Sestdien, 16. jūnijā, pulksten 11.00 pie Liepājas Universitātes notiks Atvērto durvju diena. Tajā ikviens interesents varēs uzzināt par studiju iespējām Kurzemes lielākajā augstskolā, noskaidrot visu, kas nepieciešams, lai iestātos Liepājas Universitātē un studētu kādā no trīsdesmit pieejamajām studiju programmām.

Laikā no 11.00 līdz 11.30 būs iespēja uzzināt vispārēju informāciju par iestāšanās procesu, prasībām, budžeta vietām, studiju maksu un citiem praktiskiem jautājumiem. No 11.30 katra no četrām fakultātēm savus potenciālos studentus iepazīstinās ar gaidāmo studiju procesu, auditorijām, laboratorijām, pieejamo aprīkojumu, un dekāni un studiju programmu direktori atbildēs uz jautājumiem.

Studēt gribētājiem atgādinām, ka Liepājas Universitātē ir Dabas un inženierzinātņu, Humanitāro un mākslas zinātņu, Pedagoģijas un sociālā darba un Vadības un sociālo zinātņu fakultātes, un tajās sagatavo speciālistus vairāk nekā trīsdesmit studiju programmās.

Liepājas Universitātes studiju prorektore Māra Zeltiņa saka: “Priekšrocība, izvēloties studijas Liepājas Universitātē, ir iespēja ikvienam studentam iesaistīties Liepājas Universitātes un pilsētas procesos, tos ietekmēt un tikt pamanītam, novērtētam.
Vienas studiju programmas ietvaros iespējams izvēlēties dažādas specializācijas. Izvēles iespējas attiecas arī uz pedagogu sagatavošanas programmām, kuras tiek pārveidotas ES projekta ietvaros. Liepājas Universitāte gaida ne tikai topošos pirmsskolas izglītības un pamatizglītības skolotājus, logopēdus, bet arī mūzikas, sporta un deju, speciālās izglītības skolotājus."

Studentu padomes dalībnieki gan pastāstīs par studentu dzīvi, gan, piedaloties viņu organizētajā konkursā, būs iespēja laimēt balvas.

Tiekamies sestdien, 16. jūnijā, pulksten 11.00 pie Liepājas Universitātes!

11.00 – 11.30 Vispārēja informācija

11.30 – 12.30 Iepazīšanās ar fakultāšu darbu

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl