Jau 2/3 Latvijas iedzīvotāju par pirkumiem norēķinās internetā ar karšu vai internetbankas palīdzību – liecina Swedbank jaunākā klientu pētījuma dati. Šis fakts vien rāda, ka interneta izmantošana sniedz uzņēmumiem biznesa attīstības iespējas, kā arī ļauj ietaupīt izdevumus.

Kā interneta un telefonsakaru iespējas uzņēmumi var izmantot savos finanšu darījumos, stāsta Evija Kurpica, Swedbank Ventspils finanšu centra vadītāja.

Izdevīgāk kopā ar savējiem

Izmantojot interneta priekšrocības ikdienas ērtībām, uzņēmumiem ir svarīgi arī gūt pēc iespējas lielāku izdevīgumu. Un viens no stabilākajiem pamatprincipiem, kas ir spēkā arī interneta laikmetā, ir – izdevīgāk ir kopā ar savējiem.

 

Swedbank internetbanka šobrīd ir viena no tām finanšu vidēm, kas apvieno vislielāko uzņēmumu skaitu: Swedbank konts ir pusei no visiem reģistrētajiem komersantiem Latvijā (gandrīz 85 000 uzņēmumu), kā arī vairāk nekā miljonam privātpersonu. Būtiski, ka savā starpā – starp Swedbank kontiem – klienti var norēķināties ar būtiski izdevīgākiem nosacījumiem, piemēram, uzņēmumi, kas izmanto aktīvo tarifu, var veikt pārskaitījumus bez maksas. Patlaban jau 63% no visiem uzņēmumu darījumiem internetbankā notiek starp Swedbank klientiem. Savu pārskaitījumu ātrumu un izdevīgumu var palielināt ikviens klients – atliek noskaidrot, vai sadarbības partnerim ir konts tajā pašā bankā.

 

Tirdzniecība internetā audzē apgrozījumu

Piedāvājot norēķinu iespējas internetā, tirgotājiem ir iespēja palielināt apgrozījumu. Kopējais pirkumu apgrozījums Latvijas uzņēmumos, kuri izmanto iespēju pieņemt norēķinus internetā ar Swedbank internetbankas vai karšu palīdzību, šā gada 5 mēnešos sasniedza 77,5 miljonus eiro. Iepirkšanās procesu var pilnībā automatizēt, kas ļauj ātri apkalpot daudz pircēju par maksimāli zemām izmaksām.

 

Biznesa kontaktu nozīme pieaug

Internets mūsdienās ir arī vieta pārdošanai un kontaktu veidošanai.Swedbank uzņēmumu tīklu Business Network – www.businessnetwork.lv – lieto jau vairāk nekā 7500 uzņēmumi. Šeit var gan dibināt kontaktus un izteikt piedāvājumus, gan veikt iepirkumus un arī izmantot rēķinu sagatavošanas un finanšu plānošanas rīkus.

 

Šī ir tikai daļa iespēju, kā mūsdienīgi finanšu risinājumi var palīdzēt uzņēmumiem taupīt resursus un veicināt biznesu. Par visām iespējām varat uzzināt bankas konsultācijās. Sazinieties ar mums, zvanot uz 67 444 444 vai rakstot uz info@swedbank.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: