudu šim pasākumam vari sākt krāt jau laicīgi. Katru mēnesi novirzot lielāku vai mazāku summu krājkontā vai zeķē, īsā laikā būsi ticis pie papildus līdzekļiem, kurus varēsi lietot, iegādājoties dažādas skolai nepieciešamas preces.

Seko līdzi dažādu veikalu piedāvājumiem

Viens no svarīgākajiem pirkumiem jaunajam skolēnam ir skolas soma. Nereti, iegādājoties ērtu un kvalitatīvu mugursomu, nākas atvadīties no prāvas naudas summiņas. Aktīvi sekojot līdzi dažādu veikalu piedāvājumiem, akcijām un atlaidēm, noteikti izdosies atrast skolas somu, kas atbilst tavām prasībām gan estētikas, gan ērtuma un arī cenas ziņā.

Jaunajam skolēnam, uzsākot skolas gaitas, būs nepieciešams arī jauns apģērbs (reizēm arī skolas forma) un jauni apavi. Arī iegādājoties apģērbu un apavus, noteikti seko līdzi dažādām akcijām, izpārdošanām un īpašajiem piedāvājumiem. Vasaras sezonā lielveikali bieži vien rīko nakts izpārdošanas, kuru laikā par ļoti izdevīgām cenām vari iegādāties praktiski visu skolai nepieciešamo.

Iepērcies internetā

Domājams, teju katrs no mums vismaz vienreiz ir iepircies internetā. Arī sagatavojot bērnu skolai, pavisam noteikti vari izvēlēties iepirkties internetā. Tas ne tikai ietaupīs tavu laiku un atvieglos iepirkšanās procesu, bet nereti arī naudu. Bieži vien interneta veikalos vari atrast kvalitatīvas preces par stipri zemākām cenām kā parastos veikalos, turklāt piedāvājums internetā parasti ir daudz plašāks un krāšņāks.

Iepērcies kopā ar bērnu

Nereti vecāki uzskata, ka bērna viedoklis nav nozīmīgs, taču vērtīgi atcerēties, ka jauno skolas somu, zīmuļus un burtnīcas jālieto būs tieši tavam bērnam. Tieši tādēļ svarīgi iesaistīt bērnu iepirkšanās procesā un ļaut izvēlēties tās lietas, kas liekas visjaukākās un skaistākās. Noteikti jāņem vērā arī kvalitātes aspekts un bērnam saprotamā valodā jāpaskaidro, kādēļ viņa izvēlētā soma ar supervaroņiem varētu nebūt vispiemērotākā izvēle. Protams, jāatceras, ka pat tad, ja ļausiet bērnam izvēlēties pašam, noteikti jāizvērtē savas finanses un bērnam jāpiedāvā izvēlēties tikai no tiem plauktiem, kas Jums ir pa kabatai.

Ko iesākt, ja līdzekļu nepietiek?

Reizēm pat cītīgi krājot, sekojot akcijām, īpašajiem piedāvājumiem un izvēloties tās preces,kas atbilst ienākumiem, naudas visam tomēr nepietiek. Ja tā atgadījies arī tavā ģimenē, nebēdā, iegriezies Monni.lv! Tur Tev palīdzēs atrast vispiemērotāko aizdevēju un aizdevuma veidu ( ātrais kredīts, patēriņa kredīts) tieši tavām vajadzībām, ņemot vērā tavus ienākumus un ikmēneša maksājumus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: