Kokosriekstu eļļa ir viens no produktiem, kura izmantošanas iespēju saraksts aug. Vai Jūs jau esat ar to iepazinušies? Kimbi.lv aicina izlasīt visu par kokosriekstu eļļas pozitīvajām iedarbībām un uzzināt, kā to izmantot savai veselībai!

Taukvielas var būt arī veselīgas!

Daudzi uz kokosriekstu eļļu skatās ar aizdomām, jo tās sastāvā ir piesātinātās taukskābes. Šīs taukskābes ir citādas nekā sierā un treknā gaļā, un arī organisms tās pārstrādā citādi.

Kokosriekstu eļļa uzreiz tiek novadīta aknās, kur tā sadalās un kļūst par:

 1. ātru enerģijas devu;

 2. uzturvielām, kas rada dziedinošu efektu ne tikai ķermenī, bet arī mentālajā veselībā.

Tieši šīs atšķirīgās pārstrādes rezultātā kokosriekstu eļļa spēj nodot savas lieliskās īpašības. Lasiet tālāk un uzziniet, kā kokosriekstu eļļa palīdz Jūsu ķermenim!

Izmantojiet kokosriekstu eļļu dažādiem mērķiem

Kokosriekstu eļļa ir vērtīga gan organisma iekšējiem procesiem, gan arī ārējiem - to ērti var pielāgot skaistumkopšanas rituāliem.

Kā tieši kokosriekstu eļļa darbojas?

 • Palīdz zaudēt svaru - taukskābes liek ķermenim dienā patērēt 5 - 6% vairāk kaloriju, kas ilgtermiņā palīdz zaudēt svaru.

 • Iznīcina baktērijas - daļa no kokosriekstu eļļas taukskābēm pārstrādes procesā kļūst par vielu, kas organismā nogalina kaitīgas baktērijas.

 • Rūpējas par ādas un matu veselību - lietojot ārēji, kokosriekstu eļļa mitrina ādu un matus, uzlabojot to izskatu un pasargājot no saules iedarbības.

3 veidi, kā izmantot visas kokosriekstu eļļas labās īpašības

Kokosriekstu eļļa ir tik vērtīga, ka pievienojot tikai mazliet saviem gatavošanas un skaistumkopšanas paradumiem, Jūs ātri jutīsiet atšķirību.

Kimbi.lv ir sagatavojuši 3 vieglus veidus, kā Jūs varat izmantot kokosriekstu eļļu:

 • gatavošanā - izmantojiet to kā taukvielu jebkurā gatavošanas reizē. Tā ir veselīgāka par ierastajām saulespuķu un olīveļļām;

 • matu veselībai - pievienojiet kokosriekstu eļļai medu vai olu, lai pagatavotu masku bojātiem matiem, citronu sulu - sausiem matiem, taču, ja vēlaties likt matiem ātrāk augt, pievienojiet mazliet alvejas;

 • sejas ādai - izmantojiet kokosriekstu eļļu kā mitrinošu krēmu. Ja Jums ir problemātiska sejas āda, palīgā ņemiet tējas koka ēterisko eļļu, kas ir efektīvs antibakteriāls līdzeklis.

Aizņemties naudu kokosriekstu eļļas iegādei nav nepieciešams, jo tās cenas variē atkarībā no iepakojuma tilpuma, kā arī kvalitātes.

Kokosriekstu eļļu varat nopirkt:

 • pārtikas un skaistumkopšanas preču veikalos;

 • ECO veikalos;

 • internetā.

Ja vēlaties iegādāties kokosriekstu eļļu internetā, iepazīstieties ar padomiem, kā to darīt droši! Vairāk lasiet ŠEIT!

Kokosriekstu eļļa ir super līdzeklis - izbaudiet visus tās labumus! Kimbi.lv novēl būt veselīgiem un rūpēties par savu ķermeni!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: