Š.g.11. martā plkst.17 Ventspils teātra namā „Jūras vārti” lielajā zālē norisināsies starptautiskā projekta mūzikla “Čigānu Princese” (Gipsy Princess Show) viesizrāde. Tajā piedalīsies deviņi mākslinieki no dažādām valstīm.

Šo mākslinieku vidū būs unikālas čigānu zelta balss īpašnieks, daudzu mūzikas festivālu laureāts un uzvarētājs Rinaldo (Latvija), apburošā dziedātāja un flamenko dejas princese ANNA (Spānija ), kā arī čigānu dejas zvaigznes Lolianna un Rada Kozini (Ukraina), Margarita Kamjaka un Julianna Maske (Latvija). Šo izcilo čigānu šovu ar savu talantu spilgtinās harizmātiskais ģitārists Agris Ričs (Latvija), šarmantais čigānu vijoles virtuozs Kaspars Pudniks (Latvija), kā arī izcilais perkusionists Artūrs Aeropetjans (Armēnija).

Šo mūziklu, kuram nav analoga visā Eiropā, izveidojis populārais mūzikas producents Viktors Praprass (Lietuva), kurš 2015. gadā jau iepazīstināja mūs ar vienu no saviem projektiem – mūziklu “Čigānu Barons” (Gipsy Baron) , kurš aizritēja ar lieliem panākumiem skatītāju pārpildītās zālēs visā Latvijā. Šajā mūziklā būs iespēja vērot krāšņākos gaismu specefektus, īpašas dekorācijas un 40 dažādu tērpu komplektus, kurus mākslinieki ved sev līdzi.

Šī satriecošā šovprogramma ar pasaules mūzikas hītiem čigānu, krievu, spāņu un latviešu valodā, iestudēta mūsdienīgā stilā, vienaldzīgus cilvēkus neatstāj nekur pasaulē. Šis mūzikls ar lieliem panākumiem ir izrādīts jau tādās valstīs kā Slovākija, Polija, Lietuva, Igaunija un Zviedrija, gūstot milzīgu skatītāju atzinību un atsaucību uzstājoties pārpildītās koncertzālēs.

Nepalaidiet garām, “Gipsy Princess Show” jau Latvijā! Lielisku garastāvokli mēs Jums garantējam! Uz tikšanos!

Informācija un biļešu tirdzniecība – www.bilesuparadize.lv un teātra nama „Jūras vārti” kasē.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: