2015./2016. mācību gadā sabiedriskās organizācijas “Piecas izaugsmes formulas” paspārnē profesionālo darbību uzsāk IZGLĪTĪBAS CENTRS, piedāvājot nodarbības bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem.

Formula Nr. 1 – valodu kursi

Aizpildīt vēl vienu ailīti CV sadaļā “Valodu zināšanas” Jums palīdzēs izglītības centra “Piecas izaugsmes formulas” valodu kursi Ventspilī. Latviešu valoda (pamata, vidējais, augstākais prasmes līmenis), angļu sarunvaloda vai lietišķā angļu valoda, krievu valoda kā svešvaloda – izraugieties to valodas līmeni, kurā vēlams zināšanu uzlabojums. Nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem, ērts grafiks, efektīvas un saistošas mācību grāmatas un metodiskie materiāli, aizrautīgi pedagogi, kuri jau simtiem interesentu iemācījuši sarunāties un domāt svešvalodā.

 

Formula Nr. 2 – N. Gumiļeva skola

Pateicoties auglīgai sadarbībai ar Brjanskas 5. ģimnāziju (Krievija), papildus vispārizglītojošo skolu mācību programmas apguvei Ventspils jaunieši varēs apmeklēt nodarbības izglītības centra “Piecas izaugsmes formulas” dibinātajā N. Gumiļeva skolā, kuras pamatmērķis ir interesentu sagatavošana ЕГЭ (valsts vienotā eksāmena) kārtošanai, kas ir priekšnosacījums, stājoties Krievijas augstskolās.

 

Formula Nr. 3 – diagnosticējošais tests krievu valodā

Bērniem un jauniešiem no bilingvālām (divvalodu) ģimenēm, kā arī tiem, kas sasnieguši ievērojamus panākumus krievu valodas kā svešvalodas apguvē, tiek piedāvāts pārbaudīt savas krievu valodas zināšanas, izpildot valsts parauga diagnosticējošā testauzdevumus (autore J. L. Kudrjavceva (Vācija)), un saņemt Kazaņas Valsts universitātes valodas prasmes līmeņa sertifikātu. Pēc audzēkņu un viņu vecāku ierosmes katras vecuma grupas testēšana plānota 2–3 reizes mācību gada laikā.

 

Formula Nr. 4 – mākslas terapija

Izglītības centrā “Piecas izaugsmes formulas” norisināsies mākslas terapijas nodarbības dažādām vecuma grupām, kuras vadīs mākslinieki no Sanktpēterburgas. Digitālās pasaules entuziastu interesēs darbosies studija “Stopmotion” (video rullīšu un cita vizuālā materiāla apstrāde).

 

Formula Nr. 5 – psiholoģiskais atbalsts

Izglītības centrs piedāvās psihologa konsultācijas, kā arī bezmaksas kursus senioriem ar mainīgām tēmām visa mācību gada garumā.

 

Šobrīd ir izsludināta interesentu pieteikšanās ģimenes psiholoģijas, krievu valodas kā svešvalodas un mākslas terapijas nodarbībām.

 

Septembra sākums – laiks, kad mēs aizdomājamies par nepieciešamību papildināt vai pilnveidot savas zināšanas kādā jomā. Izdariet izvēli, reģistrējieties kursiem un gūstiet gandarījumu no apmācību rezultātiem!

 

Papildu informācija pa tālruni 27078390. Savu pieteikumu varat sūtīt аrī uz e-pastu: 5formulas@inbox.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: