Apdrošinot vairākus transportlīdzekļus, lūdziet atlaidi

Ja jūs apdrošināt vairākus savus transportlīdzekļus pie viena un tā paša apdrošinātāja, lūdziet piemērot jums kādu atlaidi par to, ka jūs apdrošināt visus savus transportlīdzekļus vienā apdrošināšanas kompānijā. Ir apdrošināšanas sabiedrības, kas ļoti novērtē klientu lojalitāti, tādēļ nereti tiem piemēro kādas atlaides.

Palieliniet pašriska apmēru, ja tas ko maina

Pašriska apmēra palielināšana, jāsaka, ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā samazināt savas auto apdrošināšanas izmaksas jeb apdrošināšanas prēmijas apmēru. Pašrisks ir tā summa, ko jūs esat gatavi maksāt no savas kabatas, atgadoties ceļu satiksmes negadījumam. Šajā gadījumā darbojas princips – jo lielāks pašrisks, jo mazāka apdrošināšanas prēmija, un otrādi. Jāpiemin, ka pašrisks attiecas tikai uz KASKO apdrošināšanu.

Samaziniet apdrošināšanas segumu

Arī šajā gadījumā, līdzīgi kā pašriska gadījumā, jo lielāks ir apdrošināšanas segums, jo lielākas ir apdrošināšanas izmaksas, un otrādi. Izvērtējiet savu situāciju un atsakieties no to risku apdrošināšanas, bez kuriem jūs varat iztikt.

Rūpējieties par to, lai jūsu bonus-malus klase būtu augsta

Bonus-malus klase krītas ik reizi, kad jūs izraisāt un esat vainīgi ceļu satiksmes negadījumā. Kā zināms, jo zemāka bonus-malus klase, jo lielāka apdrošināšanas prēmija, un otrādi. Ja vien jums rūp savas finanses un jūs vēlaties ietaupīt naudu, raugiet, lai jūsu bonus-malus klase būtu pēc iespējas augstāka.

Uzturiet sava transportlīdzekļa tehnisko stāvokli

Ja transportlīdzeklis ir pienācīgā darba kārtībā, samazinās risks, ka ar to kaut kas varētu atgadīties un ka tas varētu izraisīt ceļu satiksmes negadījumu. Kā jau iepriekš minēts, ikviens ceļu satiksmes negadījums, ko esat izraisījuši jūs, samazina jūsu bonus-malus klasi un palielina jūsu auto apdrošināšanas izmaksas.

Samaziniet ceļā pavadīto laiku

Jo mazāk laika jūs pavadāt ceļu satiksmē, jo mazākas ir iespējas, ka jūsu auto ātrāk nolietosies vai ka jūsu auto iekļūs ceļu satiksmes negadījumā. Un te mēs atkal atgriežamies pie bonus-malus klases, kas ceļu satiksmes negadījuma rezultātā krītas, palielinot jūsu auto apdrošināšanas izmaksas.

Aprīkojiet savu transportlīdzekli ar drošības ierīcēm

Jo drošāks ir auto, jo mazāka ir apdrošināšanas prēmija. Jāsaka, ka mūsdienās KASKO apdrošināšana nemaz nav iespējama, ja jūsu transportlīdzeklis nav aprīkots ar noteiktām drošības ierīcēm, bet, ja jūs neizmantojat KASKO apdrošināšanu, tāpat ir vērts to aprīkot ar drošības ierīcēm, lai samazinātu auto aplaupīšanas vai nozagšanas risku, kas, kā zināms, var maksāt ievērojamas naudas summas.

Painteresējieties par citām atlaidēm, kas jums pienākas

Mūsdienās apdrošināšanas kompānijas var piedāvāt daudz un dažādas atlaides, tiesa, tikai tiem klientiem, uz kuriem ir attiecināmi atlaižu noteikumi. Jāsaka, ka apdrošinātāji nereti nemaz nepiedāvā šīs atlaides, līdz klienti paši par tām painteresējas, tādēļ, pērkot transportlīdzekļa apdrošināšanu, painteresējieties, kādas atlaides konkrētā apdrošināšanas sabiedrība var piedāvāt un kuras no tām pienākas arī jums.

Salīdziniet apdrošināšanas kompāniju cenas

Mūsdienās ir vairāki interneta portāli, kas piedāvā salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas transportlīdzekļu apdrošināšanai. Tie sniedz iespējas izvēlēties sev piemērotāko, kā arī izdevīgāko piedāvājumu. Jāsaka, ka šajos interneta portālos attēlotās cenas ne vienmēr atbilst realitātei, tādēļ pirms iegādāties apdrošināšanas polisi noteikti sazinieties ar apdrošinātājiem arī personīgi, lai noskaidrotu, kādas ir cenas patiesībā, kā arī kādas atlaides tie var jums piedāvāt. Jāuzsver, ka interneta tiešsaistē ir iespējams iegādāties tikai OCTA apdrošināšanu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: