Vasaras sezonā liela daļa svinību notiek ārā, jo ikvienam gribas izbaudīt patīkamos laikapstākļus, kamēr tie joprojām mūs lutina. Lai pasākuma organizēšana noritētu pēc iespējas veiksmīgāk, nepieciešams parūpēties ne tikai par viesu izklaidi, bet arī par atbilstošu aprīkojumu. Telšu noma ir pārbaudīts un efektīvs veids, kā svinības padarīt greznākas un viesiem patīkamākas. Iznomāt telti ir daudz lētāk, nekā to iegādāties, turklāt, pasūtot teltis un nojumes pie pasākumu aprīkojuma speciālistiem, nebūs jāuztraucas par to piegādi un montāžu.

Dažādu formu un izmēru teltis Jūsu svētkiem

Uzņēmums “Akurāts” piedāvā iznomāt teltis publiskiem un privātiem pasākumiem. Pateicoties plašajai izvēlei un iespējai pielāgot telti individuālām vajadzībām, “Akurāts” ir iemantojis popularitāti ne tikai privātpersonu, bet arī uzņēmumu un pašvaldību vidū. “Akurāts” teltis regulāri tiek izmantotas gadatirgos, mūzikas festivālos, Dziesmu un deju svētkos. Arī Jūs varat aprīkot savas svinības ar izturīgu un atraktīvu telti un piešķirt pasākumam stilīgu akcentu. Telšu noma ir piemērota jebkura tipa pasākumiem ārā, piemēram:

 • ballītēm. Atkarībā no svētku mēroga un viesu skaita, izvēlieties mazas nojumes, zem kurām var izvietot galdus ar uzkodām un dzērieniem, vai lielas teltis, kur viesi varēs paglābties no saules stariem vai pēkšņiem nokrišņiem;

 • kāzām. Vizuāli pievilcīgas konusveida teltis ar logiem un durvīm labi izskatīsies pat greznās kāzās. Papildu ērtībai Jūs varat pasūtīt koka grīdu, iekštelpu dekoru, sildītāju;

 • dārza svētkiem, Jāņiem, sporta sacensībām. Neformāliem pasākumiem būs piemērotas oriģinālas, krāsainas teltis, piemēram, izteiksmīga telts zvaigzne.

Ērta pasūtīšana un profesionāla montāža

“Akurāts” teltis tiek ražotas no izturīga PVC auduma. Visus telšu variantus var apskatīt uzņēmuma mājaslapā akurats.lv un turpat var sazināties ar uzņēmuma konsultantiem, lai pasūtītu telti vai nojumi.  Telšu nomas speciālisti palīdzēs noteikt, kāda tipa telts būs piemērota konkrētajam pasākumam un aprēķinās pilnu nomas cenu. Nomas cena ir atkarīga no:

 • telts izmēra. “Akurāts” piedāvā teltis no 9 līdz 1500 m2;

 • piegādes vietas. Teltis tiek piegādātas visā Latvijas teritorijā;

 • montāžas laika. Tas vai aizņemt no 15 minūtēm līdz 8 stundām.

Akurāts” telšu noma ļaus izvairīties no liekām pūlēm un uztraukuma, jo uzņēmuma darbinieku komanda ir atbildīga par telts piegādi, uzstādīšanu un demontāžu. Ienāciet akurats.lv, izvēlieties piemērotāko telti un neaizmirstiet aplūkot citu pasākumam nepieciešamo aprīkojumu. Pasūtiet nojumes, mēbeles un dekorus un baudiet svētkus- http://akurats.com/lv/teltis/!

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • -1
  Sergejs 12.07.2016, 00:12:54

  Kaut viena laba ziņa :)

 • -1
  Glebs Kiselovs 22.11.2018, 00:17:36

  Zinu ka tagad Liepāja ir viena vietēja kompanija, kura iznoma teltis pa labam cenam un bez transporta izdevumiem. Tas ir daudz izdevīgāk neka irēt no Rīgas.

  liepajasteltis.tilda.ws

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: