Kredits247.lv ir mājaslapa, kurā ir apskatāmi visi online kredīti LV. Bet kas tad īsti ir tiešsaistes aizdevumi? Mēs jums paskaidrosim visu, kas par tiem ir jāzina – sākot no to būtības līdz pat to saņemšanas prasībām, protams, neaizmirstot izcelt to priekšrocības salīdzinājumā ar citiem aizdevumu veidiem.

Kas ir tiešsaistes aizdevumi?

Tiešsaistes aizdevums ir pakalpojums, ko sniedz vairākas kredītiestādes, ar kurām jūs varat noslēgt tiešsaistes līgumu bez jebkādu dokumentu parakstīšanas vai došanās uz biroja iestādēm. Tas ir viens no populārākajiem naudas aizņemšanās veidiem Latvijā, jo tas dod iespēju ātri iegūt naudu laikā, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Protams, tas nenozīmē, ka jūs varat ātri un viegli saņemt naudu jebkurā gadījumā, ja kreditors to neuzskata par drošu darījumu, tāpēc jums ir jāsniedz savs tālruņa numurs un bankas konta numurs, no kura ir jāsamaksā aktivizācijas maksa, kas visbiežāk ir tikai viens cents. Šī aizsardzība nodrošina to, ka aizdevumam var piekļūt tikai tam pilnvaroti cilvēki.

Salīdzinājumā ar citiem aizdevumu veidiem, tiešsaistes aizdevumus, kā noprotams, ir iespējams noformēt tiešsaistē jeb internetā. Jums var rasties jautājums, kādēļ ņemt aizdevumu internetā, ja jums ir iespēja saņemt kredītu, nosūtot SMS no sava telefona. Pirmkārt, jūs varat saņemt aizdevumu neatkarīgi no tā, kādā stāvoklī ir jūsu tālrunis. Tas salūza vai tika nozagts, un ir nepieciešamība to ātri novērst, jo tas ir svarīgi jūsu darbam? Mēs par to parūpēsimies! Un, jebkurā gadījumā, mūsdienās vien retajam nav pieejams interneta pieslēgums telefonā.

Kādas ir prasības interneta aizdevuma saņemšanai?

Protams, lai varētu noslēgt līgumu par interneta aizdevumu, jums būs jāatbilst dažiem īpašiem nosacījumiem, piemēram:

 • Jums jābūt Latvijas pilsonim vecumā no 20-70 gadiem;

 • Jums nevajadzētu būt sliktai kredītvēsturei;

 • Jūs nedrīkstat izmantot interneta kredītu, lai atmaksātu citu aizdevumu;

 • Jums nepieciešams aktīvs bankas konts, kurā pieejams vismaz 0,01 EUR konta apstiprināšanai;

 • Nereti tiek jautāts arī mobilā telefona numurs, uz kuru tiek nosūtīta parole, lai kreditors pārliecinātos, ka aizdevumu pieprasāt jūs un neviens cits.

Kādi ir nosacījumi un laika periods naudas saņemšanai?

Protams, atkarībā no kredītiestādes, kuras pakalpojumus jūs izmantojat, noteikumi var nedaudz atšķirties, bet parasti ir iespējams aizņemties no 50 € līdz 400 € (daži kredītdevēji piedāvā naudas aizdevumus pat līdz 7000 €). Jūs saņemsit naudu laika posmā no 5 minūtēm līdz 2 stundām, atkarībā no aizdevēja.

Kā izvēlēties piemērotāko kredītu?

Jums nepieciešams atvērt Kredits247.lv mājaslapu, kurā pieejams detalizēts un pārskatāms saraksts ar Latvijā populārākajiem aizdevējiem. Atlasot sev interesējošos rādītājus, portāls piedāvās atbilstošākos kreditorus. Izvēlieties piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu, un dodieties uz izvēlētā aizdevēja mājaslapu. Pēc tam jums būs jāizvēlas naudas summa, kuru vēlaties aizņemties, bet pēc tam jāveic pilns reģistrācijas process, ievadot personisko informāciju. Pēc reģistrācijas, jūs varēsiet pieteikties un piekļūt visai papildus informācijai par naudas summu, ko varat aizņemties, kā arī norādījumiem par to, kā aktivizēt savu pirmo kredītu. Jau pēc pāris minūtēm nauda parādīsies jūsu bankas kontā.

Vai esat gatavi izmantot kādu no interneta kredītiem, kurus piedāvā Kredits247? Ja esat nolēmuši izmantot portāla kredits247.lv pakalpojumus, neaizmirstiet iegriezties arī tā bloga sadaļā. Tas ir blogs par finansēm, kurā atrodami raksti, kas var atklāt jums interesantu informāciju, ja jūs interesē finanses vai padomu apkopojumi par naudas taupīšanu un budžeta sabalansēšanu.

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl

Komentāri (10)

 • -1
  Joker 17.05.2018, 04:39:25

  /no manas puses skan skarbi vārdi gan latviešu, gan krievu un angļu valodās/
  MAUC...BA...
  PAT ŠEIT NEIZTIKT BEZ ŠĪM DEBĪLAJĀM REKLĀMĀM.

 • -2
  snaiperis999 17.05.2018, 05:56:43

  Joker,labi uzrakstīji.

 • -1
  Nif nifs 17.05.2018, 08:51:25

  Jau virsrakstā pretruna. Ar kredītu naudu ietaupīt nevar.

 • -2
  snaiperis999 17.05.2018, 09:59:14

  Pretrunas un meli ir uz kartu soli,kā jau demokrātijā.Ja likums to atļauj,un uz to vēl var iedzīvoties,ko tagad sauc par pelnīšanu,tad tik rullē.

 • -1
  krustmateflorence 17.05.2018, 15:26:09

  Silti visiem iesaku,ja vēlaties kādreiz būt ļoti ,ļoti bagāti,tad izpildiet vienu no visuma likumiem,nekad un nekur neņemiet preci vai skaidru naudu uz kredīta.
  Lombardi un līdzīgas naudu izsniedzēju iestādes,ir vistaisnākais ceļš un lielu postu tālākajā cilvēka dzīvē, un naudas enerģija parasti tas nepatīk.

 • 0
  Frīdis 18.05.2018, 23:33:23

  Neticami - bet esmu spiests atzīt, ka Florentīnei šoreiz taisnība !

 • 0
  snaiperis999 17.05.2018, 16:53:22

  florence,tu labi uzrakstīji.bet manu pārliecību tas par tevi kā par pekstiņu stāstītāju,nav mainījis.Es zinu ka tev mana doma pie d..sas,ko tu vari arī šeit uzrakstīt,pārsteigums nebūs.Ja esi nolēmusi ,,laboties ,, ,tad varbūt labāk to nedari,jo,nezinu kā citiem,bet man ir interesanti,ka šeit ir viena ļoti ļoti bagāta krustmateflorence,kura daudz ko vēro caur limuzīna logu,kurai viņas aģenti ik palaikam kaut ko ziņo,kura mīcās pa gultu ar eskorta puišiem visā pasaulē.Turies,florence.

 • 0
  Frīdis 18.05.2018, 09:40:39

  Neņemiet ātros kredītus - tā ir vistīrākā cilvēka aplaupīšana!
  Daudzi šī URRĀ biznesa biznesmeņi darbojas valdībā, tāpēc arī netiek pieņemti likumi kas šo nekaunīgo biznesu ierobežotu !

 • -2
  asd. 18.05.2018, 13:48:49

  Vienīgi tad var paņemt kredītu,ja jaunam klientam pirmais kredīts bez procentiem.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: