Līdz ar 2015. gada iestāšanos Latvijas iedzīvotājiem, kam steidzami vajadzīgs papildus finansējums radusies iespēja atrast izdevīgāku piedāvājumu. Portālā www.kred24.lv ātrie sms kredīti ir salīdzināti pēc svarīgākajiem kritērijiem, ļaujot atrast sev piemērotāko varianti.

Kopumā aizdevumi salīdzināti pēc šādiem faktoriem:

  • vai tiek piedāvāti īpaši nosacījumi, piemēram, pirmais kredīts bez maksas procentiem;
  • vecuma ierobežojumi aizdevuma saņemšanai;
  • kredīta izmaksas (gada procentu likme);
  • naudas saņemšanas laiks (ja konts vienā bankā);
  • kredīta izsniegšanas termiņš.

Publiski pieejamā statistika liecina, ka pēdējo gadu laikā aizdevumu izsniegšana internetā ir kļuvusi par daudzmiljonu nozari. Aizņemties līdz algai reizi pa reizei izvēlas daudzi Latvijas iedzīvotāji. Lai aizņemšanās būtu izdevīgāka ir svarīgi salīdzināt dažādu ātro kredītu piedāvājumus. Šāda pieeja ļauj ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu. Piemēram, ātrais kredīts 200 eiro apmērā bez komisijas maksas ļauj jaunajiem klientiem ietaupīt vismaz 20 eiro. Ietaupījums tiek iegūts uz komisijas maksas rēķina, jo standarta komisijas maksa, aizņemoties internetā, ir vismaz 10% mēnesī. Dažos uzņēmumos komisijas maksa var sasniegt pat 20% vai 30% mēnesī. Zinot visu iepriekš minēto, ir skaidrs, ka, salīdzinot kredītus, kred24.lv jaunajiem klientiem ir iespējams ietaupīt.

Tie Latvijas iedzīvotāji, kas iepriekš jau ir aizņēmuāšies un vēlas to darīt atkārtoti, arī var ietaupīt uz komisijas maksas rēķina. Tā kā kredīts bez procentiem Latvijā vienā uzņēmumā parasti ir pieejams tikai vienu reizi, tad izvēloties citu kreditoru, kas piedāvā īpaši izdevīgus noteikumus jaunajiem klientiem ir iespējams ietaupīt. Jautāsiet, kādēļ atlaides tiek tieši jaunajiem klientiem ? Atbilde ir gaužām vienkārša. Mazo kredītu devēji, piešķirot atlaides vēlas nodibināt ar aizņēmēju ilgtermiņa attiecības. Šāda nostāja ļauj aizdevējiem ciest zaudējumus vai negūt peļņu sākumā, bet, sniedzot kvalitatīvu pakalpojumu, gūt peļņu nākotnē, kad klients izvēlēsies aizņemties atkārtoti.

Kā aizņemties droši ?

Lai kredīta ņemšana internetā būtu droša un izdevīga, ir svarīgi pirms lēmuma pieņemšanas:

  • rūpīgi izvērtēt savu maksātspēju un finansiālās iespējas;
  • izvērtēt citas aizņemšanās vai ietaupīšanas iespējas.

Ja neesiet pārliecināti, ka varēsiet atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā, neizņemieties. Vairumā gadījumu maksa par kredītlīguma termiņa pagarināšanu uz 1 mēnesi maksā no 10 līdz 30 procentiem mēnesī. Daži aizdevēji šādu iespēju nepiedāvā vispār, savukārt pret nemaksātājiem var tikt vērsta parādu piedziņa ar parādu piedzinēju un tiesas palīdzību. Papildus tam jāņem vērā, ka, kavējot aizdevuma atmaksu, pastāv nopietns risks sabojāt savu kredītvēsturi, kas nākotnē liegs iespējas aizņemties, piemēram, mājokļa iegādei vai iegūt auto līzingā.

Mūsu ieteikums – aizņemieties atbildīgi, pirms tam rūpīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: