SMS kredīts nav vienīgais aizdevumu veids Latvijā un visā pasaulē līdz ar to tā izsniedzējiem visu laiku jābūt modriem un jāpiedāvā saviem klientiem pēc iespējas izdevīgāki piedāvājumi un jāuzlabo to saņemšanas un atmaksas process, lai tas būtu pietiekoši ērts kredīta ņēmējam.

Šobrīd Latvijā darbojas vairāki SMS jeb ātrā kredīta izsniedzēji, kas nepārtraukti uzlabo savu piedāvājumu, lai spētu konkurēt ne tikai ar citiem šīs nišas aizdevējiem, bet arī bankām un lombardiem, kuru pakalpojumu klāstā ietilpst līdzīgi īstermiņa aizdevumi.

Kā svarīgākās SMS kredīta priekšrocības varētu minēt:

 • Ātro un vienkāršo kredīta pieteikšanas un saņemšanas procesu, kas lielākoties prasa vien 15 minūtes ilgu laika sprīdi.
 • Pieeju aizdevumam atrodoties jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē,
 • Iespēju noteikt aizdevuma apjomu norādot sev nepieciešamo aizdevuma summu.
 • Iespēju kontrolēt atmaksas termiņa ilgumu, kā arī paskatīt visas ar aizdevumu saistītās lietas savā profilā, kuru izveidojat pirms aizdevuma saņemšanas.
 • Aizdevuma pagarināšanas iespēju, situācijā, kad saprotat, ka nespēsiet to atmaksāt iepriekš noteiktajā laikā.

SMS kredīts nav ilgtermiņa aizdevums, kuru jūs varētu izmantot mājas celtniecībai vai automašīnas iegādei, tas paredzēts nelielu izdevumu segšanai un īslaicīgu finansiālu grūtību risināšanai, līdz ar to šī kredīta saņemšanai nav nepieciešam ne ķīla, ne galvotājs.

SMS kredītu izsniedzēji piedāvā dažāda veida akcijas, kas ļauj aizņemties vēl izdevīgāk. Vairāki kredītu devēji piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez maksas, kas ļauj atdot tieši tikpat lielu naudas summu, cik esat aizņemies nemaksājot komisijas maksu vai procentus par aizdevumu.

Paralēli akcijai par pirmo kredītu bez maksas, tiek piedāvātas dažādas iespējas, kā samazināt komisijas maksu, tā varētu būt lojalitātes programma, atlaide jūs dzimšanas dienā vai citos svētos, kā arī akcija klientu piesaistei, kuru jūs varat izmantot savā labā.

Lai pieteiktos SMS kredītam jums nav jādodas uz kādu konkrētu iestādi un jāaizpilda kaudze ar papīriem. Apmeklējot kādu no aizdevēju mājas lapām, jūs dažu minūšu laikā varat aizpildīt aizdevuma pieteikuma formu un veikt reģistrāciju.

Lai veiksmīgi veiktu reģistrāciju un saņemtu aizdevumu jums jāatbilst vien dažām standarta prasībām:

 • Jābūt vecuma robežās no 18 līdz 75 gadiem (izvēloties aizdevēju pievērsiet šim punktam īpašu uzmanību, jo vecuma robežas mēdz mazliet atšķirties)
 • Jābūt Latvijas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam,
 • Jāsaņem regulāri ienākumi, kas ļautu apmaksāt kredītu,
 • Jābūt labai kredītvēsturei - nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku reģistrā, kā nemaksātājs,
 • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām
 • Jābūt aktīvam mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.

Pirms kredīta pieteikšanas jums ir iespēja te pat interneta vidē salīdzināt visu kredītu devēju piedāvājumus un izvēlēties sev izdevīgāko variantu.

Sekojiet līdzi jaunumiem un aizņemieties atbildīgi!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: