Kurš gan no mums nevēlētos iegūt papildus līdzekļus? Daudzi no mums cer kādu dienu vinnēt loterijā vai iegūt kādu mantojumu, bet ir lietas, ko mēs paši varam darīt lietas labā, negaidot uz nekādu brīnumu. Turpinājumā varat iepazīties ar idejām, kas palīdzēs jums gūt papildus ienākumus jau tūlīt.

Lūdziet algas paaugstinājumu

Ja jums ir darbs, viens no labākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt vairāk naudas no sava darba, ir jautāt pēc algas paaugstinājuma. Lielākā daļa uztraucas, ka saņems noraidījumu, tādēļ nemaz nemēģina jautāt algas pielikumu, bet nereti bailes izrādās veltīgas, jo darba devējs bez iebildumiem arī paaugstina atalgojumu. Protams, dodoties lūgt algas pielikumu, ir jāapdomā argumenti, kādēļ jums tas nepieciešams, jo tāpat vien diezin vai kāds darba devējs paaugstinās kādam algu. Lai nemocītu sevi ar domām, kā būtu, ja būtu, vienkārši dodieties pie vadības un painteresējieties par iespējām saņemt lielāku algu – neatkarīgi no tā, vai atbilde būs “jā” vai “nē”, jūs vairs nemocīsities neziņā, un tas vien jau ir lieliski. Protams, nepalieciet nekaunīgi un nejautājiet pēc algas paaugstinājuma, ja jums nesen tāds jau bija, bet atcerieties, ka nav nekā vienkāršāka par pajautāšanu.

Palieliniet savu darba laiku

Ja jūsu atalgojums ir atkarīgs no darbā nostrādāto stundu daudzuma, ja vien iespējams, katru dienu nostrādājiet pāris stundas vairāk, kas mēneša beigās rezultēsies lielākā atalgojumā. Ja jūsu alga ir atkarīga no padarītā darba daudzuma, padomājiet par iespējām, kā paaugstināt savu produktivitāti un darba efektivitāti, lai tā paša darba laika ietvaros jūs varētu paveikt daudz vairāk darba, tādējādi paaugstinot arī savu atalgojumu.

Atrodiet vēl vienu darbu

Ja vien iespējams, atrodiet vēl vienu darbu, kas kalpos par papildus ienākumu avotu. Tam, protams, nav obligāti jābūt pilnas slodzes darbam – pilnībā pietiek, ja tas ir pusslodzes darbs. Tas prasīs nedaudz vairāk jūsu laika un darba, bet tas arī sniegs jums papildus ienākumus. Varbūt jūs varat atrast kādu darbu, ko strādāt, piemēram, tikai nedēļas nogalēs? Protams, šāds dzīvesveids, kad nedēļā nav nevienas brīvdienas, nederēs it visiem, bet, ja jums ir laiks un enerģija, tad tā ir iespēja gūt papildus ienākumus, kurus mēs visi tik ļoti vēlamies. Tāpat papildus ienākumi lieti noder, kad jums ir ātrie kredīti, un ir nepieciešams tos pēc iespējas ātrāk nomaksāt.

Pārdodiet nevajadzīgās lietas

Ikvienam no mums mājās ir lietas, kas mums nav un nekad arī vairs nebūs vajadzīgas. Tā vietā, lai tās stāvētu mājās, aizņemtu vietu un krātu putekļus, pārdodiet tās kādam, kuram tās būs noderīgas, paši tiekot pie papildus naudas līdzekļiem. Šis papildus ienākumu iegūšanas veids, atšķirībā no pārējiem, kas minēti iepriekš, diemžēl nodrošina papildus ienākumus tikai vienu reizi, bet, ja ienākumi ir nepieciešami steidzami, kādēļ gan neizmantot šo iespēju? Izrevidējiet savus skapjus, pieliekamos, bēniņus, pagrabus, garāžas, kā arī šķūnīšus, un jūs būsit pārsteigti, cik daudz nevajadzīgu lietu jums ir. Lai pārdotu nevajadzīgās lietas, izmantojiet mūsdienās pieejamos interneta portālus, kā arī sociālos tīklus, jo tā jūs sasniegsit potenciālos pircējus ievērojami ātrāk. Pārdodot nevajadzīgās lietas, ir iespējams iegūt ienākumus, kas spēj aizvietot tādus īstermiņa aizdevumus kā, piemēram, ātrais kredīts vai kredītlīnija.

Sāciet savu biznesu

Viens no veidiem, kā lietderīgi izmantot savu brīvo laiku un palielināt ienākumus, ir sākt savu biznesu. Tā kā sava biznesa uzsākšana ir diezgan riskanta padarīšana, ir ieteicams nepamest savu esošo darba vietu, līdz jums nav pārliecības, vai jūsu bizness būs veiksmīgs. Ja vien iespējams, jūs varat arī nepamest esošo darbu un apvienot to ar savu biznesu, tādējādi nodrošinot sevi ar diviem ienākumu avotiem. Divi ienākumu avoti, kā zināms, ir labāki nekā viens.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • 0
  Anita 17.08.2016, 11:28:47

  Kas šis par rakstu?Vai ātro kredītu reklāma?

 • -1
  Kurzemnieks 17.08.2016, 11:31:37

  Sāciet savu biznesu. Hahaha. Nismējos. T.i.kļūsiet par bankas vergu garantēti, bet peļņu gan "savā biznesā" neviens negarantēs.

 • 0
  Kurzemnieks 30.11.2016, 09:53:21

  Izdzīvojot tikai 5%no uzsāktā jaunā biznesa, bet bankai kredīts būs jāatdod tā kā tā...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: