SIA „Ventamonjaks serviss” (Reģ.Nr.40003885483) - uzņēmums, kas sniedz amonjaka, naftas un ķīmisko produktu uzglabāšanas un pārkraušanas pakalpojumus, aicina darbā: Mehānikas inženieri.

Galvenie darba pienākumi:

  • tehnisko remonta un profilaktisko darbu veikšana, kas saistīta ar ražošanas iekārtu regulēšanu uzraudzīšanu, remontēšanu un pilnveidošanu,

  • piedalīšanās projektēšanas, pētniecības, tehniskās uzraudzības, izstrādājumu pilnveidošanas un realizācijas procesos,

  • nodrošināt drošības tehnikas un vides aizsardzības prasību izpildi,

  • ar darba pienākumiem saistītās tehnoloģiskās dokumentācijas sagatavošana.

Prasības:

  • augstākā izglītība inženiertehnikas, mehānikas vai mašīnbūves jomā,

  • vismaz 3 gadu pieredze metālapstrādes, mašīnbūves vai projektēšanas nozarē, darbā, kas saistīts ar iekārtu, ierīču projektēšanu, uzstādīšanu, uzraudzību, pilnveidošanu un remontu,

  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas,

  • vēlama pieredze mehānikas inženiera amatā.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu,

  • stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu,

  • profesionālās izaugsmes iespējas,

  • veselības apdrošināšanu un citas papildu sociālās garantijas.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: personals@vktranzits.lv līdz 2016. gada 22. janvārim. Tālrunis uzziņām 63660534, 63660748.

*Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kas tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Lasi vēl

Komentāri (0)