Iestājusies sengaidītā vasara. Vasara – tā ir saule, jūra, zaļa zāle. Bet vasara reiz beigsies, pienāks rudens un pēc tā – ziema. Protams, šobrīd vismazāk gribas domāt par ziemu un aukstumu, bet, atceroties parunu «ragavas gatavo vasarā», ceram pievērst jūsu uzmanību.

Izdevumi par apkuri ziemā ir lielākā mūsu budžeta daļa. Tāpēc mēs ļoti bieži domājam par to, kā optimizēt siltuma tēriņus un kā panākt, lai saražotās enerģijas kilovatstunda nebūtu nežēlīgi dārga.


Pastāv dažādi apkures materiālu veidi: gāze, malka, kokskaidu briketes, dīzeļdegviela, kūdra, ogles – uzskaitījumu var vēl turpināt.


Mēs vēlamies parunāt par oglēm.


Kad jūs dzirdat runājam par oglēm, kādas asociācijas jūsos raisās? Melnā kurināmā kalni, kas guļ jūsu sētā, aizņem daudz vietas, rada daudz putekļu, bet kurināšanas gaitā veido daudz pelnu un izdedžu?


Ja tā, tad mēs mēģināsim izmainīt jūsu domas.


Mūsu kompānija Carbotek ražo maisos fasētas ogles. Mēs ražojam un pārdodam ogles ar kopējo Carbotex zīmolu. Mūsu ražotajam produktam ir augsti kvalitātes rādītāji, tiem ir augsta siltumatdeve un mazs pelnu pārpalikums. Pirms iesaiņošanas maisos ogles tiek izsijātas, lai maksimāli atdalītu smelkni un iežu daļiņas. Mēs ražojam dažādu marku un frakciju produktus gan parastajiem katliem, gan katliem ar automātisko šneka padevi, kā arī kamīniem. Mēs vēlamies sniegt argumentus mūsu produkcijas labā, lai parādītu, kāpēc tieši Carbotek ir jūsu uzmanības vērts.

Kāds ir jūsu mērķis, pērkot ogles apkurei? Oglēm jābūt lētām? Optimālā izmērā? Tām labi jādeg?


Tām jāatstāj minimālus pārpalikumus sadegot?

Iespējams, taču galvenais – oglēm jāpietiek jūsu apkures sezonai, ņemot vērā jūsu personiskās vajadzības. Ogļu gala pakāpe ir enerģija, kas tiek izdalīta sadegot, un šīs enerģijas cenai un apjomam jāatbilst jūsu prasībām un iespējām.


Oglēm maisos ir vairākas priekšrocības, kuras jāņem vērā, kad jūs izvēlaties - pirkt ogles kravās vai maisos.


Svars. Pērkot autokravu ogļu, jūs bieži vien paļaujaties uz pārdevēja vai piegādātāja godaprātu, jo parasti jums nav iespējas nosvērt saņemto ogļu automašīnu. Kad jums atved un izber ogles, piekrītiet, ka jums bieži vien ienāk prātā doma: «Ļoti ceru, ka mani nav piekrāpuši un ogļu pietiks visai apkures sezonai». Tas ir likumsakarīgi, jo, tā kā jūsu apkures budžets šim gadam ir saplānots, un, pamatojoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, jūs zināt, tieši cik ogļu jums vajadzīgs. Gadījumā ar Carbotek oglēm viss ir elementāri, jo nav grūti pārbaudīt – ja ir vēlēšanās, ikvienu maisu var nosvērt un jūs varēsiet būt pārliecināts, ka par savu naudu esat nopirkuši tieši tik daudz ogļu, cik plānojāt.


Kvalitāte. Jums atveda autokravu ogļu un izbēra jūsu norādītajā vietā. Ogļu kaudze izskatās labi, jo izberot lielākie gabali vienmēr paliek virspusē. Vēlāk, kad sākat rakt dziļāk, jūs ievērojat – ir arī smelkne. Ja tās ir maz, tad nekas, bet ja daudz? Kurinot šī smelkne izbirs cauri restēm un nesadegot nonāks pie pelniem. Mēs gribam jums ko jautāt. Vai, pērkot ogles, jūs maksājāt arī par smelkni? Vai arī maksājāt tikai par labām, kvalitatīvām oglēm? Iespējams, ka atlaidi vai bezmaksas piegādi, ko jums piešķīra piegādātājs, var izskaidrot ar smelknes klātbūtni oglēs? Bet jūs taču neviens par to neinformēja, un neviens nejautāja, vai jūs vēlaties pirkt smelkni un par kādu cenu. Atkārtosim, ka Carbotek gadījumā viss ir elementāri, vajadzības gadījumā iespējams pārbaudīt katru maisu un tur būs tieši tās frakcijas produkts, kādu mēs apsolījām un jūs pasūtījāt.


Pelnu saturs. Cilvēki ļoti bieži pievērš vērību ogļu sadegšanas pārpalikumiem. Atlikumi ir ne tikai ogļu pelni, bet arī rūdas saturs produktā – zeme, smiltis un akmeņi. Rūdas pārpalikumi ir saistīti ar ogļu ieguves vietu un ieguves veidu. Neiedziļinoties problēmas būtībā, teiksim, ka rūdas saturs ir jebkurā ogļu veidā, bet to var samazināt. Mūsu Carbotek produkts netiek skaldīts, tas tiek izsijāts līdz nepieciešamajai frakcijai, atdalot nedegošus piemaisījumus.


Piegāde. Pērkot ogles vairumā, jūs principā kaut kādā pakāpē riskējat, jo nezināt, kāda būs ziema - varbūt auksta, bet varbūt arī ne. Jūs nopērkat visu sezonai vajadzīgo ogļu daudzumu. Iespējams, ka jums šo ogļu nepietiks un radīsies vajadzība iegādāties vēl, papildus maksājot par transportu, vai arī ogles paliks pāri līdz nākamajai sezonai.

Protams, ogles īpaši nebojājas, bet ilgi uzglabājot tās var sadrupt. Carbotek produkts tiek fasēts maisos līdz 25 kilogramiem. Mūsu pārstāvniecības atrodas daudzās Latvijas un Eiropas pilsētās. Mēs palīdzēsim jums atrisināt optimālo sezonai nepieciešamo ogļu jautājumu ar minimāliem transporta izdevumiem. Jums pietrūcis mazliet ogļu? Nopērciet dažus maisus pie mūsu dīlera. Ienāciet mūsu mājaslapā kontaktu sadaļā, atrodiet jums vistuvāko dīleri vai sazinieties ar mums.


Uzglabāšana. Jums atveduši ogles vairumā un izbēruši sētā, jūs tās esat apklājuši vai arī spaiņos nesat uz pagrabu, šķūnīti vai saimniecības ēku. Putekļi, netīrumi, dārgā laika zaudējums. Carbotek produkcija ir iesaiņota baltos 25 kilogramu polipropilēna maisos, un tas ir optimālais svars, lai pieaudzis cilvēks ar to tiktu galā. Sakraut var ātri un ērti, nav ne netīrumu, ne putekļu.

Papildus:
Ogļu siltumatdeve. Ļoti bieži gadās, ka ogles ir labas un deg ideāli, bet nedod nepieciešamo siltumu. Viss ir vienkārši: neskatoties uz to, ka ogles ir melnas, tās atšķiras siltumatdeves ziņā. Siltumatdeve ir tieši atkarīga no kurināmo ogļu kaloritātes. Visbiežāk lietojamo D un DG marku ogļu kaloritāte var svārstīties no 5000 kkal/kg līdz 6500 kkal/kg, t.i., starpība var būt līdz apmēram 25%. Hakasijas baseina D markas ogļu kaloritāte var būt līdz 5600-5700, Kuzbasa baseina D un DG marku ogļu kaloritāte var sasniegt 6400-6500 kkal/kg. Pērkot ogles, ņemiet vērā: iespējams, ka ogļu zemā cena saistīta ar to nelielo kaloritāti. Mēs paši uzskatām, ka visoptimālākā ogļu kaloritāte ir apmēram 6000 kkal/kg. Mūsu viedokli atbalsta arī daudzi mūsu partneri dažādās Eiropas valstīs, jo šādas siltumatdeves ogles ir visvairāk pieprasītas. Mēs tikai izsakām savu viedokli, izvēle ir jūsu ziņā! Carbotek produkcijas minimālā darba kaloritāte ir 6000-6200 kkal/kg, tādējādi mēs piedāvājam klientam visērtāko cenas un kvalitātes attiecību.

Ja jums pieticis pacietības izlasīt šo rakstu līdz beigām, mēs sakām jums paldies par atvēlēto laiku. Ja šajā rakstā minētie pamatojumi un argumenti jūs ir ieinteresējuši vai pārliecinājuši un jūs vēlaties iegādāties Carbotek produkciju, saglabājiet šo rakstu un, iegādājoties Carbotek ogles, pret to saņemiet papildus atlaidi 10 eiro par tonnu apmērā pie kāda no mūsu dīleriem. Apmeklējot mūsu mājas lapu www.carbotek.lv, sadaļā Kontakti jūs atradīsiet sev vistuvāko dīleri. Zvaniet, jautājiet, pasūtiet. Ja rodas kādi jautājumi, vaicājiet, mēs varam piemeklēt jums optimālo produktu. Akcija spēkā līdz šī gada 30. septembrim.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: