15.oktobrī plkst. 19.00 t/n “Jūras vārti” ar koncertu “VIVALDI ROCKS” uzstāsies klasiskās mūzikas huligāni – grupa “DAGAMBA”. Grupa "DAGAMBA” - aicina uz elpu aizraujošu un netradicionālu muzikālo priekšnesumu, kurā piedāvās pasaulē iemīļotā itāļu komponista Antonio Vivaldi koncertu ciklu "Gadalaiki", kas izskanēs jaunā un nebijušā sniegumā.

"Gadalaiki" ir zināmākais Vivaldi darbs. Mēs to izpildām tā, kā tas nekad agrāk nav skanējis. Tas nav vienkārši, jo oriģinālā "Gadalaiki" komponēti vijolei," uzsver grupas "DAGAMBA" solists, čellists Valters Pūce, kuram Vivaldi "Gadalaiki" patikuši jau bērnībā.

Koncertā klausītājiem būs iespēja baudīt arī tādu izcilu komponistu kā Johana Sebastiāna Baha, Georga Frīdriha Hendeļa, Fredija Merkūrija, Sergeja Prokofjeva, Ludviga van Bēthovena un citu pasaulslavenu komponistu skaņdarbus jaunās interpretācijās.

Akadēmiskās muzicēšanas stereotipu lauzēji "DAGAMBA" ar jaudīgu skaņu un vitalitāti, akadēmiski precīzu virtuozitāti un rokmūzikai cienīgu dumpinieciskumu aicina uz neaizmirstamu mūzikas stilu sinerģiju un netradicionālu muzikālu satikšanos Ventspilī.

https://www.youtube.com/watch?v=ASeaU6LDRdc

Grupa "DAGAMBA" savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada jaunu, aizraujošu un spēcīgu skanējumu, izmantojot netradicionālu instrumentu salikumu – vairāku čellu un klavieru skanējumu, kas savijas ar Austrumu perkusijām. Grupā muzicē Valters Pūce, Antons Trocjuks, Hamidreza Rahbaralams un Dainis Tenis.

Biļetes uz šo un citiem koncertiem nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs.

 

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    KRX 10.10.2016, 08:59:04

    A kur tas koncerts? Kad? Dīvaina reklāma...

  • 0
    SIA "Kurzemes filharmonija" 10.10.2016, 11:39:15

    Grupas "DAGAMBA" koncerts notiks 15. oktobrī plkst. 19:00 teātra namā "Jūras vārti"

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: