Katram cilvēkam var rasties situācijas, kad pietrūkst naudas līdzekļu. Tādā situācijā ir iespēja paņemt aizdevumu internetā – vienkārši un ērti! Tomēr daudzi cilvēki uzskata, ka tādam pakalpojumam ir raksturīgas daudzas problēmas.

Piemēram,ātros kredītus pārsvarā noformē bezdarbnieki un jaunieši. Bet patiesībā nozares analīze rāda, ka gandrīz 50% no cilvēkiem, kas izmanto šo pakalpojumu, ir vecumā no 21 līdz 40 gadiem, ar ģimeni un pastāvīgu darba vietu. Tātad vidējais statistiskais aizņēmēja profils ir jauns vīrietis, ar ikmēneša ienākumiem 430 - 500 €, kuram pietrūkst naudas neparedzētām ikdienas vajadzībām.

Vēl maldīgs uzskats – ja nokavēsi atmaksas termiņu tādam pakalpojumam kā atrie krediti interneta, maksāsi aizdevumu visu atlikušo dzīvi. Bet patiesībā, ir ieviests ierobežojums, kas nosaka, ka soda procenti nedrīkst pārsniegt aizdevuma summu. Tāpēc par nesamērīgu procentu apjomu uztraukties nav pamata.

 

Tagad apskatīsim galvenās lietas, kas jāatceras, ņemot šāda veida kredītu.

 

Pirmkārt, katrai kredītiestādei ir savi kredīta izsniegšanas noteikumi, tāpēc ir nepieciešams uzmanīgi izlasīt līgumu.

Otrkārt, eksistē ierobežojumi, kas, pārsvarā, saistīti ar vecumu vai iepriekšējo kredītvēsturi. Kredītiestādes kārtīgi pārbauda savus klientus ar privāto un iekšējās klientu bāzes palīdzību. Kā arī vairākas kredītiestādes sniedz aizdevumus tikai cilvēkiem, kas nav jaunāki par 21 gadiem un nav vecāki par 70 gadiem.

Treškārt, ja nav iespējas veikt maksājumu savlaicīgi, vienmēr ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu, jo kompānijas ir ieinteresētas, lai klientam būtu mazāk problēmas un viņš varētu vērsties pēc pakalpojuma vēlreiz.

Tādam kredītam ir daudz priekšrocības, piemēram, pieteikumu var nosūtīt jebkurā diennakts laikā, saņemt pirmo kredītu ar izdevīgiem nosacījumiem, jo jāmaksā tikai par reģistrāciju u.c. Bieži parādās akcijas un speciāli piedāvājumi, tāpēc ir iespēja paņemt kredītu izdevīgāk. Šis pakalpojums ir labs risinājums, kad pietrūkst nelielas summas ilgi plānotai atpūtai, sk. rakstu portālā Apollo http://www.apollo.lv/zinas/10-lieliski-padomi-taupigai-atputai/651076. Vai kad pietrūkst naudas pirkuma veikšanai vai komunālo rēķinu apmaksai.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: