Ādas stāvoklis ne tikai atspoguļo mūsu veselības stāvokli, bet nereti nosaka to, kā mēs jūtamies un kā izskatāmies sabiedrībā. Ādas saslimšanas rada ne tikai diskomfortu un neērtības sajūtu, bet arī pazemina pašvērtējumu; pieredzējuši speciālisti var palīdzēt šo sajūtu aizmirst ātri, efektīvi un profesionāli. Tagad arī ventspilniekiem ir iespēja vērsties pie augsti kvalificēta ādas ārsta un saņemt dermatologa konsultāciju Ventspilī.

Āda – lielākais cilvēka ķermeņa orgāns

Āda ir lielākais cilvēka orgāns, kas ir vitāli nozīmīgs, jo atbild par termoregulāciju, pasargā no traumām un atspoguļo kopējo veselības stāvokli. Elastīga, kopta un mirdzoša āda var likt izskatīties jaunākam, savukārt pelēka, nogurusi un plankumaina āda rada vecuma sajūtu ne tikai vizuāli, bet arī emocionāli. Savlaicīga vizīte pie pieredzējuša ādas ārsta ļaus ieekonomēt līdzekļus un ārstēšanai nepieciešamo laiku un uzlabot gan ādas, gan emocionālo stāvokli.

Prof. Jāņa Ķīša klīnika konsultē arī Ventspilī!

Prof. Jāņa Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika ir līdere dermatoloģijas jomā, izvērtējot ādas stāvokli kopumā un cīnoties ar slimību cēloņiem, nevis tikai ar sekām. Klīniku raksturo izaugsme un attīstība, par kuru liecina vairāki veiktie klīniskie pētījumi, to skaitā pētījumi par psoriāzi, MADARA kosmētiku, u.c. Tiecoties padarīt augsti kvalificēta dermatologa konsultācijas pieejamas arī iedzīvotājiem ārpus Rīgas, klīnikas speciālisti veic izbraukuma vizītes citās Latvijas pilsētās. Tā ir unikāla iespēja arī Ventspilī saņem valstī atzītāko speciālistu padomus visdažādākajos ādas problēmu jautājumos.

Prof. J. Ķīsis ir viens no zināmākajiem dermatovenerologiem Latvijā. Profesors darbojas Latvijas dermatovenerologu asociācijā, Baltijas dermatovenerologu asociācijā, Latvijas Flebologu un Latvijas dermoskopijas asociācijā, Eiropas dermatoloģijas un veneroloģijas Akadēmijā un Amerikas Dermatoloģijas Akadēmijā, kur aktīvi darbojas un ieņem valdes locekļa statusu. Profesora Ķīša pieredzi apliecina statistika - 35 darba gadi un vairāk kā 30 000 apmierinātu pacientu!

Inovatīvas tehnoloģijas ārstniecības procesā

Nav noslēpums, ka mūsdienās pilnvērtīga veselības aprūpe nav iespējama bez atbilstošas aparatūras un Prof. Jāņa Ķīša klīnikas priekšrocība ir iešana vienā solī ar straujo tehnoloģisko attīstību, kas pacientiem ļauj saņemt laikmetam atbilstošu ārstēšanu.

Jaunākās tehnoloģijas tiek izmantotas visdažādākajās procedūrās – lāzerterapijā asinsvadu likvidēšanai un rētu apstrādei, ķirurģiskās manipulācijās, biopsijā, ādas veidojumu izgriešanā, aukstuma terapijas procedūru jeb krioterapijas laikā un vēl daudzas citas. Dažādība procedūru izvēlē, iekārtu un ārstniecības metožu efektivitāte garantē gaidīto rezultātu – ātrāku veselības atgūšanu.

Vizītē pie ādas ārsta Ventspilī būs iespējams saņemt konsultāciju par dažādo procedūru piemērotību ārstniecības procesam, jo šīs ierīces un tām atbilstošās telpas ir pieejamas tikai Rīgas klīnikā.

Prof. Jāņa Ķīša klīnikā redz pacientu kopumā

Ādas saslimšanu sekas visbiežāk rodas stresa, nesabalansēta, nepilnvērtīga uztura un mazkustības ietekmē. Daļa cilvēku cieš no iedzimtām saslimšanām vai vīrusu infekcijām. Estētiskās dermatoloģijas klīnikas speciālistiem zināšanas nodevis pats prof. Jānis Ķīsis; tie palīdzēs diagnosticēt slimības cēloni un noteiks precīzu ārstēšanas kursu.

Klīnikas universālo pieeju ārstēšanai apliecina plašais speciālistu spektrs: podologi, kas ārstē pēdas, uztura speciālisti, kas var palīdzēt ar uztura jautājumiem, fizioterapeiti fiziskā stāvokļa uzlabošanai, mūzikas terapeiti, kas palīdz uzlabot arī garīgo veselību, dermatologi, bērnu dermatologi, kosmetologi un dermatovenerologi.

Klīnikā pieejama Baltijas reģionā vienīgā ZELTIQ CoolSculpting iekārta, kura palīdz atbrīvoties no liekajiem taukiem, izmantojot aukstuma terapiju jeb kriolipolīzi. CoolSculpting ir klīniski pierādīta un citur pasaulē pazīstama iekārta, kas samazina liekos taukus līdzvērtīgi ķirurģiskas operācijas efektam un saglabā ilglaicīgu un spēcīgu efektu, taču bez ķirurģiskas iejaukšanās. Ja vēlaties noskaidrot savu atbilstību procedūrai, prof. Ķīša konsultācija Ventspilī sniegs atbildes uz visiem jautājumiem.

Negaidi problēmas – piesakies vizītei uzreiz un ietaupi līdzekļus!

Profilaktiskos nolūkos dermatologu ieteicams apmeklēt vismaz reizi gadā, tieši tāpat kā zobārstu vai citus speciālistus, taču nedrīkst vilcināties, ja ir sūdzības vai redzamas izmaiņas ādas, matu vai nagu stāvoklī.

Lai pieteiktos vizītei, nepieciešamas vien pāris minūtes, jo to var ļoti ērti izdarīt klīnikas mājas lapā, kā arī zvanot 28 699 111. Prof. Ķīsis ikmēneša izbraukuma konsultācijas Ventspilī sniegs Saules ielā 31. Izmantojiet iespēju apmeklēt visaugstākās kvalifikācijas dermatologu tuvāk mājām!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: