Ventspils un Latvijas iedzīvotājiem ātro kredītu piedāvājumi nav sveši, jo ik dienas par tiem dzirdam plašsaziņas līdzekļos. Šobrīd aizvien biežāk cilvēki izvēlas, nevis ņemt pirmo kredītu, kas pagadās, bet salīdzina aizdevēju akcijas KREDIT.LV. Protams, pirms aizņemties ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savas vajadzības un finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

Svarīgākais par aizdevumiem internetā

Izvērtējot kredītdevēju piedāvājumus ir jāpatur prātā, ka ātrie aizdevumi ir paredzēti tikai un vienīgi īstermiņa vajadzībām. To atmaksas termiņš parasti ir noteikts ne ilgāk par vienu mēnesi. Jaunajiem klientiem ir pieejami izdevīgāki noteikumi – akcijas – kuru ietvaros pirmais aizdevums tiek piedāvāts bez procentiem un komisijas maksas. Piemērs – kredīts 100 eiro apmērā uz 30 dienām. Akcijas ietvaros noteiktajā termiņā ir jāatmaksā tie paši 100 eiro. Ja gadās aizkavēties ar parāda atmaksu, ir jārēķinās ar papildus izdevumiem, kuru apmērs ir noteikts aizdevuma līgumā. Vairumā gadījumu komisijas maksa par līguma termiņa pagarināšanu uz vienu mēnesi ir desmit procenti mēnesī, taču iespējama arī lielāka. Viss iepriekš minētais ļauj secināt, ka sms kredītu piedāvājumi ir samērā dārga izvēle tiem, kas nav gatavi vai nav spējīgi izpildīt līgumsaistības noteiktajā termiņā.

Galvenie priekšnosacījumi, lai saņemtu kredītu online ir regulāri ienākumi, savs bankas konts un pilngadība. Lai pārliecinātos, ka klients ir pietiekami uzticams tiek izvērtētas ziņas par pieteikuma iesniedzēju dažādos parādnieku reģistros. Šajās datu bāzes tiek uzkrāta informācija par cilvēkiem, kas iepriekš ir kavējuši kredītsaistību vai līgumsaistību izpildi pret privātiem uzņēmumiem. Tā rezultātā kredīti ar sliktu kredītvēsturi tiek izsniegti salīdzinoši retāk, jo kreditoriem var rasties šaubas par aizņēmēja spēju vai gatavību atgriezt parādu. Gala lēmums par aizdevuma piešķiršanu vai pieteikuma noraidīšanu ir atkarīgs no klienta riska profila novērtējuma. Ja uzņēmumam liksies, ka klients neatmaksās aizdevumu, pieteikums tiks noraidīts. Jāatzīmē gan, ka daļa Latvijas iedzīvotāju ir iekļauti parādnieku reģistros savas aizmāršības un neuzmanības dēļ. Reizēm pietiek ilgstoši kavēt pat mobilo telefonu pakalopjumu rēķinu apmaksu, lai iekļutu parādnieku melnajos sarakstos. Izkļūt no parādnieku datu bāzēm ārā ir iespējams vien pēc desmit gadiem, līdz ar to ir ļoti svarīgi rūpīgi sekot līdzi savām saistībām.

Kā izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu ?

Pats svarīgākais kritērijs, izvēloties kredītu ir – izdevīgums. Noslēgtajam darījumam ir jābūt Jums izdevīgam. Ja šis nosacījums netiek izpildīts, pieteikuma anketu aizdevumam nevajadzētu aizpildīt. Likumsakarīgi, ka par finansiāli izdevīgākajiem var uzskatīt bezprocentu aizdevumus, jo par tiem netiek prasīta komisijas maksa. No otras puses, reizēm kredīts var noderēt, lai sasniegtu kādus lielākus mērķus. Katram šie mērķi var būt citi, bet arī šādos gadījumos ir vērts pievērst uzmanību tam, lai maksimāli samazinātu izmaksas.

Dažādi ātrie kredīti internetā, ilgtermiņa aizdevumi un sms kredīti ir apkopoti portālā KREDIT.LV. Ja pārskatāmā nākotnē plānojat pieteikties kādam no īstermiņa aizdevumiem, tad mājaslapas apmeklēšana varētu būt ļoti noderīga. Izvērtējot piedāvājumus, pievērsiet uzmanību izmaksām, maksimālās summas apmēram, vecuma ierobežojumiem un naudas saņemšanai nepieciešamajam laikam. Labāk septiņas reizes nomērīt un tad griezt.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: