Atzīmējot savu jubileju, 2016.gada 3. novembrī teātra namā “Jūras Vārti”- pie saviem mīļajiem ventspilniekiem dosies grupa „Sestā jūdze” ar patriotisku noskaņu caurvītu jubilejas koncertu „Man citas zemes nevajag”.

Koncertā skanēs gan grupas piecpadsmit gadu pastāvēšanas laikā radītie lielākie hiti, gan pasaulē pazīstamu skaņdarbu kaverversijas īpašā grupas „Sestā jūdze” skanējumā, kāda nav nevienai citai Latvijas grupai. Jubilejas koncertā skatītājiem būs iespēja baudīt ne tikai starptautiski atzītās grupas kvalitatīvo skanējumu, bet arī neparastas video grafikas projekcijas uz nestandarta objektiem, ko pavadīs gaismu mākslinieka Egila Kupča radītā gaismu spēle un īpašā vide, kurā klausītājs nonāks, pateicoties savdabīgajai koncerta scenogrāfijai.

„Sestās jūdzes” romantisko skanējumu papildinās Gabijas Bīriņas veidotā horeogrāfija, kurā puisis un meitene ar deju caurvīs koncertu, izstāstot mīlestības stāstu par Latviju. Jāpiebilst, ka Gabija ir ne tikai dejotāja un vairāku LNOB izrāžu dalībniece, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas horeogrāfijas nodaļas absolvente, bet arī horeogrāfe, kas savas prasmes papildinājusi Dānijas Nacionālajā dejas skolā pie horeogrāfiem Deivida Zamrano (David Zamrano) un Peta Katersona (Pat Catterson). Brīnišķīgās dejotājas partneris būs laikmetīgās dejas kompānijas „ĀRĀ” dejotājs un horeogrāfs Modris Opelts, kurš strādājis par deju pedagogu ne tikai Latvijā, bet arī Indijā. Šobrīd viņš piedalās Dž.Verdi operas „Makbets” iestudējumā kā dejotājs.

Koncerta apmeklētāji „Sestās jūdzes” jubilejā varēs ne tikai baudīt lielisko mūziku ar pārdomāti dziļo dzeju, bet arī veldzēt slāpes ar kādā no dziesmām minēto patieso rabarberu vīnu, kā arī īpašā foto stūrī – fotogrāfa Patrika Paula Briķa vadībā – fotografēties kopā ar visiem grupas dalībniekiem, saņemt autogrāfus, piedalīties “LATVIJAS AVĪZE” momentizlozē, iegūt balvas no koncerta sadarbības partneriem, iegādāties jauno grupas “Sestā jūdze” albumu un piedalīties citās neaizmirstamās dzimšanas dienas aktivitātēs. Grupā „Sestā jūdze” muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (sitamie instrumenti), Kristaps Rullis (steelģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras).

Biļetes uz grupas “Sestā jūdze” jubilejas koncertu „MAN CITAS ZEMES NEVAJAG” var iegadāties „Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī internetā un teātra nama “Jūras Vārti” kasē! Biļešu cena: 5, 7.,10, 12 EUR.

http://www.ventasbalss.lv/files/r1.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r3.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r4.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r5.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r6.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r7.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r8.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r9.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r10.jpg

http://www.ventasbalss.lv/files/r11.jpg

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: