13.maijā Ventspilī, Teātra namā “Jūras Vārti” tiks noslēgta koncertprogramma “Kungi uzlūdz dāmas” un par godu šim notikumam mākslinieki  dāvina 50% atlaidi visām biļešu cenu grupām!!!

Šie mākslinieki ir tautā ļoti iemīļoti, un viņu vārdi ir pazīstami visā Latvijā.

Guntis Skrastiņš ir aktieris un Latvijas televīzijas populārā raidījuma “Latvijas šlāgeraptauja”, tagad – “Latvijas sirds dziesma” – ilggadējs un atraktīvs vadītājs.

Skatītājus priecēs arī Dailes teātra dziedošais aktieris Artis Robežnieks. Viņš Dailes teātrī savas gaitas uzsāka 1996.gadā. Aktieris 2007.gadā stažējies meistarklasēs Brodvejā Amerikā.

Andra Skujas vārds mūzikas cienītājiem nav svešs un ir ļoti pazīstams. Viņš koncertē jau vairāk nekā divdesmit gadu. Paralēli dziedāšanai viņš ir kļuvis par astroloģijas doktoru, nodarbojas ar hidrudoterapiju un nekustamo īpašumu apsaimniekošanu.

Dziedātājs Žoržs Siksna savu popularitāti iemantoja jau aizvadītā gadsimta 70. gados, kad kopā ar tā laika zvaigznēm Viktoru Lapčenoku un Margaritu Vilcāni uzstājās tolaik Latvijā vienīgajā „Mikrofona” dziesmu aptaujā .

Koncertos jautrību uzturēs aktieris Dainis Porgants, kurš īpašu atpazīstamību ieguva, uzstājoties kopā ar aktieri Jāni Jarānu televīzijas raidījumā “Imanta – Babīte nepietur”. Vēlāk abi pārtapa par smieklīgām un atraktīvām večiņām – Skaidrīti Krāniņu (D. Porgants) un Mildu Nabiņu (J. Jarāns).

Dziedošos kungus ar saksofona spēli papildinās Latvijas mūzikas vēsturē pirmais akadēmiski izglītotais saksofonists Raivo Stašans.

Programmas muzikālais redaktors ir komponists Gaitis Lazdāns, kas apvienojis estrādes zelta dziesmas un ierakstījis arī vairākus pirmatskaņojumus īpaši šai programmai.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: