Tikai 16. februārī plkst. 19 Ventspils teātra namā Jūras vārti notiks starptautiskais teātra koncerts Čigānu mūzikas virpulī.

Koncertā piedalīsies dzīvās mūzikas orķestris Giunter Light Orchestra (Vācija), solisti – zelta balss īpašnieki Ištvans Kviks (Lietuva), Roze Coldaros (Zviedrija) un Aļona Mihaja (Ukraina), ģitāras virtuozi Artūrs Sabilo (Lietuva) un Armans Isojans (Armēnija), kā arī perkusijas meistars Viktors Krasovskis (Baltkrievija).

Šis koncerts ir dziesmas, dejas un mūzikas fiesta, kurā apvienoti pasaules skaistākie skaņdarbi, kas tiek izpildīti čigānu, krievu un pat latviešu valodā (dziesma Paldies tev, draugs) un kas savaldzinājuši cienītāju sirdis visā Eiropā. Neierasto ainu uz skatuves pavadīs vēl neredzēti labs noskaņojums, jo izpildītāji tā aizrauj publiku, ka skatītāji nevar mierīgi nosēdēt savās vietās un kopā ar māksliniekiem iedzīvojas noskaņā uzstāšanās laikā. Izpildītāji ved līdzi 30 dažādus tērpus, trīs tonnas krāsainu dekorāciju, specefektu un gaismas tehnikas. Šis koncerts ar lieliem panākumiem ir izrādīts jau tādās valstīs kā Lietuva, Polija, Slovākija, Igaunija un Zviedrija, gūstot milzīgu skatītāju atzinību un atsaucību, uzstājoties pārpildītās koncertzālēs. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt šo brīnišķīgo pasākumu!

Labs noskaņojums – garantēts!

Informācija un biļešu izplatīšana: www.bilesuparadize.lv un teātra nama kasēs.

 

 

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: