Tradīcijas turpinās... Jau astoto gadu "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā" taps kopīga dāvana Latvijai dzimšanas dienā.

Latvijas Radio 2 iedvesmota, pie skatītājiem novembrī dosies jauna muzikāla programma „MANAS TAUTAS LIKTEŅDZIESMAS”. Šogad tajā apkopotas melodijas, kuras vienoja, sargāja un aizstāvēja mūs dažādos likteņu lokos un laikos – godāsim karavīru un strēlnieku piemiņu, atcerēsimies Atmodas un barikāžu laika spēcinošās dziesmas un tās melodijas, kurās līdz nervu galiem sajūtam latviskās esības stīgas un piederību savai Dzimtenei – Latvijai.

Kā ik gadu, arī šoreiz tā būs emocionāli skaista, muzikāli spēcīga un neaizmirstama satikšanās ar lieliskajiem dziedātājiem Andri Ērgli, Anmary, Daini Skuteli, Antru Stafecku, Normundu Zušu, Uģi Rozi, Oranžo meiteņu trio Anitu Levšu, Olgu Stupiņu, Intu Gudovsku  un Jubilejas orķestri Jāņa Strazda vadībā, izdziedot Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Ulda Marhilēviča, Mārtiņa Brauna, Alberta Legzdiņa, Jura Kulakova, Nika Matvejeva, Ērika Ķiģeļa u.c. komponistu melodijas.

Kā uzsver koncertu producents Aigars Dinsbergs, „šie ir skaistākie mūsu zemes un valsts Dzimšanas dienas svētki! Esam kopā ar lieliskiem mūziķiem, skaistām dziesmām un fantastiskiem Latvijas klausītājiem. Bieži negadās pieredzēt tādu enerģētisko vienotību ar publiku, kad klausītāji dzied līdzi, ar ovācijām un aplausu vētru pavada mūziķus no skatuves un slauka aizkustinājuma asaras.”

Iepriekšējos gados šī cikla ietvaros klausītājus sasniedza Latvijas 90-gadei veltītā programma "Mana dziesma Latvijai",  "Latviešu kino un teātra zelta dziesmas", "Brīvās Latvijas dziesmas", "Manas tautas dziesmas", dzejnieka Jāņa Petera jubilejas gada programma „Manai Dzimtenei” un Latvijas pilsētām, novadiem, upēm, jūrai, ezeriem un Dzimtenei veltītā programma „Es savai Tēvzemei”.

Koncerts „Manas Tautas Likteņdziesmas” Ventspilī, teātra namā Jūras Vārti notiks 8.novembrī 19:00. Koncertu organizē „Izklaides producentu grupa 7”. Biļetes meklējiet Biļešu Paradīze kasēs un internetā. Aicinām iegādāties biļeti savlaicīgi, jo, koncertiem tuvojoties, biļešu cenas var kļūt dārgākas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: