Š.g. 11. oktobrī uzņēmums SIA Ventall Termināls sadarbībā ar Ventspils brīvostas pārvaldi rīkos Civilās aizsardzības mācības, piesaistot  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzes un citus valsts, pašvaldības un Ventspils uzņēmumu atbildīgos dienestus.

Mācībās tiks inscenēta situācija, kad SIA Ventall Termināls teritorijā iekļūst neidentificēta persona un veic aizdomīgas darbības. Neilgi pēc tam piestātnē, nenoskaidrotu iemeslu dēļ, izceļas ugunsgrēks, kā rezultātā tiek bojāta piestātnes naftas produktu pārkraušanas tehnoloģiskā iekārta un notiek naftas produktu noplūde piestātnes tehnoloģiskajā zonā un ostas akvatorijā. Mācību laikā kuģu piestātņu teritorijā iespējams novērot sadūmojumu.

Pilsētas teritorijā un ostas akvatorijā būs novērojama speciālās tehnikas un peldlīdzekļu pārvietošanās ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signāliem. Iedzīvotājiem lūdzam izturēties ar sapratni pret iespējamajiem satiksmes ierobežojumiem uzņēmuma tuvumā.

SIA Ventall Termināls atvainojas Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem par iespējamām neērtībām.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • 0
  Anita Vimba 10.10.2017, 10:34:18

  Mana jauniba skolas programma stundu saraksta bijà militara apmaciba un kopiga darbmacibas stunda apguvam daleju elektroiericu kontaktu skruvesanu iemanas ...Tas laikam bijà jau sestaja klases apmacibas programma
  ...tagad jau to var atrast interneta ..piemeram ...Ja majas nav viriesa kas salabo elektribas kontaktus ...Militaro apmacibu to nevar interneta apgut ...

 • -1
  Nif nifs 10.10.2017, 10:59:24

  Un tu gribētu, lai tavs vīrs, dēls, znots, mazdēls iet karot? Par lielgabalu gaļu. Paši valdības pārstāvji, kuri negribēs vai nepratīs mieru ar politiku nodrošināt, paši tie karot neies, pirmie aizlaidīsies labi tālu. Par ko tiem jaunajiem savas dzīves iznīcināt?

 • 0
  prof.Preobraženskis. 10.10.2017, 13:47:16

  Vai būs labāk,ja vīrs,dēls,znots vai mazdēls nemācēs apieties ar ieroci un mierīgi pacels ķepiņas gaisā?

 • 0
  Nif nifs 10.10.2017, 14:20:26

  Nē, bet ja viņi aizbrauks, kur nav karš, un turpinās dzīvot. Pretējā gadījumā, cel ķepiņas vai ieroci - rezultāts būs tas pats.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: