Viens no visvairāk izplatītajiem mītiem par urīna nesaturēšanu ir tāds, ka šī problēma skar tikai gados vecākus cilvēkus, taču tā nebūt nav. Urīna nesaturēšana ir akūta problēma dažādos vecumos, un ar to nereti saskaras arī jaunās māmiņas.

Lai konsultētu par iespējamiem risinājumiem urīna nesaturēšanas ārstēšanā, 21. jūlijā Ventspilī norisināsies bezmaksas konsultācijas. Šo iespēju ir aicināts izmantot ikviens iedzīvotājs, kurš cieš no urīna nesaturēšanas. Konsultācijām iespējams pieteikties līdz 19.jūlijam, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 katru darba dienu laikā no 13.00 līdz 16.00, izņemot ceturtdienas.

Urīna nesaturēšana Latvijas sabiedrībā arvien ir ļoti sensitīvs jautājums, ko cilvēki diemžēl izvairās apspriest, no kā kaunas un saistībā ar ko nereti pat izvairās meklēt palīdzību pie speciālista. Tā rezultātā bieži vien tiek izmantotas īslaicīgas problēmu risināšanas metodes, kas palīdz cīnīties ar sekām, taču nepalīdz risināt pašu problēmas “sakni”.

Tajā pašā laikā, apmeklējot zinošu speciālistu un izstāstot par savu problēmu, iespējams rast risinājumu, kas ir efektīvs ilglaicīgi un palīdz problēmu novērst pavisam vai vismaz uz vairākiem gadiem.

Bezmaksas konsultācijas tiek īstenotas sociālās iniciatīvas “Bez raizēm” ietvaros. Tās mērķis ir izglītot Latvijas iedzīvotājus par urīna nesaturēšanas problemātiku, mazināt sabiedrībā valdošos aizspriedumus, kā arī aicināt laikus vērsties pēc palīdzības pie speciālista, lai saņemtu atbilstošu ārstēšanu un uzlabotu dzīves kvalitāti.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: