Koncertstāsts " VIDŪ PAŠAI DZĪVĪBAI " sevī ietvers jaunas , vēl nekur neskanējušas , kā arī jau tautā iemīļotas komponista Gaita Lazdāna dziesmas tikai un vienīgi ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju un dziesmu tekstiem .

Jāņa Paukštello un Initas Dzelmes koncertstāsta ''VIDŪ PAŠAI DZĪVĪBAI'' pirmatskaņojums!  

10. oktobris Ventspils Teātra nams " Jūras Vārti " plkst. 19:00

Koncertstāsts " VIDŪ PAŠAI DZĪVĪBAI " sevī ietvers jaunas , vēl nekur neskanējušas , kā arī jau tautā iemīļotas komponista Gaita Lazdāna dziesmas tikai un vienīgi ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju un dziesmu tekstiem . Šī ir pirmā Jāņa Petera un Gaita Lazdāna sadarbība tik lielā projektā , kura pavadošajā sastāvā ir iesaistīti Latvijā pazīstami mūziķi - pianists Artūrs Palkēvičs , saksofonists Zintis Žvarts , basģitārists Aivars Vīksna , ģitārists un dziedātājs Mārtiņš Taranda , bundzinieks Edgars Raila un jauniešu kora " BALSIS " vokālā grupa( vadītājs Ints Teterovskis ) .

 

oktobra koncerti :

 

3. oktobris Liepāja Olimpiskais centrs " Rožu Zāle " plkst. 19:00

10. oktobris Ventspils Teātra nams " Jūras Vārti " plkst. 19:00

18. oktobris Cēsis Vidzemes koncertzāle " Cēsis " plkst. 17:00

24. oktobris Jēkabpils Krustpils kultūrtas nams plkst. 17:00

29. oktobris Rīga Koncertzāle " Rīga " plkst. 19:00

BIļetes uz koncertiem jau var iegādāties visās " Biļešu Paradīze " kasēs un internetā .

 

http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/9794Kā īpašie viesi koncertā dziedās arī bērni no dažādām vokālajam studijām .

Liepājā - vokālais ansamblis " GAISMIŅA "

Ventspilī - popgrupa " JŪRAS AKMENTIŅI "

Cēsīs - popgrupa " HEY "

Jēkabpilī - vokālais ansamblis " DING DONG "

Rīgā - vokālā studija " TEV UN MAN "


Koncertstāsta režisors - Valdis Lūriņš

 

Caurvijoties Jāņa Petera mīlas dzejai , visas programmas garumā , abu aktieru izpildījumā skanēs gan Jāņa Paukštello , gan arī Initas Dzelmes solo dziesmas un protams dziesmas duetā - " Ielūgums " , " Strazda Dziesma " , " Nakts Vecrīgā " , " Tavs Tuvums " , " Vidū Pašai Dzīvībai " būs tikai dažas no gandrīz divu stundu garās koncertprogrammas . Kā atzīst mākslinieki un viņu radošais kolektīvs - šis būs romantikas un mīlestības pilns dvēseļu lidojums " VIDŪ PAŠAI DZĪVĪBAI " !

 

Starp citu !

 

Šajos koncertos tiks prezentēts arī Jāņa Paukštello jaunais CD albums ! Diskā ir iekļautas 10 dziesmas , kuru ierakstā ir piedalījušies tādi mūziķi kā Artūrs Palkēvičs, Raivo Stašans, Dināra Rudāne, Dailes teātra aktrise Inita Dzelme, Rīgas Doma kora skolas jauniešu kvartets un bērnu popgrupa no Ventspils " Jūras Akmentiņi ". Albuma " Vidū Pašai Dzīvībai " producents un visu dziesmu mūzikas autors ir komponists Gaitis Lazdāns , bet teksta autors - dzejnieks Jānis Peters .

 

Tiekamies oktobra koncertos jau šoruden ...

 

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: