Lai nodrošinātu ventspilniekiem un pilsētas viesiem, īpaši pirmssvētku laikā un garajās svētku brīvdienās, iespēju saņemt ikdienas pakalpojumus sev ērtā laikā, Swedbank Ventspils filiālē, Kuldīgas ielā 25a ir izveidota pašapkalpošanās zona, kas ikvienam klientam ir pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Ventspilnieku ērtībai šeit ir uzstādīts gan naudas iemaksas un izmaksas bankomāts, gan nodrošināta iespēja lietot internetbanku.

ALTERNATĪVA NAUDAS IZŅEMŠANAI NO SAVA KONTA

Savukārt, tiem Swedbank klientiem, kuri dzīvo attālāk no novadu centriem, kur nav bankomātu, tagad ir alternatīva nelielu summu izņemšanai no sava konta. «Izmantojot norēķinu karti, ir iespēja saņemt skaidru naudu veikalā pie kases, līdzīgi kā norēķinoties ar karti par pirkumu. Skaidras naudas izņemšana tiek noformēta kā atsevišķs darījums un to pircējs tirgotājam var pieprasīt pirms vai pēc iepirkšanās» – skaidro Evija Kurpica, Swedbank Finanšu centra Ventspils vadītāja.

Skaidras naudas izņemšana ar Swedbank norēķinu karti Ventspils novadā ir pieejama šādās vietās: Veikals Miesnieks, Skolas iela 5-9, Vārves pagasts, Ventspils novads; SIA Piltenes aptieka, Lielā iela 2a, Piltene, Ventspils novads; Veikals Ausma, Tautas nams, Jūrkalne, Ventspils novads; Aptieka Ernests, Ances pagasts, Ventspils novads.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: